Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
18. led 2011

@sipkova1 chodím k feldmárovi 1 folik tam je v sobotu bude iui 😉

cibka
18. led 2011

tak se nám to tu pěkně rozjíždí to je fajn

@sipkova1 a jak se cítíš, koho si měla na sale ja budu mít danka

inza
18. led 2011

@cibka: kolikaty den cyklu jdes na iUI?...

sipkova1
18. led 2011

@cibka, já byla teď na IUI taky v sobotu (8.1.) a to neprobíhalo IUI na sále, ale přímo v ambulanci u MUDr. Langerové. Byla tam sama bez sestřičky. Nevím, jestli to byla náhoda nebo jestli to v sobotu prováděj vždycky v ambulanci. Tak držím palce. Mě už začíná bolet břicho jako na MS, tak tomu moc nedávám …

cibka
18. led 2011

@inza 14 den to bude

cibka
18. led 2011

@sipkova1 když sem byla na 1 iui tak mi ho delala taky langerová ale byla jsem normálne na sále ale je fakt ze to nebyla sobota

sipkova1
18. led 2011

@cibka Já jsem taky na prvním byla ve všední den a bylo to na sále, to mi dělal MUDr. Feldmár 🙂.
Teď přemýšlím, jestli jít hned do 3., když se to 2. nepovede. Ale asi jo, i když ta pravděpodobnost je dost nízká a taky mě dost ničí ten Utrogestan, furt bych jen spala.

pet.s
18. led 2011

ahojky holky,hlásím se po odmlce.Od listopadu mě bolelo břicho.Myslela jsem po císaři.Taková menstruační bolest vpravo.ve středu v noci teploty.tak jsem si došla na chirurgii a odpol už jsem byla bez slepáku s pěkným zánětem.prý jsem přišla půl minuty po 12. 😒 Není mi nic moc,

anlek
18. led 2011

@pet.s Pane jo. ☹ Co Terinka, jak Terinka zvladla byt bez tebe? Co kojeni?

sedmitecka
18. led 2011

ahoj všem, holky, můžu se jen zeptat, kolik jste která brala prednisonu denně????

sipkova1
18. led 2011

Ahoj @sedmitecka, já 5 mg ráno 3 měsíce a po kontrole 2,5 mg ráno

sedmitecka
18. led 2011

@sipkova1 moc děkuju, já při IVF brala právě taky 2,5 ráno a teď si ho chci nasadit před KETem a váhám, jestli nemám brát 5 mg.....

sipkova1
18. led 2011

@sedmitecka Mně ho nasadili na reprodukční imunologii v Podolí, protože jsem měla zvýšenou buněčnou imunitu. Po 3 měsících na kontrole vyšly výsledky v pořádku, takže mi nachali těch 2,5 jako takovou udržovací dávku. Bylas na odběrech na buněčnou imunitu nebo to bereš jako preventivně?

monnn
18. led 2011

@sedmitecka to já brala dávku "MEGA"10 a 15mg po ET sníženo na 5 a 10mg

cibka
18. led 2011

@sipkova1 a na ivf uz jste byli ja fledmára na sále jeste nemela kdy tam je ja mela 2x danka, 1x brandejskou, langerovou a lovásovou

cibka
18. led 2011

@sipkova1 určitě bez do dalšího jednou se to povést musí me se zase po utrosi motala hlava ale ted jsme si nejak zvykla

cibka
18. led 2011

@sedmitecka ja brala taky 5

sipkova1
18. led 2011

@cibka F. je tam v pondělí.
Na IVF jsme ještě nebyli, začali jsme tím IUI, i nám to tak F. doporučil. K IVF jsem ještě nějak nedospěla. A taky mám vysledovaný, že to pomůže spíš párům, co maj jasný problém (třeba partnerka nemá vejcovody nebo má endometriózu… nebo má partner špatnej spermiogram) než těm, co jasnej problém nemají zjištěnej.

sedmitecka
18. led 2011

@cibka @monnn děkuju holky, já ho měla po ET jen preventivně, jako všechny v našem CAR, ale 2,5 mi připadá málo, tak si možná nasadím teď víc 😉

sedmitecka
18. led 2011

@sipkova1 jen preventivně po ET a teď bude KET....na imunologii mě ještě nikdo neposlal, takže nevím, jestli je tam problém 😕 podezření nikdo nemá......

monnn
18. led 2011

@cibka jj Feldmár je na sále v po 😉

monnn
18. led 2011

@sedmitecka hele nestačí Ti jen 2,5mg? 😕 já ho měla též napsaný z IMUNA

sipkova1
18. led 2011

@sedmitecka do toho Podolí se můžeš objednat sama, ale budou po Tobě chtít doporučení Tvého gynekologa.
Tys ho měla preventivně PO ET (KET), já myslela, že se s ním začíná preventivně už PŘED ET (KET). I když vím, že různé CARy k tomu přistupují různě.

sedmitecka
18. led 2011

@sipkova1 no právě, že mi ho dali až čtyři dny před ET, to mi připadá dost pozdě 😝 tak si ho chci nasadit už tři týdny před KetEM...

darkwitch
18. led 2011

@sedmitecka ctyri dny pred jsou dost pozde, ty tri tydny jsou lepsi...

sedmitecka
18. led 2011

@darkwitch vid? sám sobě lékařem 😀

sedmitecka
18. led 2011

@darkwitch a tas měla taky 5 mg denně nebo míň?

sipkova1
18. led 2011

@sedmitecka Tak experimentu zdar 😀 nazdar 😀
Vím, že názory mezi CARy se liší a že se liší i názory doktorů v rámci jednoho CARu. Někdo na tu imunitu dává velkej důraz, někdo to bere jako blamáž... Ale myslím, že je dobře, že si to takhle pojistíš 😉

sedmitecka
18. led 2011

@sipkova1 přesně, každý doktor tvrdí něco jinýho, ale když ta možnost je....ublížit mi to snad nemůže , takže se pojistím 🙂

darkwitch
18. led 2011

@sipkova1 ja ho jeste nebrala, ale pred dalsim ivf budu brat, myslim 5mg denne, ale nejsem si jista...