Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucavka
27. bře 2009

Je to přesně tak. Člověk potřebuje mluvit s někým kdo prochází stejnými "boji". Čtu si tu na diskusi chvíli a hned je mi líp... Hledám kdejakou informaci která by mě uklidnila 🙂 . Už si půjdu lehnout, ale určitě se tu budu často ukazovat 😉 . Dobrou noc, krásné sny, pevné zdraví a hlavně silné nervy v dlouhé cestě za miminkem... Já dnes udělala první krok a už mám co dělat to ustát. 😕

blucka
28. bře 2009

Katuska, srdecne blahozelam, to je krasna sparva...... 😵 😵

nelynka
28. bře 2009

ahojte

neviete mi poradit, keby som chcela v gennete nechat urobit hormonalny profil manzelovi, spravili by mi ho?
boli sme vcera u androloga a tam sa na vysledky caka az mesiac a pol, co mi pride padnute na hlavu.. 😕

monivo
28. bře 2009

Aho Lucavka, my jdeme 16.dubna na první konzultaci, ve 12hod na spermiogram a v 13.30 na prvni konzultaci k prim. Brandejské. Objednávala jsem se někdy začátkem února. Nabídli mi tenkrát termín 3.3 k dr. Vykysalé, ale já chtěla k prim., protože mi ji doporučil kolega, který k ní s manželkou taky před asi třema rokama chodil. A co že Vás na druhou návštěvu objednali až za tak dlouho (za tři týdny, to je normální?)

Takže co se týče objednacích lhůt tak asi záleží ke komu a jestli třeba nemají dovolenou nebo různé kongresy (první týden v dubnu tam prim. prý není).

Každopádně už se tam těším, až se konečně něco dozvím. Pořád nevím, na čem jsme, v čem je problém (akorát že manžel má zhoršený spermiogram) a že se taky budu moci více zapojít do této diskuze 🙂

miluse
28. bře 2009

Monivo,

primářka dělá atestastaci, proto tam chvíli nebude.

Jinak asi ono i záleží v jaké fázi cyklu se zrovna nacházíš, neb se dělá znovu hormonální profil a standartně se prý na první UTZ chodí 11DC. Tak nám to alespoň říkala na té první konzultaci MUDr. Bydžovská

😉

dracekmracek
28. bře 2009

blucko moc děkuju 😵

já když se se tam teď objednávala tak mi našla sestřička místo 16.4.a nedala mi vybrat čas,takže tam asi bude fakt mazec 😒

blucka
28. bře 2009

Kocky...., ked som tam chodila ku koncu, mala som pocit, ze maju naozaj plno, zda sa mi, ze tam chodi uz viac zien nez ked som k nim pred 1 1/2 zacala chodit, bohuzial parov, ktore maj problem otehotniet je stale viac.... ☹

monivo
28. bře 2009

Tak koukám, že 16.4. nás tam jde víc 🙂 Akorát nevim, jestli to, že je tam čím dál víc pacientů je pozitivní či negativní ☹

dracekmracek
28. bře 2009

moni to jo třeba se uvidíme 😀

já myslím že je to pozitivní je vidět že má klinika úspěch 😉

blucka
28. bře 2009

Urcite je pozitivne... 😉 , ja som toho tiez dokazom 😉 .

monivo
28. bře 2009

Obě dvě jste toho důkazem 🙂 I když Katuš měla cestu za vysněným cílem hodně trnitou. A doufám, že teď to bude už jen a jen lepší 😉

dracekmracek
28. bře 2009

no ty jo kočičko 😵

blucka
28. bře 2009

Jasne, ze teraz to bude len lepsie...ja mam niekedy pocit, ze je to sen a nechce sa mi tomu verit, ze sa to po tom vsetko podarilo, este dojst do zdarneho konca 😉 .

monivo
28. bře 2009

teď už určitě ano 🙂 A po tom dlouhém čekání budou dokonce dvě 😉 já si to tedy nedokážu představit, musí to být docela záchul zvládat dvě mimča najednou.

blucka
28. bře 2009

Ja som si to nevedela na zaciatku tiez predstavit, ale som stastna, ze je to tak 😵 , fyzicky to zacina byt dost narocne, ale co by sme si koli tym detickom nevytrpeli. 😉 ...

nelynka
29. bře 2009

ahojte..

katus ja som si az teraz uvedomila ze si to ty 😀 😀 😀
gratulujeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀

hypo
29. bře 2009

ahojte, tak zitra snad posledni utz kdy mi reknou kdy jdu na opu
samozrejme od patku lezim s nachlazenim ale zda se ze je na ustupu 🙂
nevite jak to bude ted?v pondeli utz a reknou kdy je opu a opu by melo byt nejak vic jak 30 hodin po pregnylu ne? nebo se pletu?

nelynka
29. bře 2009

hypo ahoj..
v pondeli ti reknu kdy pichnes pregnyl a po pregnylu tusim o ob den je odber..

helenky
29. bře 2009

hypo tak to se tam možná potkáme 🙂 já jdu taky na UTZ a měla bych se dozvědět, kdy bude odběr vajec..asi ST nebo Čt, podle toho, jak povyrostly..
už to chci mít za sebou, mám takový těžký břicho a jsem celá opíchaná.. 😒

hypo
29. bře 2009

ja jdu v pondeli tusim v 8.15 hod v kolik ty? 🙂
jinak snad vyjde ta streda ja uz myslela ze pujdu v utery ale to nehrozi pokud si budu teprve pichat pregnyl 🙂

helenky
29. bře 2009

já jdu až v 16.30, Daněk tam dopo není a chtěl si to ošéfovat sám 🙂
musím říct, že se děsím toho, abyhc neměla OHSS, mám docela velké tlaky v břiše...ale třeba je to vpoho, holt ta je teď oproti normálnímu cyklu narváno...🙂

nelynka
29. bře 2009

hypo je mozne ze regnyl pichnes az v stredu a na odber pojdes az v piatok.pokial ti nechaju pichnut pregnyl v utorok vecer, na odber ides vo stvrtok rano

hypo
29. bře 2009

ja se toho taky bala spatne se mi dychla krece motanihlavy a dr. rekla ze je to tim ze jich mam moc a ze OHSS se vetsinou rozjede az po pregnlu jak se zacnou asi uvolnovat tak moc moc pit

dracekmracek
29. bře 2009

tak vám budu holky na OPU moc držet palce 😉

nelynko jsem trošku inkognito 😀

ivomal
29. bře 2009

Hypo a Helenky, hodně štěsti při OPU🙂

dracekmracek
29. bře 2009

Holky myslíte že toho 16.budu v gennetu naposledy?

ivomal
29. bře 2009

Katu, nevím, třeba ne, slyšela jsem, že pouštěji až po prvním trimestru🙂

dracekmracek
29. bře 2009

se mi odtamtud nechce 😅

ivomal
29. bře 2009

Já ti věřím 😀 , však uvidíš, třeba tě bude chtít Vykysalá hlídat déle, zkus se zeptat🙂

nelynka
29. bře 2009

katus ved som si vsimla, az potom som si uvedomila 😀 😀 😀