Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
20. únor 2011

@zvalentova Se asi bojí, že se jim na sále počůráme, že? 😀

michaelama
20. únor 2011

Holky opravdu nevíte co to znamená endom.-reflex? Já se bojím, že to je něco s tou endometriozou...

inza
20. únor 2011

@michaelama:ja si myslim ze to je jako sliznice(endometrum ci tak nejak to je) a kdyz tam mas u toho cislo to je vyska sliznice.
jinak teda dneska na horách nadherne pocasi super na bezky🙂

michaelama
20. únor 2011

@inza Děkuji moc za zprávu, to by mohlo být ono. Tak pěknou lyžovačku!

inza
20. únor 2011

@michaelama: bude to,protoze ja to mam na starých protokolech taky🙂.jj lyzo Super jsme chtěli utahat na bezkach psa a dopadlo to naopak a to pes nabehal 3 krat tolik: -)

monnn
20. únor 2011

@michaelama zuby můžeš sem si je čistila v Gennetu 😉 jinak ani bonbon ani žvýkačku na tu sem se ptala 😀 prej se začnou tvořit víc sliny,no není to kvůli počůrání,ale mohla by jsi se pěkně poblinkat,takže to dej,všechny jsme to vydržely,hele já když jedu na OPU nespím -vyjíždím z domu kolem 1.00 v noci a taky jsem to už 2 vydržela 😝 a léky můžeš zapít malým douškem vody 😉 pokud to zvládneš hltíkem!

darkwitch
20. únor 2011

@monnn to je dobre vedet ze si muzu vycistit zuby 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch jj zuby můžeš sem se ptala 😉 protože když chodíme s Martou na vyš. s narkozou tak to moc nechtějí asi proto,nebot při vyplachování děti občas tu vodu polikají 😝

darkwitch
20. únor 2011

@monnn tak apson neco i kdyz i bez zubu jsem to prezila 😉 ale bude to mnohem prijemnejsi si je vycistit 🙂

monnn
20. únor 2011

@darkwitch taky to tak mám 😀 a kdy jdeš na tu laparku? 😕

michaelama
20. únor 2011

@monnn No tak aspoň, že ty zuby můžu 🙂 Jasné, že to zvládnu, ale jen mě to překvapilo... Holky, bojím, bojím, ne toho, že to bude bolet, ale jak to dopadne... Napoprvé to málokteré vyjde... Uvidíme, pro dnešek končím, jdu se najíst, ať mám zásoby 🙂
Pěkný večer

darkwitch
20. únor 2011

@monnn 18.3. jdu na indikaci a uvidim kdy me pak vezmou na tu laparu, nejlepe by bylo jit jeste v breznu, abych stihala sve dubnove aktivity 🙂

sipkova1
20. únor 2011

@darkwitch Máš na mysli dubnové pálení čarodejnic ? 😀

monnn
20. únor 2011

@michaelama neboj 😉 a jsou tu holky kterým to vyšlo na poprvé klído se můžeš k nim přidat 🙂

monnn
20. únor 2011

@sipkova1 😀 hele jak tě zrovna tahle aktivita napadla,to je doost dobrýýý 😀 😝
@darkwitch ted ještě víc by mě ty tvoje aktivity zajímaly 😀

darkwitch
20. únor 2011

@sipkova1 ne mam na mysli dubnove spani pod stanem na sv. Jiri (letos na velikonoce) ale je pravda, ze by bylo vhodne na carodky byt fit, prece jen uznavam stare a pohanske slaveni tohoto svatku jako Beltainu 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch ty se nezdáš 😀 😝

darkwitch
20. únor 2011

@monnn beltain svatek plozeni to si zadna z nas nemuze nechat ujit 😉 co kdyby nahodou 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch my co máme PGD 😒 tak necháme 😉

darkwitch
20. únor 2011

@monnn i PGD musis podporit tim spravnym ritualem ve spravny cas 😉

monnn
20. únor 2011

@darkwitch se tedy objednám do Gennetu,jsem zvědavá co mi řeknou 😀

darkwitch
20. únor 2011

@monnn 😀 😀 😀 ja myslela ze udelas ritual a pak se objednas a vyjde to, ale tvoje moznost je taky dobra 😉

monnn
20. únor 2011

@darkwitch se od tebe budu muset zasvětit 😀 do toho rituálu 😀 😝

darkwitch
20. únor 2011

@monnn neni potreba nechat se zasvetit... ritual stary jako zeme sama 😉 a ne sbirani majove kviti jsem ted na mysli nemela 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch 😀 já bych ani kvítí při měsíčku na louce uprostřed lesa určo nesbírala 😀 😝

sipkova1
20. únor 2011

@monnn No mně přijde, že už podnikáme takový různý harakiri, že sbírat nějaký kytky, to by bylo to nejmenší 😒

darkwitch
20. únor 2011

@monnn to se sbira az rano jeste s rosou 🙂

monnn
20. únor 2011

@sipkova1 to máš pravdu,to by bylo to nejmenší 😀
@darkwitch s rosou jo? a já myslela,že za úplnku 😕 sem to ale nevzdělanec 😅

darkwitch
20. únor 2011

@monnn tak uplnek na carodky je jen jednou za cas, a na carodky mas za uplnku delat neco jineho, palit ohne a pak delat to k cemu se dostane mladez sejdou-li se obe pohlavi a alkohol, zmizet v krovi a dal to matce od syna nemusim vysvetlovat 😀...
za uplnku ho muzes sbirat taky, ale tam uz nevim ktery ze to druh se ma sbirat za uplnku 😀

monnn
20. únor 2011

@darkwitch 😀 😀 😀 děkuji za vysvětlení 😀 😝