Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
12. led 2011

@ivula21 ja na laparce jeste nebyla, pujdu nekdy v breznu (mela jsem jit v prosinci, lednu, ale nastoupila jsem do nove prace a jit hned marodit se nehodilo) a jdu kvuli na hsg zjistene nepruchodnosti vejcovodu a zamlklemu tehu

@evak99 dekuju, pozitivni pristup je potreba 🙂 trosku se laparky bojim, ale to asi vsechny 🙂 uz se tesim az to budu mit za sebou...

sipkova1
13. led 2011

Ahoj holky, tak jsem dnes byla na té akupunktuře. Dostala jsem 2 jehličky do každého ucha a hoďku si s tím poseděla 😉

monnn
13. led 2011

Ahoj holky,tak jsem byla včera na kontrole na gyn.,vyfasovala jsem antibiotika,děloha stále zvětšena a je tam hematom-pokud se sám nestřebá budu muset ještě jednou do nem.se už vidím,jsem se ptala mé gyn.jak častá je ta cervical.grav. /jsem věděla z netu a od Buk-ojedinělá/tak mi řekla,že jsem druhý případ za její 23-letou praxi a to je převážně v nem.,tak nevím kde jsem k tomu přišla,jsem si myslela,že když jsem měla problém při prvním těhu tak druhé bude sranda a mám za sebou dva potraty,jednou nezdařené ET a biolog.hodiny už snad bijí na poplach,trochu mě nad vodou drží pet.s ale nevím ☹

darkwitch
13. led 2011

@monnn drz se berusko, neboj vse se v dobre obrati a poridite Martinkovi sourozence 😉

monnn
13. led 2011

@darkwitch dík za slova "útěchy" jen se bojím,že to nezvládnu po stránce psychycké a bát se celé těhu,že se opět něco stane-není asi v pořádku.Třeba je to ještě moc čerstvé,no uvidíme,je těžké si to přípustit.......testy byly O.K ,HCG taky narostlo a ted "velké prázdno" já vím Ty to znáš taky a spousta tady holek taktéž,holky kdy už ta smůla tady odpadne?? 😒

darkwitch
13. led 2011

@monnn ja se budu taky bat az priste najdu // ale uz ted jsem rozhodnuta se z toho tesit a nebat se porad, strachem stejne nicemu nepomuze... casem se to zlepsi, cas hoji i takovehle rany, ale trva to dele a "kuze" je oslabena takze se snadneji zase porani... ale neboj priste uz to vyjde, smula se vycerpala a rok 2011 je nas 😉 i kdyz je mi jasne, ze ted ti stejne zadna utecha nepomuze, alespon me to spis stvalo, protoze jsem "chtela" byt smutna a ranena...

monnn
13. led 2011

@darkwitch právě,ale pravda je že ta má diagn. je opravdu ojediněla-tak snad jediné pozitivum,jen asi jestli se na tento boj ještě dám - já už testit nebudu a nechám vše na UTZ,jen budu asi žádat UTZ už 14dní po ET 😀 ,ale to je ještě moc daleko,zítra jdu k mé OL,tak mě snad ještě nechá chvíli doma se na pracovní režim opravdu necítím ☹
jj rok 2011 snad bude štastný 🙂 😉

darkwitch
13. led 2011

@monnn tak kdyz ji reknes ze se jeste necitis tak te snad necha doma...

monnn
13. led 2011

@darkwitch snad jo.jen já to nemám tak ráda chodit po těch doktorech a říkat jak se cítím 😒

darkwitch
13. led 2011

@monnn taky nerada chodim po doktorech... na zacatku listopadu jsem mela jit na krev na imunologii, jeste jsem tam nebyla... kdyz ja vzdycky jak si na to vzpomenu tak jsem nastydla a mam jit na kontrolu EB viru a NK bunek a ty se pry zvysuji s nemoci, tak si myslim, ze kdyz budu nastydla nema cenu tam chodit...

sipkova1
13. led 2011

@darkwitch no tak alespoň, kdyz bys to měla zvýšený, tak bys to mohla svádět na to nastydnutí 🙂. Já teda mám EB virus taky a přijde mi, že jediný, co se s ním dá dělat, je svádět ho na momentální nastydnutí 😒

darkwitch
13. led 2011

@sipkova1 😀 tak to je dobre, me prave chtela objednat na kontrolu aby vedela jestli to je normalne nebo z nastydnuti, jenze ja jsem tak nejak porad nastydla, kdyz se rozhodnu ze tam pujdu... asi nejaka psychoza... tak to tam mozna zajdu bez ohledu na rymu a kasel...

sipkova1
13. led 2011

@darkwitch A poradili Ti co s EB virem?

