Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
4. únor 2011

@cibka no jo je to MÉDA se nedivím bych se asi taky probrala já u něj byla 1 a pak jsem ho měla na ET

cibka
4. únor 2011

@monnn ja k nemu chodím ale na et ani opu jsem ho ještě nemela

monnn
4. únor 2011

@cibka tak si naplánuj ET na pondělí,kdyby to tak šlo,že jo?no já měla na OPU Dr. Bukvovou a Dr. Langerovou - tu sem měla mít i při 1. ET které se ale nekonalo,ale jinak max. spokojenost holky byly prima 😉 a tobě kdo asistoval? jo a víš,že se dá OPU dělat i bez narkozy?by mě to zajímalo,to víš už nejsem nejmladší a prý po 30 se ti už bunky v mozku neobnovují 😀

cibka
4. únor 2011

@monnn ja mela danka brandejskou bukvovou lovasovou a te zase danka už sejich na me vystřídalo ☹
no četla jsem to ale asi bych do toho nesla prej to pekne bolí to vydrzim radsi tu narkozu

monnn
4. únor 2011

@cibka tak koukám,že se jich na Tobě fááákt vystřídali skoro všichni - jen ten jeden chybí,že jo? 😀 no stejně v Gennetu OPU dělají jen s narkozou aspon myslím by mi to nabídli ne? a kde jsou všichni tento týden a majcam už tu nebyla měsíc 😢

iriel
4. únor 2011

@monnn Zalezi na poctu folikulu, co maji odsat, kdyz jich neni moc, tak klidne bez narkozy. Mne odsavali cystu, coz je vlastne skoro to same a davali mi vybrat, jestli narkozu chci, delal mi to Danek, jak je jinak divnej, tak tady byl hrozne milej a prijemnej a vubec to nebolelo, jako nebylo to prijemny, to prostrceni skrz cipek, ale proste jen neprijemne, urcite ne bolestive. Dovedu si takhle predstavit i OPU, zalezi, co sneses 🙂
Jinak ja byla snad uplne u vsech krom Vykysale, ale Feldmar je proste nej 🙂

anlek
4. únor 2011

@monnn Ja hodne premyslela, ze bych chtela OPU bez narkozy. Nakonec jsme vymekla a nechala se uspat, kdyz to vypadalo na 15 kousku podle UTZ. Ale byt jich min, tak mi to prislo zbytecne jeste huntovat telo narkozou.

monnn
4. únor 2011

@iriel hm dík,no mě se ani neptali a to nejsem žádná nosnice prvně 11 a podruhé 7 žádná sláva když potřebuji nejen kvalitu,ale i kvantitu kvůli PGD.jo a u Vykysalé jsem byla jen na UZ -si myslím,že jsou všichni fajn. 😉
jo a ty tu taky koníkuješ? 😨

monnn
4. únor 2011

@anlek no právě,ale já to slyším prvně že můžu i bez narkozy a to jsem jim povídala at mě jen klepnou kladívkem že jsem utahaná po cestě a usnu i bez 😀 😀

anlek
4. únor 2011

@monnn Pokud jsi odvazna, tak to priste dr. navrhni. Ja mam za sebu odstarnovani polypu. Nekoho na to uspavali nekoho ne. Ja jsem porad cekala, kdy uz prijde to, kvuli cemu by se melo uspavat a pak dr. zahlasil, hotovo. Kazdy bolest snasi jinak. Pokud vis, ze snasis dobre, tak se klidne zeptej.

romous
4. únor 2011

Dobrý večer,Gennet v Praze jsme navštěvovali před 3 lety a úspěšně,všichni na nás byly milý a nikdy sem se nesetkala s někým nepříjemným.Chodili jsme MuDr.Vykysalé a ta je suprová.A ted bych měla dotaz ta nám doporučila pro muže vitamíny,ale už nevím jaký měli vliv dobrý spermiogram,nedoporučovala je také někomu z vás??Byly troje ,selen,zinek a další jsem bohužel zapoměla a chtěli bychom druhé děťatko.Děkuji za odpovědi. 🙂

