Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
18. bře 2011

@darkwitch
No ty rizika je fakt lepší nečíst, ale musí se hotl nějak chránit. Musíme věřit, že to proběhne všeho OK.
Kolik si máš brát těch čípků? Já 4.

vally11
18. bře 2011

@darkwitch
jo a jinak by bylo fajn, kdyby se povedlo a na laparku vůbec nemusela. No já už po snažení před laparkou mám a výsledek se dozvím už příští týden. No a pak už nemůžu, takže buď teď nebo laparka už je jistá.
Sestřička Na Homolce mi tenkrát říkala, když mě objednávala na indikaci, že jí třeba zavolám a zruším to, jelikož budu těhu, prý se jí to už dostkrát stala. U mě holt ne ☹

darkwitch
18. bře 2011

@vally11 taky mam 4, ale sestricka rikala, ze kdyz si vezmu 3 nebo 5 tak to taky nebude vadit 🙂
ja si taky nedelam iluze ze by to vyslo, ale nahoda je blbec...

vally11
18. bře 2011

@darkwitch
uvidíš, třeba to vyjde. Když nato nebudeš myslet a "těšit" se na laparku. 😉
Jo, prosím Tě brali Ti dneska krev nebo něco? Myslím na HIV atd. Mmě právě sestřička řekla, ať si to zkusím vyžádat v gennetu, tam mi to nabírali letos v lednu. Tak tam musím zavolat snad mi to dají k dispozici.

darkwitch
18. bře 2011

@vally11 jojo nabirali... ale me ji v gennetu brali naposled v crvnu, nebo cervenci pri OPU

vally11
18. bře 2011

@darkwitch
Jé to mi to taky mohli nabrat.

darkwitch
18. bře 2011

@vally11 mohli, ale tak krev je draha tekutina asi te nechtej mucit zbytecne

vally11
18. bře 2011

@darkwitch
to je fakt 😉

kive76
18. bře 2011

@monnn tady je ta adresa 🙂 ale neručím za to že to bude pravda.
http://www.prozeny.cz/poradny/astrologie-a-vykl...

cibka
18. bře 2011

@darkwitch
@sipkova1
@vally11 no bylo by to fajn ale jak rikam vubec tomu neverim ani nevim kdo bude na sale

sipkova1
18. bře 2011

@cibka děláš to správně, i když už moc nevěříme, tak aspoň nesmíme přestat

sipkova1
18. bře 2011

@inza hele a na narkózu na OPU dělaj taky takový obstrukce s rýmičkou? Tak asi ne co?, když je to jen taková krátká narkóza ve srovnání s laparkou…
já teda když šla na narkózu při MA, tak rýmičku a opárky nikdo neřešil…

sipkova1
18. bře 2011

@kive76
zajímavá poradna 🙂 a některý dotazy jsou odvážný třeba ty ženatý a vdaný, co tam řeší svoje milenecký vztahy a udávají data narození 😕

inza
19. bře 2011

@monnn, @sipkova1 bude tam Langerova 😉
@darkwitch,@vally11 : hele ja kdyz byla na LSK tak jsem mela nastup na Homolku ve ctvrtek a v so uz jsem sla domu takze jsem se tam zdrzela opravdu jenom nejnutnejsi dob. Teda dr se ptal zda chci jit uz v so ci az v ne tak jsem rekla ze so bude dobra a sla jsem 😀
@cibka: drzim palce, mela by tam byt Langerova rikala me to 😀

darkwitch
19. bře 2011

@inza tak to by bylo super kdyby to bylo tak rychle, ale tak budu pocitat s par dny navic, prece jen kdyby mi brali vejcovody nebo neco tak me tam asi pak nechaji chvili dele...

