Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

barrca
22. bře 2009

hypo diky za podporu ... ja vim, nevzdavam to ... proste to byl prvni pokus a jde se dal, ... ale smutek na me trochu padl, ono to prejde ... hlavne ty se ted drz, klidecek pri stimulaci a i potom!!! 😉

helenky
23. bře 2009

Barrco, držím palce...pokud to teď nevyjde, výjde to třeba už příště..a nebo tě to překvapí nečekaně mezi..dějou se tady na koníkovi věci, člověku zůstává rozum stát a zároveň to dodává naději...
fialko, tichá gratulace....🙂

já včera prvně píchala Gonal, bylo to snažší, než jsem si myslela..manžel to snášel podstatně hůř než já 🙂
jen mi pak nad ránem bylo trochu blbě, bolelo mě břicho a měla jsem návaly horka, ale to asi patří k věci

hypo
23. bře 2009

tak se mnou zatim stimulka nic nedela.... tak snad zabira 🙂
jinak manza z toho taky nebyl nijak navetvi 🙂 jen si libival ze je stesti ze mam ten spek na brichu ze se mi pak lepe picha 🙂

miluse
23. bře 2009

Ahojky holky,

nevíte náhodou na co všechno se dělají ty krevní testy a i z moče na začátku? Si pamatuju jen hormonální profil a pak snad jen pohlavně přenosný choroby, ale vím, že toho doktroka říkala víc 😕

Barrco, ono to jednou určo vyjde, uvidíš, letos určo 😉

Fial, gratuluju 🙂

Helenky, ty návaly mám i po clostilu, tak se fakt začínám těšit i na tyhle stimulace 😖

barrca
23. bře 2009

helenky, díky ... už to mám potvrzené i testem, takže se těhu nekoná a jsem objednaná za měsíc k vykysalé, dřív nemá volno ☹ ... ale alespoň si vydechnu, trošku zasportuju a užiju manžílka ... mi po těch hormónech také bylo pořád všeljak, tak nakonec jsem ráda, že budu mít chvíli klid 😉 ... a za týden jedu na hory, tak si alespon zalyžuju, že ... stimulky držte se!!

hypo
23. bře 2009

ja v gennetu byla jen na HP kdyz jsem sla na prvni konzultaci a pak ted pred stimulkou a to bylo pohlavni chodoby
jinak jsem sla na predoperacni vysetreni a tam jsem davala 4 ampule krve a ty hledali kde co 🙂

barrca
23. bře 2009

Milu, já testy z moče neměla, jen z krve hormonální profil a pohlavní choroby ... pokud si pamatuju 😒

klarka1
23. bře 2009

pardon, že jsem tak nějak vpadám
ale zítra mě čeká Gennet, naštěstí miminko k nám přišlo samo, tak jdeme do Gennetu jen na velký UTZ ve 20 tt 🙂

mimochodem HYPO ahoj, občas jsme se vídali, kdysi ve snažilkách, vzpomínáš si ještě ???? jak to s tebou vypadá???

miluse
23. bře 2009

Hmm, po nás chtějí ještě první ranní moč, máme vzít s sebou, než půjdu tedky na UTZ a pro výsledky spermiogramu 😕

Hypo, 4 ampule jo? No tak to tam s sebou seknu 🙄 mě stačili před laparkou. Minule mi už nějakou krev brali. No uvidíme co nám řeknou ve čtvrtek

hypo
23. bře 2009

jeeee nazdar klarko, jasne ze si vzpominam 🙂 no ja stale nic tak jdu na IVF ted jsem na zacatku stimulace a ve stredu mam prvni UTZ pred OPU 🙂 tak drz palce at rostou foliky

hypo
23. bře 2009

miluse, ja taky davala ranni moc ted pred tou stimulkou .....

hypo
23. bře 2009

vlastne 2x jsem davala ranni moc, jednou do gennetu a podruhe v laborce na to predoperacni vysetreni

klarka1
23. bře 2009

hypo tak to ti držím pěstičky ať na ten svůj zázrak nečekáte moc louho, na IVF jde teda do Gennetu??

blucka
23. bře 2009

Ahoj kocky,
Fialko, blahozelam k //, hlavne ak mas nejake prasky( Prednison, dufik....)tak ich pekne basti a bud v klude.Drzim palceky k srdiecku 😵 .

