Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. říj 2010

dokonce jak jsem ji psala tak za chvili volala co se deje ze mluvila se sestrickou ze jenom spinim a ted pisu ze krvacim, takze se fakt zajima...

betox
20. říj 2010

@darkwitch to je super, člověka potěší, když se o Tebe zajímají

darkwitch
20. říj 2010

@betox potesi a uklidni 🙂

betox
20. říj 2010

@darkwitch 😉

cibka
20. říj 2010

@darkwitch drž se kočko a at te dlouho nenapínají

darkwitch
20. říj 2010

tak nic nevim vysledek neni, jsem objednana v patek k doktorce...

inza
20. říj 2010

@darkwitch: tak to je k posr. budes volat alespon pro vysledek zitra dopo? to by mel byt

darkwitch
20. říj 2010

@inza ja nevim ja se bojim 😀

amadores
20. říj 2010

@darkwitch myslím totiž, že se Klinlab spojil se Synlabem,proto jsou ty prodlevy.Asi to ještě nemají zajetý. 😒 To se časem zlepší zase.... 😉

inza
20. říj 2010

@darkwitch: neboj bude to dobre

darkwitch
20. říj 2010

@amadores asi jo, ted mi sestricka rikala, ze se nejak stehuji... no, ale pro me je to na infarkt
@inza budu v to doufat a verit prckovi ze zabojuje

majcam
20. říj 2010

@darkwitch Neboj...jsme v tom s tebou!!!!!!!!!! 😲

betox
20. říj 2010

@darkwitch to bude dobrý, držíme Ti palce a myslíme na Tebe 😉

darkwitch
20. říj 2010

no bojim bojim, ale stejne se tomu budu muset postavit celem 🙂

inza
20. říj 2010

synlab se zacal stehovat 11

inza
20. říj 2010

no vypada to ze Klinlab se stehuje do stejne budovy jako synlab, ale o spojeni zatim neni nikde nic

darkwitch
20. říj 2010

@inza y jo ty mas informace 🙂

inza
20. říj 2010

@darkwitch: 😀

amadores
20. říj 2010

@inza jsem tak trochu taky z laborky 😉 ( proto jsem se ptala, kam posílá Gennet.. 😀 )a vím, že mi kámošky něco říkaly o Klinlabu před létem , ale tím, že už v takovém typu laborky přímo nepracuju, tak mi to jde jedním uchem tam a druhým ven... 😀 Ale že nějaké slučování laborek bylo během léta, to vím.

inza
20. říj 2010

@amadores: no ja z labiny nejsem. Momentalne jsem bez prace, ale hledam neco v labine jakekoliv 😀

amadores
20. říj 2010

@inza jsi laborantka?

inza
20. říj 2010

@amadores: chemik 😀

lucavka
20. říj 2010

Kouám že to máme stejně. Nejdřív strach o otěhotnění, pak strach i jít na záchod, čekání na výsledky.... No držív všem moc palečky 😉 a přeju silný nervy.

evak99
21. říj 2010

@darkwitch moc ti gratuluju! to máš termín, jako jsem měla já 😉 opatruj se.
ostatní vás moc zdravím a omlouvám se, že už sem moc nechodím, neb nestíhám. snažím se vždy nakouknout, co nového. držte se. podle teorie pravděpodobnosti na každou z vás dojde! 😉

evak99
21. říj 2010

@inza to je mi líto, že pořád nemáš práci... ☹

anlek
21. říj 2010

Ahoj,

Dark, jak je?

inza
21. říj 2010

Preji dobre rano,
dark:co budes volat dneska na krev?

inza
21. říj 2010

@evak99:no je to na h....nikde nic neni v oboru☹

betox
21. říj 2010

Dobré ráno,
@inza v kolik razíš k Babi? Včera jsem ještě hledala něco k tomu Wobenzymu a dočetla jsem se, že v Podolí na reprodukční imunologii ho doporučují k Prednisonu - 1. 8 týdnů v dávkování 3x/denně 5 tablet a pak snížit na 3x3. Četla jsem, že hodně holek po něm otěhotnělo i takový, který nemohli třeba 7 nebo 10 let...Prý reguluje imunitu a pomáhá zrovna při zvýšené proti embryu...Pak by se měl brát i v těhu, aby si to tělo náhodou nerozmyslelo. Takže asi půjdu rovnou do toho velkýho balení, je to teda darda, ale co by člověk neudělal.... 😉

darkwitch
21. říj 2010

Ahoj tak jsem tam volala a výsledky nejsou, zavolaji az je budou mit, prý kolem poledne