monnn
4. únor 2011

@anlek hm ještě před měsícem bych tvrdila,že další už nebude,ted mi to nějak vrtá v hlavě a nevím(nejsem nejmladší 😀 ) a taky jsem plánovala věkový rozdíl 3-5 let(to už jsme dávno provihli) ☹ no tak se uvidí,zatím nic neplánuji jen tak přemýšlím kdyby a kdyby jo bude to opravdu finální,jen jedno pozitivum to má ten rok v Gennetu mě stál 10kg.ted bych je ráda nabrala zpět,ale za úplně jiných podmínek 😉 🙂

monnn
4. únor 2011

@romous já ti neporadím, manža má vše O.K! 😕

romous
4. únor 2011

No ten můj po 2 měsících užívání potom taky a byly to jen běžný vitamíny. 😉 Já to snad nezjistíma volat jen kvůli vitamínům se mi tam fakt nechce 😅

monnn
4. únor 2011

@romous vydrž já myslím,že některá z holek ti tu poradí 😉

iriel
4. únor 2011

@monnn Ja asi nevim, co znamena, jestli tu "konikuju" 🙂)

monnn
4. únor 2011

@iriel no tě neznám tak se ptám že seš na MK- modrý koník=koníkuješ 😀

iriel
4. únor 2011

@monnn Ja myslim, ze se staci podivat na "pas", koukam, ze jsem doted napsala 3403 prispevku, tak to asi bude znamenat, ze konikuju 😀 Sem chodim sporadicky, co jsem tehotna, tak ma clovek samozrejme jiny okruh temat, nez Gennet, ten uz ted na nejakou dobu nepotrebuju 😉 Kdyz uvidim neco, k cemu mam co rict nebo nejakou zkusenost, tak sem napisu, ale jinak co tady, resit odsavacku a monitor dechu asi ne 😉

monnn
4. únor 2011

@iriel to máš pravdu 😀 😀

pentagras
4. únor 2011

@monnn ahojky, jj, to máš pravdu, já dělám celý týden 12, děs, pak už setrvačností dojedu domů 🙂

monnn
4. únor 2011

@pentagras ty jo 12 a kdy odpočíváš a kde vůbec pracuješ není-li to tajné?

pentagras
4. únor 2011

@vally11 ahojky, jj, konečně alespon něco, duben je za chvilku 🙂. Už se neemůžu dočkat, je mi líp od včera 🙂

pentagras
4. únor 2011

@monnn hihi, není to tajné, dělám v baru, mazec, no moc neodpočívám, ted to je lepší ale ještě nedávno jsem dělala ještě jednu práci a to se už nedalo, ale zase finance, ted můžu chodit o volno i cvičit a ták🙂

pentagras
4. únor 2011

@cibka ahojky, no asi tak, jenže musím to spaníčko ukočírovat, než dojedu do Prahy,než se zase vrátím a večer opět na noční, uf, někdy to je záhul 🙂

pentagras
4. únor 2011

@monnn nejtrapnější je že když nemám čas skočit domů se vykoupat a převlíct a smrdím z práce kouřem atd, to je hustý a koukaj na mě jak když jsem nějakej hospodskej povaleč 😀 no občas mi do smíchu není ☹ jenže co mám dělat když makat musím a dr.nezajímá že jdu z práce, maj čas a já se musím podřídit jim

monnn
4. únor 2011

@pentagras tak to jooo 😀

pentagras
5. únor 2011

@monnn no ale to se stane jednou za čas že mě objedaj tak blbě, jinak je to pohoda 🙂 naštestí 🙂 a co ty děláš?

Holky nevíte jak je to po IVF s ležením??? Nebo neschopenkou?? Já určitě budu chtít hned, při mojí práci to nejde makat dál, je tady makačka a zakouřeno ☹

cibka
5. únor 2011

Ahoj.
holky test negativní zázrak se opět nekonal ja už fakt nemužu ☹

vally11
5. únor 2011

@cibka
Ahoj, tak to je mi moc líto. ☹ . a slova útěchy v tomhle nepomůžou, ale Drž se. Vždyť už musí být líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vally11
5. únor 2011

@pentagras
Tak to je dobře, myslím, že optimismus je půl úspěchu, ale ten mě tak nějak poslední týden zase chybí!! 😒
Až budeš mít termín, určitě dej vědět. Já jdu v pátek na utz.