Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
15. dub 2009

blucka, mam veeeeelku pauzu na neurcito, neviem co bude dalej..
praca stale nic a preto aj pauza, peniazky nie su a ide do tuheho... ☹

blucka
15. dub 2009

ojoj, tak to mi je luto, je blbe ze to prislo zrovna teraz ked ste sa prestahovali do svojho 😖 a prasule je treba....

nelynka
15. dub 2009

tak dalo sa to cakat ked som prisla o pracu anikde neviem nijaku najst...
uz je zle nedobre, nevieme platit ucty ☹ ☹

nelynka
15. dub 2009

ale mozme si za to sami

blucka
15. dub 2009

sami???to ze stratis pracu, prijem a manzel nezaraba statisice tak to tie problemy prinesie...

dracekmracek
15. dub 2009

nelynko to je mi líto ☹ mně nechodí zase vůbec nemocenská,jeden měsíc přišla,druhý ne 😠

nelynka
15. dub 2009

no, vies, ked to pocuvas stale ze si za to mozme sami tak si to aj vsugerujes..ako mi to tu par holiek dalo pocitit..ti poviem ze si prva ktora to tak neberie ☹

dracekmracek
15. dub 2009

no nely to je blbost 😠 jak si za to můžete sami do háje 😠 tady jsou fakt občas takový kačeny že bych jim naplácala 🙄

nelynka
15. dub 2009

katus a byla jsi na pojistovne se zeptat? me to taky tak blbo spocatku..a pak kdyz jsem si to tam vyrikala uz bylo dobre a chodilo jak malo..

dracekmracek
15. dub 2009

no já na pojišťovně dělala,řekli mi že to řeší sociálka v praze a tam mi řekli že toho mají moc....ať si počkám 🙄

nelynka
15. dub 2009

viete kazdy si mysli ze kto ide kupovat barak ma na konte este dalsi milion keby nahodou stratil pracu...
a ze mate dva auta tak to je hroza des, lebo nemate na ucty...
lenze to ze bez auta ste tu ako vo vezeni nevidi nikto ☹

blucka
15. dub 2009

katuska, tak to ja si musim zaklopat ale PN mi chodi na den presne, zostanes uz na PN?
Nely, zato ty nemozes, ze nemas pracu a blbe kecy nepocuvaj a hlavne si to nepripustaj.

nelynka
15. dub 2009

ta fasa..by som im tam taky bordel narobila..fakt nevedia kde co maju...

nelynka
15. dub 2009

ja uz si myslim ze mozem za vsetko..

najlepsi zlaty klinec, manzelovi prisiel exekutor po byvalej priatelke na slovensko a tam nam treba zaplatit 87 000sk... ☹

dracekmracek
15. dub 2009

blucko ano zůstanu,snad mi aspoń změní vycházky....

nely přesně tak....u nás si zase "kamarádi"myslí že když jirka jezdí do Prahy za prací,vyskakujeme si a máme tisíce 😝 brala jsem 14000 čistého a teď mi nepřišlo nic.je to otřes tenhle stát 😠

blucka
15. dub 2009

nely, ked sa s...tak vsetko naraz!!!
katus, uz nikoho nezaujima z coho mas zit, i ked ta PN nic moc 😒

nelynka
15. dub 2009

ono si to mysli kazdy...kupila si barak tak mas miliony ale ze platis hypo to nikto nevidi alebo vyskakuju ako to chcete zvladat ked nieco ale ze podnajmi v prahe su este drahsie to nikoho nezaujima, lebo to je podnajom..

blucka presne vsetko naraz ide na nas a ja len trpnem kedy zazvoni telefon ze sme nieco nevyplatili a treba to zaplatit, nevladzem uz fakt..
dostanem 10 000 podporu a co z toho? zaplatime jeden-dva seky, plus hypo a uz nemame z coho zit.. ☹

blucka
15. dub 2009

Mne v Gennete nastastie dali vychadzky neomezene a u Apolinare mi to nechali, takze super.
Vidim, ze je to vsade rovnake... 😉 , u nas maju tiez vsetci dojem, ze ked sme si kupili byt, sme schopny ist este na dovcu, tak mame miliony, ale nikto nevidi co nas to vsetko stoji a co musime tomu obetovat a teraz ked som na PN a este ked sme zistili, ze budu mimca dve, tak trosku zo zaciatku sok, ale vsetko ide, nejakym sposobom.

nelynka
15. dub 2009

tak ja tiez ked som bola v gennete na PN tak som mala neobedzene ale dalej som sa uz nedostala 😀
ved nemam ani gynodsa poriadneho ☹
tak my nie sme schopny ist ani na dovcu a o dobe platenej praci mozem len snivat, taku asi nenajdem...
s mojou kvalifikaciou ☹

blucka
15. dub 2009

co ty mas vlastne za skolu? Ja mam pocit, ze v dnesnej dobe maju istu pracu len v nemocniciach..
Ja nemam tiez gyndosa, zajtra sa chystam volat do Gynfem, som zvedava ci este beru pacientky

nelynka
15. dub 2009

ja mam len gympel, dalej som sa dosala len ma to nebavilo tak som nechala...
ja som akurat zistila po roku a pol ako sa vlastne volal ten moj co som pri nom bola 2x v zivote a dost a pozeram nejakeho normalneho v Koline, by som si tam konecne zasla na preventivku, uz by bolo aj nacase...

blucka
15. dub 2009

ja som stale chodila k Dankovi, ale po porode uz budem potrebovat niekoho ineho, len ho najst, vsade plno a este aby bol ok....
gympel je dost vseobecny, ale urcite najdes nieco neboj, vsetci salia z krize ale ved to musi ustat!!!

nelynka
15. dub 2009

len kedy to ustane, to je ta otazka..
a kroza je len relativna, je to len zamienka aby si vysokopostaveny nabalili poriadne vrecka...

viem ze je vseobecny, preto je niekedy probelm najst si pracu a este dobre platenu pracu ked nemam prax a kde ju mam vziat ked nikde mi sancu nedaju ukazat co viem, na pohovore prd vedia z teba co vies a co nie, nech daju sancu a uvidia, ved maju 3mesiace skusobnu lehotu, ale to bohuzial ziaden zamestnavatel nechape...

blucka
15. dub 2009

A bohuzial nikomu nevysvetlis, nic ine i neostava, len dufat, ze sa to proste podari!

nelynka
15. dub 2009

veru dufat...ja uz ale nedufam, som na dne, som hotova a zdravtne momentalne mizerne...fakt neviem co bude dalej 😔

blucka
15. dub 2009

nepozerala si aspon na nejaku brigadu, ja viem, ze to neni nic moc, ale aspon cosi...

nelynka
15. dub 2009

na brigady nikde neberu aspon nie tu v okoli.. ☹ ☹ ☹

nelynka
15. dub 2009

hm...holky vsimli ste si ze v gennete uz zamrazenie nestoji 1000kc ale 3000kc?
toto ma dobre dorazilo...

lucavka
15. dub 2009

Ahojky všem. Dráčku já budu zítra v gennetu 😉

hypo
15. dub 2009

tak holky jsem tehu 🙂 ale jen to septam porad se bojim ze se neco stane
HCG mam 149 a to 8 den po ET a 13 DPO 🙂
za tyden mam u Vykysaly UTZ tak se klepu aby bylo vse OK¨
jinak mi je dost zle a vecer mam krece