Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
15. říj 2010

@darkwitch teda ty nas napínás , ja jdu pro výsledky za hodku

inza
15. říj 2010

@darkwitch,@cibka: no napinate nas vsechny

zvalentova
15. říj 2010

ahoj všem při pátku 🙂

darkwitch
15. říj 2010

ja jsem v tom nevinne

majcam
15. říj 2010

@zvalentova ahoj,jak se cítíš?

zvalentova
15. říj 2010

@majcam ahojky, tak normálně pracovně. Ve středu jsme můj návrat krásně oslavili a už zas vytvářím hodnoty 😀

majcam
15. říj 2010

@zvalentova to jsi teda dobrá..já po neúspěchu dala výpověď a dlouho jsem se z toho sbírala... 😒 ,a to jsem si myslela jak jsem silná..prdlajs.. 😉

cibka
15. říj 2010

tak hlásím výsledky 0,2 uplne negativní, konzultace az za mesíc 16 listopadu

darkwitch
15. říj 2010

@cibka ach jo... jsme chteli pozitivni zpravy...

zvalentova
15. říj 2010

@majcam já to také zvažovala, protože jsem tady skoro 10 let a byl by to dobrý odrazový můstesk. Jenže druhá práce by mi hypotéku nezaplatila, tak jsem tu zůstala.
A hlavně kluci se na mě moc těšili, tak je přeci nemůžu opustit a dělat se "samejma ženskejma" 😀 😀 😀

cibka
15. říj 2010

@darkwitch ja bych taky rada, holky nevíte nekdo jakýho mají mejla do gennetu jako prímo na dr

zvalentova
15. říj 2010

@cibka zlato naše, tak Brandejská nám moc štěstí nepřinesla.

majcam
15. říj 2010

@cibka oj oj... ☹ ☹ ,myslím,že napíšeš jméno @gennet.cz,já takhle psala Lovás...

cibka
15. říj 2010

@zvalentova no to teda ne sem jí tak verila a tem mejm 2 embrousum taky takový krásný blasty to byli

cibka
15. říj 2010

@majcam chtela jsem zkusit dřívejší termín

mandre
15. říj 2010

ahojte.
To je hrozný....cibka 😖 😖 ....proč tě objednali až za měsíc? Co to je???? 😠

darkwitch
15. říj 2010

@cibka me posledne taky objednali az za mesic... je to na houby...

cibka
15. říj 2010

@mandre no prý má plno a jeste nejaký přednásky boco nabídli mi jinýho doktora ale nechci aby si me prehazovali jak horkem brambor

zvalentova
15. říj 2010

@cibka to je děs, snažila jsem si nalhýávat že se moc netěším a že se nic nestane když to neklapne. Ale stejně jsem to obrečela. Pokud se to dá takhle on-line, tak ti posílám vřelé objetí, ať se s tím co nejdřív vypořádáš.

cibka
15. říj 2010

@darkwitch jen jsme myslela ze treba stihneme do konce roku jeste iui nebo minimalku ale takhle asi nic co kdyz 17 prosince zavírají

mandre
15. říj 2010

@cibka Feldmár, že jo?? On ordinuje jen některý dny.

majcam
15. říj 2010

@darkwitch a ty to budeš vědět v kolik?

cibka
15. říj 2010

@zvalentova děkuju ješt mi občas skočí slzy do očí ale snažím se co se dá, první bylo biochemicky a druhý nic tak teda nevim

darkwitch
15. říj 2010

@cibka a ty uz mas udelana vsechna vysetreni?

cibka
15. říj 2010

@mandre jo jo feldmárovi chodím

cibka
15. říj 2010

@darkwitch nam laparku ,4d utz, imuno
nemame genetiku

darkwitch
15. říj 2010

@majcam ja nevim, asi tam budu volat az ve ctyri, myslim, ze ve tri to nema cenu, maji dneska do sesti jako normalne?

mandre
15. říj 2010

@cibka tak si rovnou objednej termín na genetiku, ať nemáš prodlevu....tam je to taky na dlouho....stejně tě tam pošle....tak se rovnou objednej 😉

cibka
15. říj 2010

@darkwitch vubec netuším do kolika mají

cibka
15. říj 2010

@mandre a komu mam zavolat nebo říct aby me tam poslali, myslela jsem ze me tam prave posle feldmár