Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
21. říj 2010

@mandre inza asi rozdýchává Babi 😀
@inza tak jak?

darkwitch
21. říj 2010

@mandre tak to nevim, asi budu mit sede manzestraky, cervenou bundu, tmave zelenou mikinu s jesterkou a fialovou salu, hnede bryle ale nevim jake si vezmu sperky 🙂
ja te nepoznam budu tak nervni ze neuvidim, tak se kdyztak prihlas

majcam
21. říj 2010

Inza,jaké to bylo?

mandre
21. říj 2010

@betox je v šoku 😀 😀

@darkwitch píšu si...uvidíme 😀

betox
21. říj 2010

@majcam inza nechce spálit to maso 😉

darkwitch
21. říj 2010

tak nervozitu si nechte na zitrek, volali mi z gennetu, ze se ptali v laborce a vysledky jeste nejsou, snad zitra rano... tak to asi vydrzim az do toho utz...

betox
21. říj 2010

@darkwitch taky fajn 😒

darkwitch
21. říj 2010

@betox ale zase jsem rada, ze mi zavolali, se uz dneska nemusim stresovat...

majcam
21. říj 2010

@darkwitch 😠 bože,tak to abych zítra radši nevařila.. 😉

darkwitch
21. říj 2010

@majcam zitra napisu jak pujdu od langerove...

inza
21. říj 2010

no mate pravdu ze to trosku rozdejchavam....tak celou pretizenou pravou stranu mam srovnanou..parkrat jsem myslela ze me vylitly ruce v ramenou z kloubu, nekolikrat prudce trhla hlavou ze to bylo jenom same rup....docela zahul. Taky rikala ze to vypada ze jsem mela asi nastiplou kostrc. Jinak "ocasek" byl hnuty tak vse srovnala.....Dalsi navsteva mam 11. Jinak kdyz me ukazovala cviky tak uplne jinak nez ta mojza kam jsem chodila na jare. Byla s ni docela sranda...

betox, mandre: pozdeji pisnu do IP. Ted musim hlidat brambory v gulasi at to pak neni misto burt gulase jenom kase

jo a nerozvarila jsem brambory ale pripalila trosku na panvy burty

betox
21. říj 2010

@inza jéé, tak super, se budu těšit 😉
@darkwitch držím palec 😉

majcam
21. říj 2010

@inza tý jo...a máš teď nejaké bolesti..?

inza
21. říj 2010

@majcam: hadej muzes dvakrat co me boli 😀 😀. Ne prorupala to a ted vcelku v poho....jo a brambory jsem taky trochu rozvarila...ale zase jsem nemusela zahustovat 😀 😀

monnn
21. říj 2010

@darkwitch ty jo, to je na po..... ,jen aby zítra ty výsledky byly, aby se někde cestou nezatoulaly 😀 😒 napínaj tě tedy hezky,ale za pár měsíců budeš na tyto "nervy" vzpomínat s velkým úsměvem!!!!!!! 😀 😀 😀

darkwitch
21. říj 2010

@monnn zitra jdu na utz, tak snad to bude dobre...

monnn
21. říj 2010

@darkwitch to bude ,to je jasný 🙂 🙂 🙂 🙂

darkwitch
21. říj 2010

@monnn ja doufam 🙂

monnn
21. říj 2010

@darkwitch nedoufej,ale věř!!!!! 🙂 🙂 🙂 ,ta smůla jak "doufám" je už pryč a už tu budeme všichni psát komu je a není špatně 😀 😀 😀 😀 páč budeme tu všichni těhule 🙂 😉 🙂 😉

majcam
21. říj 2010

@inza pipka 😀

darkwitch
21. říj 2010

@monnn ja doufam v dobry vysledek a verim mimiskovi 🙂

monnn
21. říj 2010

@darkwitch tak to je zprávný,tak to má vypadat 🙂 🙂 🙂

inza
21. říj 2010

@majcam: no tam mobilizaci nedelala......... 😀 je to ve stejne vysce,ale trosku jinde 😀 😀

petaloudi
21. říj 2010

@darkwitch jéééé, to je teda pěkně naprd s těma jejich výsledkama.... tak držím palec na zítra, ať na tebe na utz vykoukne pořádná bublinka 🙂

darkwitch
21. říj 2010

@petaloudi dekuju 🙂

omcamauta
21. říj 2010

Achjo. Ráno jsem byla na krvi a vůbec teda nechápu, proč mi sestra na recepci říkala, ať si zkusím zavolat odpoledne... teď mě jiná skorem sprdla, že už 14dní jsou ty výsledky fakt až druhý den, že to laborka nestíhá zpracovat. 😠

darkwitch
21. říj 2010

@omcamauta tak me taky rikala at ro zkusim odpoledne, ale ze to spis bude az druhy den a dnes mi volali, ze az zitra...

omcamauta
21. říj 2010

@darkwitch to je normální týrání lidí 😠

inza
21. říj 2010

mandre, betox: IP 😀

monnn
21. říj 2010

@omacamauta
@darkwitch se z toho čekání asi picnu 😉