Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivula21
23. pro 2010

protože čistě za PGD jsme platili 80 tisíc. A plus všechny poplatky za IVF a za léky. Nakonec jsem odcházela s negat. testem a 160 tisíc v pr..... Takže tam už si druhý pokus fakt nemůžeme dovolit. ☹

V Gennetu chtějí 15 tisíc za PGD .... + poplatky za IVF ( od září). Já mám ještě zaplacené PGD v červenci , takže mám v těch 15 tisících zahrnuty i ty poplatky za IVF - za starou cenu. Od září už je PGD za 15 tis a + poplatky za IVF

michaelama
23. pro 2010

@ivula21 No páni, tak to se nedivím. Nám doktor řekl, že nás to bude stát max 40 tisíc. Takže se sondou na PGD jsme na 55. Pokud se nám to nepodaří napoprvé těžko říct kdy našetříme na další pokus ☹

monnn
23. pro 2010

@michaelama já si píchala taky Gonal,poprvé mě nějak přesvědčila Lovás. že jsou pohodlnější atd.(výroba-jak psala ivula21),podruhé jsem chtěla jít do těch lacinějších,ale v ordinaci jsem se pak nějak nestihla ozvat a Dr. mě napsala zas Gonal 😀 ,ale jak je to přesně s PGD to netuším budeš se muset pídit dál,ale může to být co Dr. to trošku jiný názor

@ajriska a sehnala jsi nakonec ten Utroš?já si pro něj byla včera u mé gyn,Dr jsem ani neviděla,sestra mi předala recept na 2 balení a do ruky mi dala 1krabičku Utroše prý jako dárek-jsem na ni koukala 😅 ,ale jsem ráda ve finále mám 3 balení,jen aby mi na něco byl-dnes mi není ani trochu veselo,bolí mě břicho,prsa už tolik necítím a navíc jako kdybych začala trochu špinit,chjo se z toho asi.... 😠 jo koupila jsem si test-je pozitivní-snad je to dobré,ale napadají mě myšlenky,že kdyby se něco dělo/doufám,že ne/aby tam nebyl ještě chvíli skreslený výsledek ☹

nannynka
23. pro 2010

Holky, všem vám přeji krásné Vánoce, pod stromečkem spoustu dárků a do roku s 11 na konci jen samá pozitiva a sociální jistoty. Těhulkám klidný průběh těhotenství i porodu, zdravé děti a příští rok rozzářené oči nových človíčků až poprvé uvidí stromeček. Snažilkám, dvě čárky které vydrží a světýlko na konci toho dlouhého tunelu zvaného umělé oplodnění. Opatrujte se.

nannynka
23. pro 2010

Holky, všem vám přeji krásné Vánoce, pod stromečkem spoustu dárků a do roku s 11 na konci jen samá pozitiva a sociální jistoty. Těhulkám klidný průběh těhotenství i porodu, zdravé děti a příští rok rozzářené oči nových človíčků až poprvé uvidí stromeček. Snažilkám, dvě čárky které vydrží a světýlko na konci toho dlouhého tunelu zvaného umělé oplodnění. Opatrujte se.

michaelama
23. pro 2010

@monnn Všechno je určitě v pořádku. Špinění znamená, že se miminko u tebe zavrtává...

monnn
23. pro 2010

@michaelama díky snad jo,ale překvapilo mě to,no nic klid a klid,že jo? 😉

monnn
23. pro 2010

Holky všem Vám přeji krásné Vánoce plné pohody a pak štastný nový rok plný milých překvapení a malých zázraků v podobě miminek,ten nejcenější a nejkrásnější dárek co může být 😉

sipkova1
23. pro 2010

Ahoj holky, posílám jednoho perníkového koníka a přeju hezké vánoce a hodně sil a štěstí do roku 2011.
PS: jak jsme teď skoro všechny stejné zrzky, tak se trochu přestávám v diskusi orientovat 😲

ajriska
23. pro 2010

@monnn Hele mě tak na dva dny přestala prsa bolet úplně, ale pak se ozvala, a teď mě spíš bradavky pálí a tak. Břicho mě bolí. Utrouš zatím nemám ☹

majcam
24. pro 2010

Ahoj holčinky,Všem přeji moc krásné Vánoce...nestíhám,nesvačím.....,skládáme postel,stůl atd.,řízky snad stihnu 😉
Papapa krásné dárečky a velké mňamky do bříška... 😉

majcam
24. pro 2010

...jo a manža mi chtěl pomoct a než jsem včera přišla z práce,tak jsem měla uvařené veškeré brambory v bytě(6 kg) a dvě plata vajíček 🙂 ,takže k obědu si dáme brambory na loupačku a vajíčka schováme na Velikonoce 😀 😕

ivula21
24. pro 2010

@majcam šikulka ten tvůj manža 🙂

Jinak děvčata všem přeju hezké vánoce 🙂

monnn
24. pro 2010

čau holčiny,nerada jsem zrovna dnes lezu s tak blbou zprávou,ale nevíte-mám si zavádět Utroš když jsem to dostala,nevím zda mám ještě šanci-nicméně kluky jsem, poslala na Jesličky a já ted bulímjak želva.holky tak se nezlobte a jestli některá víte jestli mám ten Utroš zavádět či polikat prosím napište dík
a HEZKÉ VÁNOCE!!!!!!!!

