Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
4. lis 2010

@sipkova1 Drzim pesti.

Betox, tak jak? Myslim na tebe. 😉

petrita83
4. lis 2010

@majcam 😀
@betox -držim palce na kvalitní úrodičku!!
@sipkova1 - tak ne abys zasbloudila!!!!

inza
4. lis 2010

betox: tak jak?
@petrita83: se ti to uz krati 😀

petrita83
4. lis 2010

@inza vážně? 😝 jsem si nějak nevšimla 😲 🙄 ale už shánim košilku a župančisko..ať mi tam není zima a nedálám ostudu..včera my můj miláček povidá, že to bude zajímavá zkušenost..jsem měla pocit jak když se těší až se mě zbaví 😀 tak jsem mu to řekla...chtěl to napravit a plácal ještě větší nesmysly 😀 😉

petrita83
4. lis 2010

@inza a co ty?ještě venkov, nebo už Praha???

inza
4. lis 2010

@petrita83: no ja se na kosilku vykaslala a vzala si triko od manzi...🙂. Ja dneska prijela do Phy, zitra jdu na UTZ a Hlavne dneska si bere tchan moje auto nakupuje brikety na chalupu a veze to tam a pri tom ho tam necha prezout na zimaky. Takze se dnesk abudu trosku kulturnit.... 😀

darkwitch
4. lis 2010

Me taky zitra ceka navsteva gennetu a vubec se mi tam nechce...

inza
4. lis 2010

@darkwitch: to ti verim, ale ver ze bude vse "dobre"...

darkwitch
4. lis 2010

@inza me spis desi ta predstava utz kdyz mam ms... brrr, ale treba utz delat nebude a jen me posle na krev...

kive76
4. lis 2010

@darkwitch já mám dojem, že když to máš že se ultrazvuk nedělá...že tak nějak akorát po...

petrita83
4. lis 2010

@inza to mám v zásobě když nic neseženu, protože ty hrůzy co prodávaj fakt kupovat nechci..tak uvidíme..
jinak hodnej tchán, máš to pěkně podchycený..jen kulturni, tím nic neskazíš!tak že zítra UTZ a pak naplánovat IUI, tobě to teda letí 😀

darkwitch
4. lis 2010

No uvidime... tak ja jdu na tu popotratovou kontrolu, co ja vim co bude chtit videt...

petrita83
4. lis 2010

@darkwitch 😖 brr, tak uvidíš..ale myslim si že se bude chtít kouknout, jak to vypadá..a krev ta bude určitě... 😒

petrita83
4. lis 2010

@darkwitch ☹ držim palce ať už je to za Tebou!

darkwitch
4. lis 2010

@petrita83 ja si taky myslim, ze se bude chtit kouknout, jinak by si me asi nezvala...
jsem zvedava jak dlouho budu mit zakazany sex (a jak to vydrzim) a jak dlouho budu mit zakaz otehotnet...

darkwitch
4. lis 2010

i kdyz porad lepsi nez kdybych musela na revizi...

inza
4. lis 2010

@petrita83: jj hodnej. Ma totiz male auto a tam se mu moc briket nevejde proco si pujcuje moje velke jede do hor a tak musi nechat prezout 😀. Jo prodavaj fakt desne veci...Ja mela proto radsi manzuv ragbyovej dres a nikdo se nad tim nepozastavil....
@darkwitch: no ale neni to tak hrozne. Ja taky byla v dobe ms na UTZ a uslo to....

anlek
4. lis 2010

@darkwitch Tipla bych si, ze UTZ bude chtit, aby mela jistotu, ze revize neni potreba. 😖 Ale krom neprijemneho pocitu, si myslim, ze je to dulezite, aby byla jistota. Myuslim, ze doporuci sestinedeli. Ale na druhou stranu, az ti bude fajn, proc nesexovat s kondomem??? A myslim, ze snazit se dal muzes relativne brzo, prave diky tomu, ze nemusis na revizi.

darkwitch
4. lis 2010

tak urcite to nebude nic tak strasneho 🙂 oproti hsg asi pohoda 😀 ale stejne se mi tam nechce 😀 ale tak aspon se poradime co dal...

petrita83
4. lis 2010

@darkwitch 😒 já vim..prostě lepší volba z toho všeho blbého..
my třeba na sex neměli omezení a ani pak na otěhotnění, vždyť mě pak když HCG kleslo k 0 hnala do IUI..ikdyž se pak ukázalo že se trochu spletla...zapoměla jak IVF dopadlo/nedpadlo...jinak na IVF stejně musíš čekat min.3měsíce..

sipkova1
4. lis 2010

Ahoj holky, tak jsem to našla 🙂 . Celkem se mi tam i líbí, no byla jsem zatím jen na krvi. Trochu mi to po odběru teklo, tak mi povídá: “Musíte si ohnout ruku, maminky si jí ohejbaj“. No tak jsem jí chtěla říct, že žádná maminka nejsem, tak asi proto si ji neohýbám… 😒

petrita83
4. lis 2010

@inza úplně to vidim ty pacientky tam jedna ragbyovej dres , druhá basketbalovej, třetí hokejovej..to bude sestava 😉 no ale jak řikám ty hrůzy co prodávaj...

darkwitch
4. lis 2010

@petrita83 ale ja mam po poslednim ivf uz tri mesice, ja ted byla jen na KET...

petrita83
4. lis 2010

@sipkova1 😠 no já si to jednou taky neohnula a pospíchala a pak koukám jak mi z rukávu srčí krev... 🤐 maminka nejsi ale budeš!to byla asi nějáká jouda!hlůavně že si tam trefila!to je taky úspěch 😉

petrita83
4. lis 2010

@darkwitch já vim, ale brala si nějáký hormony ne? to kvůli tomu..mělo by se nechat tělo trochu vydechnout..třeba můžeš dřív..ale vem si že jen měsíc trvá než to schválí pojišťovna... 😒

darkwitch
4. lis 2010

@petrita83 tak ja nemyslim, ze bychom se k tomu dostali hned... ale po IUI taky muzes hned do IVF a myslim, ze kdyz jsem mohla jit na KET hned po IVF tak to jde i obracene, pokud to nedopadne tak jak u nas 😀 a stejne jeste budeme cekat na vysledky z genetiky, ale ty by uz meli byt, ale kdovi kdyz ta laborator je ted tak nepolehliva...

sipkova1
4. lis 2010

@petrita83 🙂
Jsem na ty svoje výsledky zvědavá, co beru Prednison, tak mám menstruaci spíš symbolickou a to jsem s ní nikdy problémy neměla ...

inza
4. lis 2010

@petrita83: jj jest etam chybi fotbalovej atd.....

petrita83
4. lis 2010

@darkwitch no jasně to můžeš.., ale bez jakékoliv hormonální stimulace, ale do IVF jít bez hormonů asi nechceš, proto myslim, že tam dávají odstup, víš?..prostě jako že tě nemůžou nechat píchat do sebe ty hnusy pořád dokola bez přestávky..😖
hele prvák máme za sebou..a pořád nevíme všechno..tak to je ještě dobrý... 😉
Taky čekám na výsledky a jsem docela zvědavá, ale doufám jen v dobré zprávy!
Hele asi bych se na konzultaci měla objednat už teď a nečekat až přijdou výsledky..pak by zas asi nemuselo být místo..

petrita83
4. lis 2010

@inza 😀 😀 ještě že ne na sumo 😀 to by bylo skoro na naháče 😀 😀