Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
10. lis 2010

@darkwitch: tak ten nas do postele nesmi, ale kdyz zavrem dvere do loznice tak za nima piska a kvika a nebo se to snazi obejit pres koupelnu....
@betox: jasne a vsichni se po nem sjedou....ne to uz nehrozi nejak na parby uz nechodim max. s kamaradem na pivko u nas za roh...lenost a stari

darkwitch
10. lis 2010

@inza tak u nas normalne do postele neleze kdyz tam jsme, ale obcas nema naladu na nase dovadeni... a panicek je mekkej a nevyhodi ho...

majcam
10. lis 2010

@darkwitch ...taky aby byl "tvrdej",když má vedle sebe psa 😀

inza
10. lis 2010

@majcam: 😀

jdu s chlupatym smejdem ven, asi bude muset probehnout kosmetak (vycesani 😝)

darkwitch
10. lis 2010

@majcam 😀 😀 😀

betox
10. lis 2010

@majcam 😀 😀 😀

ajriska
10. lis 2010

Ahoj holky,
chci se zeptat..od včerejška si píchám Gonal...včera i dnes 150 a zítra a pozítří dávku 112,5.
V pátek mám jít na kontrolní UZ s tím, že mi asi bude předepsáno další.
Chci se zeptat, dnes jsem 3. DC, dokdy se můžu stimulovat a který den je event. odběr vajíček?
Případně, jak jste na gonal reagovali?
Děkuju

sipkova1
10. lis 2010

Holky, tak jsem byla dnes v Gennetu a nikde žádnej koník, ani živej ani dřevěnej 😖

kive76
10. lis 2010

@sipkova1 hi,hi....no tak příště.. 🙂

betox
10. lis 2010

@ajriska ta délka stimulace záleží, jak budeš reagovat. Já měla třeba odběr už 11 DC, ale jsou holky které šly daleko později. Já prvních pět dní docela trpěla, ale já jsem exot a většina holek spíš nemá žádné příznaky 😉
@sipkova1 fakt? To je teda divný 😀

ajriska
10. lis 2010

@betox aha, tak děkuju, já stimuluju od včerejška, tj. od 2.DC...a jak to dopadlo?

betox
10. lis 2010

@ajriska uvidíš na prvním UTZ, jak se to bude vyvíjet...My máme od včera zavedeného jednoho kulíška 😉

ajriska
10. lis 2010

@betox tak držím pěsti, ať to vyjde..snad to brzo vyjde i nám...nedozrávají mi folikuly, tak snad gonal zaabere

betox
10. lis 2010

@ajriska díky moc a držím Ti palce

monnn
10. lis 2010

@sipkova1 tak pojd do Gennetu v pá ,to tam budu mít koně já i dark 😀 😀 😀

majcam
10. lis 2010

@monnn tak mi ho tam schovejte na pondělí k sestřičkám.. 😉

sipkova1
10. lis 2010

@monnn Půjdu tam až příští týden, manža na SPG a ještě se tam trochu bojí, tak půjdu jako doprovod 😲 . SPG jinde už měl vícekrát, jednou je úžasnej, jednou děsnej…, takže nevíme.

monnn
11. lis 2010

@majcam 😀 chceš bílého nebo hnědáka?Taky máme černého,ale všechny koně u nás vlastní synek,tak nevím 😅
jj přemýšlela jsem,aby mě dark poznala,že budu v ruce žmolit koníka,ale to by pak musela asi na jiné
oddělení 😀
Jinak všem dobré ráno!!!!!!

monnn
11. lis 2010

@sipkova1 příští týden--no uvidíme 😕

inza
11. lis 2010

dobre rano vsem

ja bych chtela ryzaka 😀

betox
11. lis 2010

Pěkné ránko,

beru grošáka 😀

monnn
11. lis 2010

@inza 😀
@betox 😀

inza
11. lis 2010

@betox: tak dneska me ceka babicka 😉 😒. Tak jsem zvedava jak mem vynada. Vcera jsem necvicila po tom IUI, ale ze jsem na nem byla ji radsi rikat nebudu 😀. Co dela musketyr 😀

petrita83
11. lis 2010

,,Dobré ránko,, tak jsem zpět..o osmičku lehčí o pár stehů bohatší, beru antibiotika, prášky na bolest a příští týden jdu na vyndavání stehů..byl to masakr 😖 ...LSK v pondělí ani náhodou ☹ ☹ ☹

majcam
11. lis 2010

@inza
@betox 😀 😀 😀 ,
@petrita83 ty jo tobě se to nějak chce pořád vyhnout,třeba je to tím,že to půjde přirozeně.. 😉

majcam
11. lis 2010

Jedu za chvíli do Imunie,tak jsem zvědavá na ten "červenej" papír, 😠 😠

betox
11. lis 2010

@inza jéé, já myslela, že jdeš až příští týden. Ono asi i záleží jakou bude mít madam náladu 😉 Držím palce a pak písnu, jak to šlo. Včera mě teda fest bolel pobřišek, ale večer to přešlo a dneska v podstatě dobrý, takže i normálně funguju. Jen mě prudí naproti v ulici dělají chodník a z toho rámusu a bordelu mám nervy na pochodu 😖
@petrita83 no tak to teda potěš....Ale lepší, že se to vyvrbilo takhle před tím a ne třeba den po LSK....Já vím, že se Ti zase ta laparka odsouvá, ale ber to z tý lepší stránky, teď budeš mít od hajzla pokoj 😉

kive76
11. lis 2010

@sipkova1 na ten spermiogram s manželem můžete jít oba ... 🙂 aby se tam v tý místnůstce sám nebál 🙂

petrita83
11. lis 2010

@betox
@majcam - lepší stránku nějak nevidim..radši bach kdyby se mi to stalo až potom..všechno jsem uspůsobila tomu že jdu na LSK a te´d nic? bůhví kdy bude další termín..obávám se, že třeba až 2011 a to mě fakt klepně..tohle jsem prostě já..vždycky si to udělám zajímavější...
@majcam - kéž bys měla pravdu..a stal se zázrak, ale vzhledem k tomu hle se zázrakama nevim , nevim..
JInak do imunie jsem měla jít v út..ale kvůli LSk musela jít stranou, te´D zas vlastně můžu ale mám termín až na 22.11..joo prostě mi to všechno tak vychází 😠 😀 😝
@betox - to se mimísek zavrtává víš? 😉 tak si to užívej!!!

monnn
11. lis 2010

@petrita83 ach jo,to mě mrzí 😖 ,no,ale kdyby měla majcam pravdu.. 😉