darkwitch
24. pro 2010

@monnn polykej ho a neves hlavu nemusi to znamenat nic spatneho...

darkwitch
24. pro 2010

A jinak preju krasne svatky 🙂

monnn
24. pro 2010

@darkwitch dík,ale nějak tomu šance nedávám!! ☹

michaelama
24. pro 2010

@monnn Moni, ani nevíš jak moc to s tebou prožívám ☹ Ptala jsem se známé a utroš se prý zavádí a duphaston polyká. Hlavně neplakej, bude to dobré, některé ženské jsou těhotné a normálně menstruují...

Já letos Vánoce úplně vypustila, vzala jsem si dobrovolně službu v práci, proto tady jsem v tuto dobu

sipkova1
24. pro 2010

@monnn a co udělat test?

monnn
24. pro 2010

@michaelama jo dík,ale opravdu se cítím mizerně-navíc jsem se ptala známé co dělá na porodním a řekla mi,že by mi v nem. kromě toho Utroše nic jiného nedali na vše je moc brzy a pokud přijde čistá krev( se omlouvám jak to tady popisuji )je to špatné,ale vím naděje umírá poslední 😉
a kde pracuješ smím-li vědět,ve zdravotnictví-když jsi v práci ?

monnn
24. pro 2010

@sipkova1 ten jsem si dělala včera i dnes před "mrchou" oba byly pozitivní,ale co já vím jak dlouho se v těle drží ta hladina HCG,ještě mám doma 2 tak snad zítra to zkusím zas ☹

sipkova1
24. pro 2010

@monnn hmm, to je pravda, je-li test pozitivni, tak UTG urcite ber. Drzim palce.

majcam
24. pro 2010

@monnn polykat,polykat,polykat...,nemusí to být menzes...může se tam uvolňovat a čistit se cokoliv..., hlavu vzhůru a polykej!!!!!!!!!!!!!

anlek
24. pro 2010

@monnn Urcite polykej, mozna zavolej na gyndu - pohotovost, jestli by ti jeste nepridali ascurtin .... Vysvetli situaci. Kolik jsi mela hcg s krve? Tusim, ze docela dost, to nevypada, ze by jen dorazila mrcha. Muze to byt "jen" hematom. Drzim pesticky.

inza
24. pro 2010

Tak Vsem preji krasne svatky alno darku pod stromeckem, pohodu a at se splni vse co si prejete..Pekne Vanoce

majcam: tak budete jist salat do konce roku......
monn: neves hlavu urcite bude vsechno v poradku a pristi Vanoce si pak vzpomenes s usmevem jak jsi tu plasila a v ruce budes mit pekne ziveho mrnouse....

darkwitch
24. pro 2010

@majcam ted jsem si cetla co si psala 🙂 my meli nastesti doma jen 2kg brambor, taky je manza uvaril vsechny a pak si stezoval ze mame moc salatu 😀

michaelama
24. pro 2010

@monnn Tak teď už jsem doma. Ve zdravotnictví díky bohu ne, to bych měla všechny nemoce co bych kde potkala, jsem hroznej hypochondr. Pracuji v cestovním ruchu a to musí být pořád někdo v pohotovosti kdyby se někde něco...

Jdu připravit nějakou tu štědrovečerní večeři, přeji Vám přes všechny překážky, které nám život připravil, krásné Vánoce a hlavně ten příští rok aby tu byl pořádný baby booom

nannynka
24. pro 2010

@monnn Nechci Ti dávat plané naděje, ale já jsem v každém těhotenství zakrvácela.....Takže drž se a věř.

ivula21
25. pro 2010

ahojte holky

@monnn co to tu čtu. Vůbec neplaš. A ještě krvácíš? To se opravdu může čistit cokoliv. Hlavně ber utrouš dál, vůbec ho nevysazuj

ivula21
26. pro 2010

ahojte holky jak si užíváte vánoc? Já jdu za chvíli ke tchýni Jaruně...tak už se těším 😉
Zatím MS nikde...taky si už týden dávám poctivě každý den šťávu z půlky citronu, tak jestli do 3 hodin do rána mrcha nepřijde, tak sedám na vlak a jedu se projet do Gennetu. Ale v té zimě se mi teda moc ani nechce 😉

A co Moon? jak je holka zlatá? Já se pořád dívám na koníka a doufám, že to krvácení byla jenom přeháňka a že je zase dobře 😉

michaelama
26. pro 2010

@ivula21 Ahoj, no já byla za tchýní včera 😉 Dostala jsem jako každý rok kosmetický balíček. Před Vánoci jsem vyhodila ten od minulých Vánoc, jako bych to tušila . Já mám ráda spíše svěží vůně a ona mi vždycky koupí nějakou těžkou květinovou... Jinak jsem klasicky přežraná a držím si už od 24. alkoholovou hladinku ze všech těch punčů, svařáků a domácích baileys...
Přeji ti šťastnou cestu do gennetu a pozdravuj tam 🙂