Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
15. říj 2010

@darkwitch je mi to jasné..stejně je to záhada..nádherná záhada..ale pak si ho kup a udělej na památku , ať je tak yjednou vidíš..vždyť na ně všechny tak čekáme 😀 určitě tě potěšej!

betox
15. říj 2010

@darkwitch tak zítra koukej mastit do lékárny, to nám přece nemůžeš udělat, vždyť se tady na to všechny klepeme 🙂
@petrita83 čekám na mrchu dneska jsem 20 DC, tak uvidíme, jak se madam uráčí 😉 No přesně, člověk se posune myšlenkově úplně jinam....

darkwitch
15. říj 2010

budu o tom premyslet, ale nemela jsem to v umyslu...

darkwitch
15. říj 2010

to jo ja se pred stimulkou taky tesila az dorazi ms 😀

petrita83
15. říj 2010

@inza , @majcam, @mandre - tak jestli je nejbližší termín 15.11. tak ho mám..prý ještě počkáme tenhle cyklus když mám teď tu ovulku no a když nic..tak nástup 14.11 a 15.11, LSK s HSk a ještě něčim...tak že příští týden zase další krev a předoperační..pan doktor byl zábavnej..jen mě od dětí hrozně odrazoval, ať si prý raději koupim psa 😲 nevim proč mi to pořád ty lidi řikaj..no a pak byl děsně naštvanej na postup Caru, že z lidí hrozně tahaj prachy..že se mnou zvolili úplně blbej postup..no co doktor to názor..každopádně mám prý z toho 1IVF nalevo nějáký cystičky 😖 ale s tím prý něco udělaj...
@mandre - kolik tě to tam stálo?a dohodli jste se taky na té formě sponozr.daru???

no a odpol jsme byli na genetice tam byla hrozně zábavná doktorka a myslim, že i my jmse jí dost pobavili...výsledky prý budpu začátkem prosince, tak už můžem na vše jen čekat..a doufat.

petrita83
15. říj 2010

@betox no a počkej teď na sebe madam nechá čekat..bude tě napínat..když jí chceš zdržuje a naopak...ale třeb a překvapí 😉
@darkwitch - přesně dark masti do lékárny 😀 😀

darkwitch
15. říj 2010

@petrita83 a jaky by zvolil postup? ja nevim sestriny deti jsou hodnejsi nez nas pes...

petrita83
15. říj 2010

@darkwitch tak to souhals neteřinka je tak yhodnější než náš zlatej pejsek 😀 no nejdřív by mě hnal na LSK .pochopitelně..hlvaně ho zase pobavilo když tam do zprávy pro něj Buk napsala..*zpráva přiložena a nikde nic 😀

darkwitch
15. říj 2010

@petrita83 tak to je vtipne... tak ja jsem si to tak nejak myslela, ale ja jsem teda rada, ze me na lsk nehnali... ale ja si mohla vybrat co chci driv...

betox
15. říj 2010

@petrita83 uvidíme, jak madam dorazí, já teď měla 2 měsíce po sobě vždycky zpoždění, ale to nejspíš bylo tou cystou. Ale ona psychika umí taky svoje 😉 No tak hlavně, že máš termín na tu laparku, pokud tenhle měsíc nic, tak zase postoupíš o krůček na svým plánu 😉

Dneska se loučím, jdu něco ukuchtit k véče a věnovat se manžovi 😉 Mějte se krásně a užijte si víkend

inza
15. říj 2010

@petrita83: no to si teda docela pockas. Uvidis jak tento mesic dopadnes pri domacim snazeni, treba to vyjde.

betox: ja jdu uz k Babic. pristi tyden tak pak napisu jak to probihalo....

preji vsem pekny vecer. Ja dneska doma bez manzi. Prijede az zitra tak se jdu alespon poradne vyspat 😀 😀

dennisa
15. říj 2010

Ahoj holky.
Skoro celej den jsem byla v trapu a Vy jste se tady teda rozkecaly, to dočíst už nezvládnu.

