Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
18. lis 2010

oba dva jo? dva ráno a večer taky?

sipkova1
18. lis 2010

@betox Je mi to líto. Jsi obdivuhodná, jak to bereš.

darkwitch
18. lis 2010

@betox ja aspon prijdu na jine myslenky...
@kacmelina zatim musim s dalsim pokusem pockat, asi pujdu nejdriv na laparku nebo hysterku, at mam vysetrene pred dalsim pokusem vsechno...

inza
18. lis 2010

betox:to snad ne.ještě to nevzdavej a zajdi na krev.pak kdyžta mobilizace u babi,ale mam pocit ze to bude az po novém roce.drz se

betox
18. lis 2010

@ajriska jojo lupni tam 2 kuličky ráno, 2 večer 😉
@sipkova1 já to rozdýchávám už od úterka. Do toho začalo být pesanům blbě a mají střevní chřipku... 😖 Teď mi přivezl manža dortíky, tak je všechny zbodnu a bude 😉
@darkwitch to je ideální terapie 😉
@inza já tam zítra skočím, ale fakt je to jasný 😒 Já počítám s tím, že do konce roku už Babi nestihnu...ale nevadí

majcam
18. lis 2010

@betox ☹ ☹ ☹ ☹ ,je mi to moc líto ☹ ☹ ☹

betox
18. lis 2010

@majcam jedeme dál 😉

majcam
18. lis 2010

@betox no jó jedeme,ale.... ☹ ☹

betox
18. lis 2010

@majcam hele já to beru tak, že mám skvělýho manžela, spoustu zvířat, který mě dokážou rozesmát a jsem v podstatě zdravá. Samozřejmě, že to bolí, ale nechci fňukat, protože je spousta lidí, který by za tohle dali nevím co.... 😉

inza
18. lis 2010

betox:uvidis jak dopadne ta krev
mas ale dobry pristup...

lucavka
18. lis 2010

@betox - budeme moc držet palečky do případných dalších bojů, jestli tenhle opravdu nevyšel. Vidíš, já se musela vláčet do Prahy. A to jsem je o doporučenku taky prosila ať tam nemusím...

anlek
18. lis 2010

@betox Co to tu ctu? To je mi lito, ja si porad rikala, ze sis vsechnu smulu uz vybrala, tak ted na tebe ceka troska stesti. Tak budu drzet palce do dalsiho boje.

kacmelina
18. lis 2010

@darkwitch a nebo se to povede přirozeně jako mě nakonec a bude 🙂 To by bylo to nejlepší, to bych Ti moc přála 🙂

darkwitch
18. lis 2010

@kacmelina dekuju 🙂

kacmelina
18. lis 2010

@darkwitch já jsem taky už nedoufala, navíc jak mi vzali ten vaječník a vejcovod a řekli mi, že druhý vaječník je funkční jen na ani ne 45 procent, tak jsem si říkala, tak a to je konec a podívej, vyšlo to nakonec přirozeně, i když doktoři říkali, že to nikdy přirozenou cestou nepůjde 🙂 Musíš doufat a věřit, já už jsem e nedávno smířila s tím, že půjdeme do pěstounské péče a dokonce máme už i danou žádost a najednou.... 🙂

darkwitch
18. lis 2010

@kacmelina tak to je super ze vam to vyslo 🙂

sipkova1
18. lis 2010

@betox Dortíky jsou super 🙂 . Jsi fakt dobrá, jak to bereš, ale trošku bejt smutná, si myslím, můžeš dovolit.

kacmelina
18. lis 2010

@darkwitch neboj, věřím, že Tobě to vyjde stejně tak jako nám!!! Potvrdilo se mi, že na to musím přestat myslet, upnula jsem se na holčičku z dětského domova, a na pěstounskou péči a šup, je to tady 🙂 Holčičku si stejně brát budeme, ale vyšlo i naše mimi. Nechci teda nic zakřiknout do 25.11. !!! 🙂

darkwitch
18. lis 2010

@kacmelina jo urcite nam to taky vyjde 🙂 uz tomu zase zacinam verit...

lucavka
18. lis 2010

@kacmelina - to je moc hezký 😉 . Tchán má taky holčinu v pěstounský. Teď už je to puberťačka. Když jsem nad tímhle přemýšlela, vadilo mi jen, jaký má chudák tchán problémy s rodiči holčičky ☹ . Když jí chtěj vzít třeba jen k lékaři vyndat mandle nahání její matku feťačku pro souhlas 😖 . Budete mít třeba šanci pak jí adoptovat?

monnn
18. lis 2010

@betox ted jsem přišla z práce a čtu,co jsem číst nechtěla,asi psát,že je mi to líto je zbytečné,ale je to pravda---chjo ☹

monnn
18. lis 2010

jinak jsem to zvládla a snad jsem si to i píchla dobře,ale feták by ze mě nebyl,ruka se mi ještě klepe když si na to vzpomenu 😀

darkwitch
18. lis 2010

@monnn ja se taky pak pekne klepala... ze me by fetak taky nebyl, ja bych se do mych neviditelnych zilek netrefila...

betox
19. lis 2010

Dobré ránko,
holky díky moc podporu 😉 Já jsem to samozřejmě taky obrečela takový macho zase nejsem.... 😉 Ale řekla jsem si, že mě to nezlomí a už jsem si naplánovala další postup...Dáme si tak 3 měsíce komplet oraz (manža kupodivu souhlasil i s gumisexem 😀 ), mezitím budu chodit na Mojžíšku a cvičit a pak to zkusíme znova 😉
@inza tak jsem ráno volala Babi, no nejdřív byla zase protivná jako činže, ale pak to celkem šlo a měla jsem kliku, příští čtvrtek jí někdo vypadl, takže jdu já 😉
@lucavka ono strašně záleží na koho narazíš, já vůbec netušila, že to jde a sestra mi to navrhla sama 😉 Tak kdyžtak pro příště. jim to nic neudělá, když to pošlou mailem...
@monnn vidíš, jaká jsi šikulka, to nejhorší máš za sebou...

majcam
19. lis 2010

Dobré dopolko... 🙂

@betox a proč chceš gum-sex,kvůli imunu?

majcam
19. lis 2010

@monnn si se ani nepochlubila s folíkama 😒

betox
19. lis 2010

@majcam no já to spojím, jednak kvůli imunu a pak po Mojžíšce se nemá 3 měsíce těhotnět (může dojít k potratu) 😉

darkwitch
19. lis 2010

@betox je dobre, ze si si i pobrecela a jsi schopna to hodit za hlavu 🙂

majcam
19. lis 2010

@darkwitch to jo,já to házela za hlavu pěkně dlouho,vždycky jsem si myslela,že už je to pryč,a pak mě to někde překvapilo 😢

betox
19. lis 2010

@majcam já tyhle stavy budu mít taky, ono to tam stejně v podvědomí je, i když se to člověk snaží vytěsnit.... 😒