hypo
23. bře 2009

klarka - jojo do gennetu, chodim tam uz pul roku 🙂 a mimochodem tobe gratulace k mimi 🙂

miluse
23. bře 2009

Hypo, před stimulku jo? No já dobirám stále clostyl co mám ještě od svého mudra, tak doktorka říkala, že prý podle výsledku spermiogramu by mi udělali tenhle cyklus už IUI. Na to předoperační to chápu. Ale teďky jsem si tak říkala, co to po nás vlastně chtěj, páč ji tam budeme dávat oba. Tak možná na ty choroby, nebo nevím.

monivo
23. bře 2009

Ahoj holky,

do Gennetu jdu na prvni pohovor 16.4. Chtěla jsem se Vás zeptat, zda nevíte, jestli se automaticky dělají testy na chlamydie, ureaplasmu atd. (prostě bakteriologie). Četla jsem, že konkrétně ureaplasma může způsobit neplodnost a v těhotenství různé urologické problémy. Normálně o ní člověk vůbec neví, ale dá se zjistit klasicky gynekologickým výtěrem. Bohužel standardně to gynekolog neprovádí, prý je to drahé vyšetření. Moje kolegyně je těhotná, má urologické problémy a teď ji právě tuto bakterii zjistili. Byla na urologii a tam jí doktorka říkala, že u svých známých, které vysadí HA kvůli otěhotnění, dělá toto vyšetření automaticky. Poté se to přeléčuje antibiotiky včetně partnera, protože je to pohlavně přenosné.

Jen by mě zajímalo, jestli se toto v Gennetu taky vyšetřuje v rámci preventivních vyšetření. Děkuju

hypo
23. bře 2009

taky nevim na co tu moc chteli ale chteli ji po nas obouch....

miluse
23. bře 2009

Monivo, tuším, že na tu chlamydii, ji dělají, měla jsem to napsaný v té zprávě od Mudra. Jinak chlamydie je fakt svinstvo, vím, ze skoro vlastní zkušenosti, bývalá přítelkyně, teďky již mého bývalého ji měla, tak jsem tenkrát taky běžela na vyšetření, ale naštěstí se u mě nepotvrdila 😅

klarka1
23. bře 2009

hypo děkuji 🙂

miluse
24. bře 2009

Ahojky holky,

tak si tu projíždím stránky gennetu a narazila jsem tam na jednu věc, že by prý měli dělat i "postkoitální test" o tom vůbec doktorka při tom vstupní pohovoru nemluvila 😨 dělali Vám ho některé? 😕

hypo
24. bře 2009

miluse to se nedela vzdy 🙂 jen u nekoho kdyz maji duvod ho delat

miluse
24. bře 2009

Hypo, aha, no na těch stránkác to píšou tak jako kdyby to bylo standartní vyšetření 😅

hypo
24. bře 2009

ja napr. nemela zadne vysetreni, krome utz krve a takovych veci
nektera pacientka to chce sama nektere ji to doporuci gyndar apod.
pokud nevyjde prvni IVF tak si asi vyskemram genetiku, imuno a vse ostatni

miluse
24. bře 2009

O té genetice nám říkala doktorka, že nás na ní pošlou, kdyby náhodou dopadl špatně výsledek spermiogramu, neb jeden už máme a ten nebyl zrovinka nejlepší, ale to bylo i tím, že měl manža předtím nějakou hnusnou virozu. Tak te´dky už to snad bude lepší.

Se docela na čtvrtek těším, co nám řeknou. 😵

hypo
24. bře 2009

a ke komu ze to jdes, jsem zase zapomela 🙂

miluse
24. bře 2009

Teďky k Brandejský, když Bydžovská je tam sporadicky a prej Brandejská taky moc nebude, tak nevím kam mě pak šoupnou 😅

hypo
24. bře 2009

jo taaaaak
no ja znam jen vykysalou zatim jsem u nikoho jineho nebyla.....
zitra tam jdu na utz

miluse
24. bře 2009

My původně byly objednaný ke Košťákovi a ten prej taky nějak není či co, no prostě jsme si vybraly super dobu na doktory 😀 No co, kartu tam naší maj, tak snad to všechno bude v poho a brzy se zadaří 😉

A tebe teďky čeká IUI nebo už IVF? 😕 jsem to tu nějak nedočítala 😅

hypo
24. bře 2009

IVF, uz stimuluju, zitra kontrolni UTZ jak rosou folici