@darkwitch no jupííííííí, skvělá zpráva!!! 😵 Mám z tebe velkou radost a přeju, ať HCG dál hezky roste 😉

Já jsem si dneska vyzvedla v Gennetu prášky na játra a příští týden mám kontrolní odběr, jestli je to už v pořádku.

Dívaly jste se někdo teď večer na 13.komnatu??? Byly tam záběry z Gennetu a i dost zajímavý vyprávění od té herečky....

petaloudi
15. říj 2010

Nekoukaly jste některá na 13. komnatu s Míšou Mauerovou? Natáčeli i v Gennetu a mluvila tam Vykysalá. Jsem půlku pořadu úspěšně prořvala, se mnou ten pohled na malí mimouše nějak zamával 😀 😀

petaloudi
15. říj 2010

@dennisa haha, tak jsem nekoukala jediná 😉

inza
15. říj 2010

jjja taky koukla

dennisa
15. říj 2010

@petaloudi jo jo, já u toho bulela taky. Manžel ten pohled na mě moc nepobral 😀

anlek
15. říj 2010

Ja jsme nekoukala, jdu to najit v archivu.

monnn
15. říj 2010

Já jsem koukala!!!! a chtěla jsem se zeptat jak nebo kdo vytvořil tu tabulku jakože kdo a kdy (IVI.IVF atd.) 😉
Dobrou noc at vás blešky štípou celou noc!!!!!!!!!!!!!!!

cibka
15. říj 2010

Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, Terinka

cekatelky
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010
darkwitch....26 let.....2xIUI, 1xIVF, 1xKET...//
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010, uz ma //
petaloudi.....27let......1x IVF, po léčbě prolaktinu // (přirozeně), 18.10. první utz

snazilky
kive76.........34 let 23..7. 2. konzultace ....................................................
majcam.......34let.....2x IUI, cekani na //
inza..............34let.......3* IUI, 3*IVF, 10/10 LSK. 10/10 konzultace Gennet.....nekdy 4 IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 4x IUI, čeká na MS před stimulací
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET
cibka............29 let.....1x ivf neuspešné březen, 2ivf neuspěšné říjen, konzultace 23.11.
anlek..........29 let......snaha doma, premysli, kdy pujde na HP
petrita83.....27let.....1xIVF-biochem.těhu,1xIUInegat.,15.11.-LSK/HSK

dennisa
15. říj 2010

Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, Terinka

cekatelky
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010
darkwitch....26 let.....2xIUI, 1xIVF, 1xKET...//
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010, uz ma //
petaloudi.....27let......1x IVF, po léčbě prolaktinu // (přirozeně), 18.10. první utz

snazilky
kive76.........34 let 23..7. 2. konzultace ....................................................
majcam.......34let.....2x IUI, cekani na //
inza..............34let.......3* IUI, 3*IVF, 10/10 LSK. 10/10 konzultace Gennet.....nekdy 4 IVF
betox............34 let....1x spontánní potrat, 4x IUI, čeká na MS před stimulací
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET
cibka............29 let.....1x ivf neuspešné březen, 2ivf neuspěšné říjen, konzultace 23.11.
anlek..........29 let......snaha doma, premysli, kdy pujde na HP
petrita83.....27let.....1xIVF-biochem.těhu,1xIUInegat.,15.11.-LSK/HSK
dennisa....33 let....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat, 1.IVF storno před ET, 2.IVF říjen 2010-12.10. ET

petrita83
16. říj 2010

Dobré ránko,
no já taky koukala..čekala jsem až to budou dávat, protože jsem byla v Gennetu když to natáčeli 😀 a přesně normálně se mi z toho chtělo brečet..to co řikala a jak bylo, přesně tak jak to vidím já..jen s tím rozdílem, že ona ž svůj boj vyhrála 😅

inza
16. říj 2010

@petrita83: dobre ranko 😀

petrita83
16. říj 2010

@inza ahoja, tak já dneska zese brzo vzhůru..jerry řádil o 106 a to jsme včera dali další návnady..asi jsme ho naštvali 😠 a co ty koukala jsi včera?a jak je?to mě pěkně štve to čekání měsíc..ale co nadělám..