evulatko
19. bře 2011

ahojky holky, omlouvam se, ze vam sem lezu🙂Mohla bych se vas zeptat, jak jste v Gennetu spokojene? Za jak dlouho vam dali termin od prvniho objednani? Jakeho lekare doporucujete? Delaji IVF i pres leto? Uvazuji o prestupu🙂 Diky moc Eva

darkwitch
19. bře 2011

@evulatko ja jsem v gennetu spokojena... chodim k doktorce langerove a jsem s ni spokojena, hodne holek si chvali Feldmara, myslim, ze ted objednavaji na kveten nebo cerven, ale nejsem si jist, uz je to nejakou dobu co jsem se objednavala, loni jsem byla na ivf v cervenci tak asi funguji i pres leto...

evulatko
19. bře 2011

@darkwitch, mockrat dekuji🙂

darkwitch
19. bře 2011

@evulatko ony se nejspis ozvou pozdeji i ostatni holky 😉 tak at se dobre rozhodnete... kam chodite ted?

evulatko
19. bře 2011

@darkwitch chodime k Apolinari. Jsem tam spokojena, ale mozna budu potrebovat darovana vajicka a cekaci doba je tam dlouha. U vas to jde daleko rychleji🙂

darkwitch
19. bře 2011

@evulatko aha tak to jo 🙂 tak si do gennetu zavolej a poptej se...

sylviett
19. bře 2011

@petaloudi A jaký myslíš je důvod proč ostatním nesedí?

sylviett
19. bře 2011

@monnn Moc Děkuju za odpověď. Jak jsem tu tak brouzdala tak jsem na ní nenašla moc kladné ohlasy. Takže teď z toho mám takové smíšené pocity. Jak jsem psala je to naše první návštěva. Tato lékařka se o nás už bude starat celou dobu nebo je možný, že zase dostanem třeba na druhou návštěvu někoho jiného? Díky za odpověď

monnn
19. bře 2011

@sylviett pokud vám nesedne,si myslím,že není problém se na příští návštěvu objednat k jinýmu DR., já jsem neměla důvod měnit 😉 a určo poznáš i jiné DR. při kontrolách,nebo na sále 😉 a kdy jdete na tu první návštěvu?

monnn
19. bře 2011

@cibka holka tak jak dnes bylo?a máš PN nebo budeš chodit do práce 😨
@inza jak jsi se vyspinkala a máš nějaký zprávičky? 😉

darkwitch
19. bře 2011

@monnn na inzu musime pockat do zitra, te bude dneska spatne...

monnn
19. bře 2011

@darkwitch to jako po tý narkoze? 😨 chudinka,si tedy připadám nějak divně já po OPU vyrazila do KOTVY - udělat si radost 😔

darkwitch
19. bře 2011

@monnn ty se mas 🙂 inze byva po narkoze spatne a pak spinka cele odpoledne... me teda po narkoze byloi taky zle, i kdyz to mozna bylo tou cestou autem, ale odpoledne jsem lezela, bylo mi blbe a mela jsem hlad, ale pri pomysleni na jdilo se mi zvedal zaludek (priprava na tehu nevolnosti jak vysita), kdyz se mi konecne povedlo do sebe neco nasoukat tak se mi udelalo lepe...
to jsem zvedava na narkozu pri laparce...

sylviett
19. bře 2011

@monnn Na začátku května. A to jsem nás objednávala někdy v půlce února. Zkoušela jsem tam ještě volat jednou jestli se náhodou neuvolnilo nějaké místečko dřív, ale nic. Ta čekačka je fakt hrozná....

cibka
19. bře 2011

@monnn ahojky docela jsme byla překvapena dnes iui na sale nebylo vše se odehralo normalne v ambulanci jen sem si sundala gate a slo se na vec docela divný na sale byla asi langerova ale me iui delala vykysalá prý toho meli hodne tak to bylo takhle . ja jí povidam že mam jen noční košili a ona tu si neberte jen si odložte no a bylo to , jo a dycky to bylo po hodine a dneska jsem mela přijít po manželovi až za 2 hodiny asi toho meli fakt moc