Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
3. únor 2011

@monnn 😀 😀

cibka
3. únor 2011

@darkwitch hlavně opatrně 😉

anlek
3. únor 2011

@cibka Ta tvoje profilova fotka me taky mate. 😀

darkwitch
3. únor 2011

ja vim ze bych to nemela s tou praci prehanet...

cibka
3. únor 2011

@anlek tak já ji zase zmenim 😉

cibka
3. únor 2011

tak je to lepší 😀

monnn
3. únor 2011

@cibka tak když zmatky tak zmatky 😀 já byla zvyklá na tu s si nemůžu vzpomenout 😔

darkwitch
3. únor 2011

monnn mela bys taky udelat zmatek a dat sem nejakou fotku

cibka
3. únor 2011

@monnn tak až tamtu najdi tak jí sem vrátim až bude čas

monnn
3. únor 2011

@darkwitch já už tady foto měla,ale asi jsem se nelíbila 😨 a petrite kobrndu taky šlohly a sipkove šípek taky 😀 😝

monnn
3. únor 2011

@cibka nemusíš hodíš sem sobotní testík 😉

anlek
3. únor 2011

@monnn Me take ukradli fotku. 😠 Fakt zrovna na IVF diskuzi nemusim mit svuj ksichtecek. 😠

darkwitch
3. únor 2011

@anlek ja si taky myslim, ze tady nepotrebujem mit videt hlavy, ale kdyz maj vsichni stejny obrazek tak je ta diskuze mene prehledna...

anlek
3. únor 2011

@darkwitch Ja mela fotku podobnou te tve. Aby oblicej nebyl tolik videt a byla mi smazana. 😠

monnn
3. únor 2011

@anlek 😀
@darkwitch to máš pravdu a hlavně pak nemusíme podávat informace včem budeme sedět v čekárně,že jo? 😀

darkwitch
3. únor 2011

@monnn 😀 no to by asi v pripade sipkove bylo potreba stejne 😀 a mit tu zase fotku obliceje mi prijde nebezpecne co kdyz sem nakukuje nekdo z prace nbo znamych, nemusi vsichni vedet ze mame problemy...

monnn
3. únor 2011

@darkwitch jj to máš pravdu ikdyž já minule nakoukla k nám do porodnice(diskuze na MK) a holka tam neměla foto a já věděla o koho jde,ale určitá anominita je super 😉

darkwitch
3. únor 2011

@monnn tak jasne spousta lidi me pozna treba podle prezdivky, ale bez fota si nebudou jisti...

monnn
3. únor 2011

@darkwitch to máš pravdu,vždyt já sem taky nějakou dodám 😅 sem se hezky osprchovala a za chvilku šup do postýlky,holky dobrou noc!!!!

pentagras
4. únor 2011

@vally11 Ahojky, jj, už si tam můžu zavolat 😉 😎 , ale řekl mi narovinu že tu imunitu mám nic moc a ještě že nejdřív za tři měsíce můžu a než mě objednaj a projdem konzultací tak to uběhne tahle doba, tak super, alespon nějaký pokrok, no a tak jsem tam volala a maj uplně až do konce března plno, mám si zavolat za 14 dní to prý už budou vědět termíny na duben, tak jsem ráda 🙂 jsem bojovník 🙂 , to už vydržím 🙂

pentagras
4. únor 2011

@cibka ahojky, tak jsem tam volala ale mají plno, tak mám volat za 14 dní a to už budou mít termíny na duben, tak super, to už vydržím 🙂
dneska mi je dobře, alespon se to nějak pohlo, dělám celý týden noční a ráno hned po práci jsem tam šla, no koukali na mě blbě v čekárně 😕 , asi jsem byla oteklá 🙂

pentagras
4. únor 2011

@kive76 děkuji, pomohlo to 🙂

pentagras
4. únor 2011

@monnn Ahojky, ještě k fotkám - jak to je stím fotoblogem??? To vidí všichni nebo jen přátelé?? Od nás jedna taky byla na IVF a ted má větší dítě do školy a někdo to někde kecnul a děti se mu posmívaj ve škole že je zmrzlík a toho bych se nerada jednou dožila 😕 , dík za info 😉

monnn
4. únor 2011

dobré ráno všem!
@pentagras s tím fotoblokem to asi tak bude,ale nevím sem nad tím nikdy nepřemýšlela 😨 snad holky napíšou a poradí
jinak chodít po noční po Dr. znám byla jsem 😀 po noční jsem jela hned na ET-pravda dřímala jsem ve vlaku 😅 a když jsem byla na OPU jsem jim hlásila že narkozu nepotřebuji( vyjížděli z domu už 0.45 tak jsem spát ani nešla)stačí klepnout kladívkem po hlavě a je 😀

vally11
4. únor 2011

@pentagras
Ahojky,tak to je dobře, že to dopadlo ok 🙂 A duben tu bude než se nadějeme. 😉.

cibka
4. únor 2011

ahojky,
já když jdu po noční tak usínám v čekárne padá mi hlava 😀

monnn
4. únor 2011

@cibka 😀 a všichni si na Tebe ukazujou a říkají cos dělala v noci - jestli jsi neflámovala,že jo? 😀
a ještě ke všemu pak u Dr. kecám blbosti 😨 si pak říkám jak jsem to mohla vůbec vypustit z .... 😀

cibka
4. únor 2011

@monnn jo jo nebo si řikaj ta je nejaká divná a pak když tam čučís dlouho tak más co delat tu hlavu udržet

monnn
4. únor 2011

@cibka 😀 hele důležitý je že neusnem při prohlídce 😀 dokážes si představit jak Tě MÉDA probouzí 😅 ted nevím chodíš k němu nebo k prim.?

cibka
4. únor 2011

@monnn jo jo chodím k nemu, myslim že když tam jdu tak se dycky proberu