inza
16. říj 2010

@petrita83: ja taky dneska nejak vstavala brzo, a to jsem si mylsela ze se vyspim kdyz manza neni doma a pes je na "dovoleny" 😉, ale zacali nam neco delat ve vnitrobloku a jak mam otevrene okno tak me tim ramusem vzbudili. 😒 No to teda Jerry je pekna mrcha ze vas nenecha ani vyspat. jj koukala jsem, ale ze bych u toho ronila slzu se rici neda, ale co tam rikala tak s tim i souhlasim....o adopci atd...
Jinak jizvy trochu cerveny a konecne me opustilo to jejich barvivo (gencialka) a zacinaj se delat strupy. Jinak vcelku OK sem tam to citim ale neni to nic co by cloveka omezovalo

petrita83
16. říj 2010

@inza no vidiš a mě to totálně rozhodilo..jsem nějáká měkkota 😀 jerry je svińa neskutečná,hlavně ta deratizace bylo vyhození peněz..nejhorší je , že máme rovnou střechu a není kudy se tam dostat je to fakt záhada..včera sem na něj bušila smetákem a on začal hryzat a drápat ještě víc..asi to bude potkan..bleeee.
tak to je super, já vám tak závidijoo že už to máte za sebou..a já zas na něco čekám..ale zase jsem ráda, že vi že to nic neni, a že to bude takhle brzo ok..
já jsme teď taky chvilku sama doma, ale pojedu k našim, volit a vyvenčit našeho černýho mazlíka..škoda že neni hezky.

inza
16. říj 2010

@petrita83: me manza prijede dopoledne a jdem se podivat na farmarske trhy. Nam jinak pes z dovolene prijede asi v utery a nebo az pristi vikend, podle toho jak se domluvim s nasima. Volit nejdu, nejak jsem z tech lidi otravena. Pokud je to kuna ci co ty jsou sikovny a dostanou se vsude.....no budete se na nej muset vrhnout sami a nebo by to chtelo nejakeho mMikese. Ji jsem rada ze to mam za sesbou a ze nic nenasli, ale zase je to blbe v tom ze porad nevis proc to nejde...No neboj to ubehne rychle a treba se ted povede a ani zadna LSK nebude potreba 😉

petrita83
16. říj 2010

@inza tomu bohužel nevěřím..už tolikrát řikali teď jsou ideál.podmínky a pak nikdy nic..vždyť to znáš..nevim proč ale pořád si myslim že něco najdou..tak uvidíme co Vám pak bud hlásit..jen doufám, že by to třeba pak mohlo jít samo..taky jsem docela napnutá co genetika a imuno..bylo docela zvláštní rozebírat ty rodiné anamnézy nejednou ti dojde spoustu věcí, který jsi před tím úplně vytlačila..
no řikám si ale že kuna nehrabe a nehryže..a že když bych naní bušila lekla by se..to potkan te se podle mě nelekne, spíš naopak..ale nevim..znám to jen podle rachotu.
já bych taky volit nešla, ale zase když vidim to uskupení..tak vim koho podpořit nechci..a prototam jdu, hodit hlas jinam..ale buď v klídku ségra taky nejde, Lů taky ne.....tak že znechucenejch je nás dost.

darkwitch
16. říj 2010

ahoj holky
taky jsem koukala na 13. komnatu, teda koukala, poslouchala, jsem u toho trosku usinala... ve deset jsem to zabalila uplne a sla spat a vstavala jsem ve ctvrt na jedenact, mazec...

inza
16. říj 2010

@darkwitch: teda ty uzivas 😀ted to takto budes mit 9 mesicu 😉
@petrita83: no ja kdyz koukla kdo tu je napr na kandidatce jako zpevak Kalousek atd tak nechut jeste vzrostla......Tak na potkana jedine nejakeho Mikese.... 😉. U nas prave manza odnes uz listky do trideneho dpadu s dalsim papirem

darkwitch
16. říj 2010

@inza jsem byla z toho vzruseni a nervu nejaka unavena...