darkwitch
13. led 2011

@sipkova1 ne, jen me poslala na tu kontrolu, mozna mi poradi po ni... ale asi se s nim nic delat neda... uvidime...

sipkova1
13. led 2011

@darkwitch Hmm, to si taky myslím. Jinak já mám furt taky různý strachy, ale spoléhám na to, že (případné …) těhotenské hormony je přebijou 😅

monnn
13. led 2011

@darkwitch tak koukám,že ty Dr. pěkně flákáš,no já měla jít na IMUNO v 10týdnu-tak ted mě tato návštěva odpadla

darkwitch
13. led 2011

@monnn no jo, kdyz me se tam v tom listopadu nechtelo kdyz jsem furt litala na krev do gennetu... a pak jsem nejak nestihala a ted mam pocit, ze mam stejne cas, ale uz tam musim...

monnn
13. led 2011

@darkwitch jj radeji to neodkládej a šupajdi tam co nejdřív 😉

cibka
15. led 2011

ahoj všem,
nějak nám to tu vázne co ☹

monnn
15. led 2011

@cibka jj máš pravdu 😠

ivula21
15. led 2011

ahoj holky 🙂

@monnn už je ti aspoň trošičku lépe? Já doufám, že jo...já už jsem taky na vybulení. prostě už si začínám říkat, že nějak bude. Prosímtě a jaký to vlastně byl problém s tím tvým otěhotněním, že říkáš, že je to výjmečné?

monnn
15. led 2011

@ivula21 no lépe-jak definovat toto slovo?ale asi jo,alespon se o tom dokážu bavit bez pláče i u Dr.,takže snad jo,ale určitě to chce čas.a ten problém byl "cervicalis gravidita" na netu jsem se dočetla 1:2500-18000,takže je to spíš opravdu ojedinělé-prostě velká smůla.a co Ty-už Ti konečně Dr. zjistila jak to budeš mít s tou pojištovnou? 😠

sipkova1
15. led 2011

Ahoj @monnn pochopila jsem to dobře, že je to uchycení embrya v děložním hrdle? Jestli jo, tak jsem se na webu dočetla, že je to „velká rarita“, no chápu, že by sis takovou raritu radši odpustila. Příště se určitě uchytí tam, kde má.

monnn
15. led 2011

@sipkova1 jj přesně tak,raději bych se obešla,jenže na mě se ty "rarity" nějak lepí nebo co, snad mám v sobě nějaký magnet nebo nevím,první těhu bylo O.K,ale těsně před porodem mě taky našli "raritu"malej měl moc velké bříško tak mě poslali do 100km vzdálené nem. a začal kolotoč, který se naštěstí už točí pomaloučku,ale první 2roky to byl vcelku mazec,no nic snad se brzy dám do pohody a uvidíme,jen doufám,že pokud se ještě rozhodnem do toho jít-má už naše rodina ty"rarity"vybrané na hodně dlouhou dobu.

cibka
15. led 2011

@monnn to je teda fakt smůla, určitě to vyjde neboj, aspon te hřeje že už doma jednoho prcka máš, mě se ještě nepodařilo otěhotnět ☹

monnn
15. led 2011

@cibka to máš pravdu-jednoho prcka doma mám,ale čím dál častěji se domáhá sourozence-chtěl by sestřičku-dokonce dává přednost miminku před dovolenou u moře-kluk můj zlatej 🙂 hele já doufám,že se to už musí v dobré obrátit, ikdyž někdy přemýšlím jestli věřit na minulé životy-musela jsem být pěkná mr.....,jinak si to nedovedu vysvětlit a nejjvíc mě dokáže nas....,když kde jaká......má zdravé mimčo a ještě ho někde pohodí 😠 ,ale to nás tady štve asi všechny,no jo nic musíme jen věřit,že tu smůlu máme už vybranou a hledat na tom nějaké pozitiva 😨

darkwitch
15. led 2011

@monnn nemusela si v minulem zivote udelat nic oskliveho 😉 jo to nas tu stve vsechny, ale i u nas se smula konecne obrati a vyckame se toho naseho vysneneho uzlicku 🙂

monnn
15. led 2011

@darkwitch 😀 ,ten uzlíček-krásná představa 😉 🙂

cibka
16. led 2011

@monnn neboj dočkáme se všechny, to nás taky pekne stve kdyz vidís jak je nekdo schopnej ten uzlíček odhodit a my bychom za to dali cokoliv, ja si zase říkám že stojím ve frontě a každý nás předbíhá

monnn
16. led 2011

@cibka ty jo ta Tvoje věta mě docela rozesmála 😀 ,ale asi na tom něco bude-budeme muset nastavit ostré lokty a ty předbíhající se srazit k zemi a poslat na konec řady,že jo 😉 😀