Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ajriska
20. pro 2010

@sipkova1 no tady je to celkově na prd....můj gynekolog má dovolenou...nemocnici mám 5 minut od baráku, vždycky jsem byla za blbce co se týká doktorů, ale tentokrát se nenechám odbýt 🙂

monnn
20. pro 2010

@majcam ty jo rande 😅 😔 .stihnete to i s večeří? 😀
jinak se cítím fajn,trochu cítím "už" prsa a občas pobolívá podbříšek v levo,ale ten už jsem cítila při stimulce,takže to nějak vypouštím 😉 ještě 3dny do práce apak mi snad /dle utz/bych mohla být už doma,ne? 😅

ajriska
20. pro 2010

@monnn a kdy jdeš do Gennetu na ultrazvuk? Jsi pozitivní dle testu a krve viď? To je super...kolik jsi měla hcg? A kolik ti vlastně dávali embryjek?

monnn
20. pro 2010

@ajriska hele stejně to nechápu toho gyn.,že nemá za sebe náhradu ještě jo,ale obvodák-to mě hlava nebere,my jsme malé město,ale vžy máme aspon 2-hodinový záskok,sice je to už dědoušek,ale záskok to je 😀

monnn
20. pro 2010

@ajriska na UTZ jedu 4.1,zbylo nám než jedno embryko,které bylo schopno transveru a HCG jsem měla 471,3 dle sestry v Gennetu hezké číslo 🙂

ajriska
20. pro 2010

@monnn tak to je super...nám nakonec do mrazáčku zbylo jen 1....a to nám říkali, že jsou dvě. Až na faktuře jsem zjistila, že jen jedno....no dle mé hodnoty 661 se nedá poznat zda je jedno nebo dvě, ale dr. mi povídal, ve čt. že vidí jeden gestační váček...
Nejhorší je, že nevím, jestli pořád mám bejt mega opatrná, nebo jestli můžu trochu fungovat...v noci už mě břicho nebolí, jen přes den v různých intervalech. Stále chodím na wc kontrolovat, jestli nekrvácím
Jo...a nevím, jak je to možné, ale občas se mi stane, že když si zavedu utrouše, tak ho ze mě hodně vyjde...

monnn
20. pro 2010

@ajriska jsem na tom podobně,taky se chodím neustále kontrolovat,nebot mám občas takový pocit-jakože "mrcha",ale naštěstí to bylo vždy po tom utroši,jak píšeš-občas toho hodně vyjde,tak pak jen doufám,že si ho zavádím jak mám 😀 a nech se překvapit,jedno tam 100% máš a třeba i dvě!

majcam
20. pro 2010

@monnn no dáme si tam párek v rohlíku za deset kč 😀 ,manža by bez toho neodjel..romantika hadr.. To si piš,že budeš mít už volno...,strašně ti to přeju a trošičku závidím 😔

monnn
20. pro 2010

@majcam velké dík a určo se brzy dočkáš taky,vždyt jsme to měli podobný/s počtem embryí atd/takže se musí už brzy zadařit a třeba to budeš mít jiný-třeba to budeš mít přirozeně a o Gennetu se Ti bude jen zdát 😀
jo a párek v rohlíku-taky romantika 😀

inza
20. pro 2010

@majcam: my to v ikee mame stejny...manza taky bez nej odmita odejit....

michaelama
20. pro 2010

@majcam Ahoj majcam, s tím párkem v ikee to máme taky tak. Akorát, že manžel nezůstane nikdy u jednoho, jednou jich snědl šest a pak celou cestu v autě domů funí, že je mu zle. Zítra nás to čeká taky 🙂 Od 10:00 máme tu konzultaci v Gennetu a když už budem v té Prahéé...

Hlavně aby nebyla ledovka, máme tu oblevu a jestli to do rána namrzne tak ani nedojedem, docela se bojím.kéž bych měla gennet taky 7 minut tramvají...

michaelama
20. pro 2010

@monnn Milá monn, blahopřeji, je super, že Vám to vyšlo! Hned jsem klidnější když vím, že v gennetu to PGD umí 🙂

monnn
20. pro 2010

@michaelama díky a uvidíš i vám se to brzy podaří 🙂 😉

ajriska
20. pro 2010

@monnn čím zaměstnáváš hlavu, abys na to nemyslela 🙂?

