Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
8. lis 2010

Holky taky vás po Utrouši bolely prsa?

inza
8. lis 2010

@majcam: no mem taky tipujou na mladsi nez jsem a doufam ze i podvozek nebude moc "ojetej" a bude mladsi nez ve skutecnosti 😀 😀
@betox: me ani ne....jenom me bylo obcas blbe od zaludku a to vetsinou po utrousi vecer. Jo v kolik jdes zitra uz vis? Me jeste nevolaly.. . Mas IPa

sipkova1
8. lis 2010

@majcam No podle profilové fotečky vypadáš ještě na míň 😀

majcam
8. lis 2010

@betox taky taky... 😉 ,přijde mi,že po braní ultroše jsou těhotenské příznaky... 😔

majcam
8. lis 2010

@sipkova1 nápodobně 😀

betox
8. lis 2010

@inza vůbec netuším, budou mi volat až ráno
@majcam jo přesně, je mi jako před MS, mám je jako melouny a tlačí mě podbřišek. Zítra se na to zeptám Bukv.

sipkova1
8. lis 2010

@majcam Asi to u nás obou bude těma culíčkama . Já teda zatím nemám odvahu sem dát svoji opravdovou 😕 fotečku. Taky mi říkaj, že vypadám na mnohem míň, ovšem např. moje MUDr. mě dlouho nikam neposlala, protože byla stále přesvědčena, že mi je 30, i když mi bylo furt víc a víc 😖

betox
8. lis 2010

@inza se ta IP někde courá, zatím mi nedorazila 😠

inza
8. lis 2010

@betox: a ja ji posilala vcera 😀 😀 Me maj dneska kvuli tomu kdy ma manza jit odevzdat ocasky

majcam
8. lis 2010

@inza taky máš ještě jizvičky červené? Já tu v pupíku mám krásně bílou,ale ty dvě jsou furt do červena..,a čím je mažeš?
@sipkova1 neboj se,odhal se.. 😉

inza
8. lis 2010

@majcam: ja mam obe sve dve jizvy cervene stale. Priznam se ze se o ne vubec nestaram, ale mam doma v lekarne z drivejska primo mast na jizvy, ale nejsem nejak schopna to mazat 😀. Stejne nebudou videt...v plavkach nechodim tak me to je fuk a kdyz pujde nekam plavat si vezmu jednodilne a to nebude videt... 😀
Ja se radsi s foto odhalovat nebudu

betox
8. lis 2010

@inza joo tahle, tak ta mi přišla, akorát jsem na ní jaksi zapomněla odpovědět 😖 Jasný, tak pak dej vědět 😉

betox
8. lis 2010

@betox tak konečně posílám IP 😉

majcam
8. lis 2010

@inza jo tak dobrý,já jen abych něco nezanedbala,Betox mi poradila měsíčkovou mastičku,tak jí mám u postele, ale taky to teda flákám 😒

majcam
8. lis 2010

@betox sobě IP.. 😀

sipkova1
8. lis 2010

@inza na Netu jsem ho nenašla, ale třeba ho tam časem daj až tohle číslo nebude aktuální na stánkách

betox
8. lis 2010

@majcam mine já jsem trotl 😅 Samořejmě pro inzu 😀

inza
8. lis 2010

@betox: tak jdu zitra v 10

betox
8. lis 2010

@inza tak to se asi mineme, myslím, že my půjdeme později, ale budu referovat ještě ráno. Moc držím pěsti

zvalentova
8. lis 2010

@betox mě bolely jen vaječníky, jinak nic.

zvalentova
8. lis 2010

@inza určo měsíčková mast, na hojení je suprová

inza
8. lis 2010

tak ja mam na jizvy primo mast resp gel s nazvemContractubex gel...je urcen primo k lecbe ruznych typu jizev

darkwitch
8. lis 2010

tak jsme se dohodly s langerovou na patecni kontrolu...

inza
8. lis 2010

@darkwitch: no tak alespon vis na cem jsi. V patek uz bude vsechno OK

darkwitch
8. lis 2010

jo v patek bude vsechno v pohode a hura zpatky do prace a do zivota...

betox
8. lis 2010

@darkwitch to bude v pohodě, chce to čas a něčím si zaměstnat hlavu. Prosím Tě, kdy se platí zamražení? Přemýšlím, kdybychom do toho zítra šli, tak jestli už zítra při ET

darkwitch
8. lis 2010

@betox zamrazeni jsem platila pri ET

anlek
8. lis 2010

@betox Myslim, ze dost lidi takhle uvazuje. Klidne zavedeme x embryjek a pak se uvidi. Kdyztak nejake vybereme, ze ho nechceme. Ale kdyz by prisla rade na ne, tak by dost premysleli. 😖

Co Denisa, nemela dneska jit na kontrolu?

dennisa
8. lis 2010

Ahoj holky.
Jen jsem Vám přišla říct, že jedu zítra do nemocnice na revizi ☹
Já už na to fakt nemám, čtvrtý těhotenství a zase všechno špatně 😢

darkwitch
8. lis 2010

@dennisa sakra , to je na... drz se kocko...