Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
22. lis 2010

@inza já vím,že si v tom déle ☹ zítra jdu zase na pracák,zas jí tam řeknu že nic,když udělám smutný oči,tak se mi po něčem podívá,ale...😠 😠 ,když vidím manžu,jak zůstává déle v práci a bere služby navíc,aby ještě něco našetřil...,promiň dnes mě to nějak vzalo...ani nemůžou napsat :sorry je to obsazené..,člověk pak zbytečně čeká ,doufá a furt hypnotizuje telefon.. 😢

majcam
22. lis 2010

@darkwitch s čím..? 😉

darkwitch
22. lis 2010

@majcam s tou praci, teda s tim jak tezko se shani...

majcam
22. lis 2010

@darkwitch 😠 ,taky jsem to nečekala,že to půjde tak ztuha...,sice jsem doma 3 měsíce a manža mi řiká ať se hroutim až budu doma 8 měsíců,ale...

darkwitch
22. lis 2010

@majcam ja se hroutim uz ted a to me jeste ani nevyhodili...

monnn
22. lis 2010

čau holčiny,tak hlásím příchod,hele když jsem trochu nachlazená nebude to problém na OPU,že ne?by mě asi kleplo 😠 ,zítra si jdu pro výsledky na předoperační tak snad bude vše O.k 😵

majcam
22. lis 2010

@monnn holka kurýruj..je to přece jen narkóza..,ale moc tomu nerozumim..

monnn
22. lis 2010

@majcam jj jsem zvědavá co mi řekne má Dr. ale jsem jen nastydlá,tak snad.....

inza
22. lis 2010

@majcam: ja uz vzdala to ze cekam na odpovedi ze nekdo posle mail ci zavola...a kdyz nahodou jo tak je to prekvapujici...proste jsem se nejak s tim smirila....jinak ja se stkavam s probleme tim ze mam VS....a to i v oboru ve kterem chci zustat...ja jdu pristi tyden tak jsem zvedava jakou rekvalifikaci me nabidnou...snad vezmu i ridicak na jesterku...
@darkwitch: ono taky strasne zalezi na tom co budes hledat...a kde...
@monnn: pokud je nachlazeni hodne male tak to nevadi...pokud vetsi tak nechteji davat narkozu...boji se...tak se pekne vylez....at je vse ok

monnn
22. lis 2010

@inza maš IP 😉 dnes si dám na noc paralen a uvidí se! 😉

darkwitch
22. lis 2010

@monnn tak se vylez...

majcam
22. lis 2010

@darkwitch a myslíš,že tě vyhodí?

darkwitch
22. lis 2010

@majcam uvidime, ale pred mesicem se tvarili, ze jo...

monnn
22. lis 2010

@darkwitch snad to nebude tak horké 😉 ,ale s tou prací je to na ..

inza
22. lis 2010

@darkwitch: uvidis jak to bude...pokud te chteji vyhodit hned tak musi s odstupnym........

inza
22. lis 2010

@monnn: ja ti na ni uz odpovidala 😉

darkwitch
22. lis 2010

@inza jasne uvidim co me ceka az tam prijdu...

lucavka
22. lis 2010

@darkwitch - no mě pořád nutili, ať jim podepíšu dohodu i přez neschopenku, že mi dají 1 odstupný plat 😠 . Ale kdybych už nemohla být na neschopence, normálně to řeknu na pracáku. Že jdu po neschopence do práce a že vím že mě chtějí vyhodit protože chci děti...

darkwitch
22. lis 2010

@lucavka tak to po me to zatim nechteli, i kdyz mi pry chteli psat, ale nic mi nedoslo...

lucavka
22. lis 2010

@darkwitch - já jsem se dokonce od mojí nadřízený dozvěděla, že po ní šéf chtěl, ať na mě něco vymyslí a posílá mi vytýkací dopisy aby mě mohli vyhodit na paragraf. Jenže i kdyby to chtěla udělat, svojí práci jsem udělala dobře, takže to nešlo.

darkwitch
22. lis 2010

@lucavka to je des...

inza
23. lis 2010

dobre ranko vsem

ajriska
23. lis 2010

Ahojky,
právě mi volali z Gennetu, že máme 7 embryjek 🙂. 2 jsou prý hodnocena na jedničku, zbytek na dvojku.

Sestra říkala, že ET by tím pádem byl zítra. Holky chci se Vás zeptat...existuje něco, kvůli čemu by se nemusel uskutečnit? Máte někdo nějakou zkušenost?

majcam
23. lis 2010

Také přeji dobré ránko 😉

@ajriska nic mě nenapadá, 😉
@petrita tak jak ti dopadl papír s výsledkama,ani nedáš vědět 😒

petrita83
23. lis 2010

Dobré ránko!!! tak huš jsem zase tady 😀
@arijska - 7? to je nádherný číslo!!!tak ať se držej a je něco i do mrazáčku!!!

petrita83
23. lis 2010

@majcam normálně jsme se jí hned zeptali zda to tam je napsaný červeně nebo černě..ta nechápala, pak se smála..jo joo trochu jsem tě bonzla 😀
JInak naše výsledky: přítel skoro úplně dokonalej - doporučeny antioxidanty..kluci byli o 2% pod normu s vitalitou, ale vzhledem k transferu co nám trval 1,5h to hodnotim jako super..já myslela že už tam vezem mrtvolky 😀 ..
no jinak nám oboum zjistili alergie skoro na všechno..ale nic vážného..no a já mám - vědecky: Neutrofily- nad normou, CD4/CD8 nad normou a CD3-CD56(Nkb) nad normou a IgE hodně nad normou..to má být 2-150 a já mám 485..předepsala mi PENTOMER RETARD a mám před IVF brát Prednison a po půl roce když se nezadaří zase přijít.
Prostě v překladu je to asi tak , že mám trochu nepřátelský prostředí co všechno vypudí 😠 😠 😀
A z genetiky mám jen to: MTHFR - což máte taky všechny, co? 😀

majcam
23. lis 2010

A co naše Inza- drží plod,drží..? 😉

petrita83
23. lis 2010

@majcam a k Tobě ještě genet holub nedorazil? 😀

majcam
23. lis 2010

@petrita83 😀 😀 ..tak s našima klukama to máme stejně,přesně doporučeny antioxidanty,a snížená vitalita o 2 % 😀 ,tak ponožka asi nepomohla..,a jinak spolu se teda rozcházíme 😒

majcam
23. lis 2010

@petrita83 nene 😀 furt větrám aby trefil...,jojo to MTFR mám nějakýho heterogota,a prý to znamená,že jsem od jednoho z rodičů něco nezdědila..