monnn
20. pro 2010

@ajriska já to mám jednoduchý,ještě chodím do práce,pak nějaký malý úklid a psaní úloh s prvnákem!jen přes ty svátky to bude asi zajímavé,vydržet v klidu do 4.1 a navíc se na návštěvě vymlouvat,že nechci žádný alko-bude asi dřina,ještě že beru ten prednison 😀

darkwitch
20. pro 2010

cau kocky
tak jsem vas zase docetla... vy toho ale nakecate, kdyz chodim do prace, jak jsem byla doma tak mi to vubec neprislo 😀 a to jeste porad litam a shanim posledni darky, kdy je budu balit a uklizet to vubec netusim... aaaa jemi to jeeeednooooo 😀
@monnn @ajriska vsak vam to rychle utece a za chvili se budete radovat z fotecky na utz 😉

majcam
21. pro 2010

Dobré ránko,už zase sněží ☹ 😠 ,začínám nenávidět sníh od této zimy za prvé jsme se stěhovali a to na letních gumách 🙂(trošku jsme to nestihli)a za druhé ho v práci musíme odhrabovat.. 😒
@michaelama jenže my se teď přestěhovali,takže sedm minut do Gennetu už je minulostí 😨
Tak páreček proběhl a dnes budeme montovat,včera jsme ještě museli zboží vyzvedávat v jejich externím skladě 😠 , aspoň,že jsme to měli při cestě,ale ty kolony ☹

@darkwitch já taky nevím pomalu,že budou Vánoce,na dárky letos z vysoka .......,a ještě ani nemáme nakoupené jídlo, vypadá to,že budeme nakupovat až 24.12,protože zítra a pozítří budu já i manža v práci do dlouhého večera..

kive76
21. pro 2010

@majcam já jdu nakupovat jídlo dneska, a něco zítra 🙂 a pozítří 🙂 času ještě dost 🙂

majcam
21. pro 2010

@kive76 😀 si piš 😀

inza
21. pro 2010

@majcam: u nas parecek probehl dneska...🙂 😀. Jinak at snezi alespon chlupaci nejsou jak prase a nemusi do celkove mycky (vany)

majcam
21. pro 2010

@inza jé a co jste si přivezli?

inza
21. pro 2010

@majcam: jonom malej stolek a nejake drobnosti jako baterky, rohozku..darek pro psi kamaradku a koukali jsem na stolky pod TV do baracku

majcam
21. pro 2010

@inza 🙂 my na rohožku zapoměli 😒 ,stejně tam musim ještě znovu,manžel nechápavě kroutil hlavou nad dekoracema,takže si je tam pojedu koupit sama 😨

inza
21. pro 2010

@majcam: no rohozku meli takovou obycejnou za 12 kacek tak jsme ji koupili. Je fakt ze ja ty dekorace taky moc nemusim a pokud muzu vyhnu se jim. Jo jinak 26 pro ty kdo maj Family kartu maj otevreno od 7 rano a maj slevy a snidani za 1 Kc

majcam
21. pro 2010

@inza no já myslela jako svíčky,ubrousky a něco do kuchyně,jinak nemám ráda takový ty pracholapky.. 😉

inza
21. pro 2010

@majcam: tak nastesti ja mam jeste krabici svicek ve sklepe..takze nemusim nic kupovat, ale ani toto me nebere...moc. Kdy se tam chystas?

michaelama
21. pro 2010

Ahoj holky, tak už jsme doma z gennetu, doktor feldmár je to nejlepší co nás mohlo potkat, fakt jsem z něj měla hodně dobrý pocit, navíc i ten jeho slovenský přízvuk je moc milý 🙂 . Samozřejmě to by nebylo aby nám něco nenašli. Mám nějak špatnou štítnou žlázu a tak se musím objednat k endokrinologovi aby mi to srovnal. Máte taky některá problém s tím TSH?
A v lednu, pokud budou vaječníky bez cyst, začínáme stimulovat. Chtěla jsem se zeptat jestli si pícháte ty normální injekce nebo ta pera? Je tam dost velkej finanční rozdíl, tak si říkám jestli bych si nezvládla bodnout i tu obyč?

inza
21. pro 2010

@michaelama: no ja picham pero. Je to daleko pohodlnejsi 😉

darkwitch
21. pro 2010

@michaelama ja pichala pero a priste do nej jdu zas 😉

michaelama
21. pro 2010

@inza
@darkwitch Tak já si tedy budu přát k Ježíšku pero, ach jo, já si snad budu muset vzít na to IVF k zaměstnání ještě brigádu ☹