Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
23. bře 2011

ahojky holky, tak jsem se objednala na konec června k Dr. Brandejské na 29.6.2O11 na konzultaci...první naše konzultace u ní byla 18.6..2O1O..pak jsme prošli různá vyšetření a bylo nám řečeno , že jsme oba zdraví..takk jsme se s ní dohodli,že to ještě zkusíme přirozeně..ale zatím se nezadařilo ☹ no třeba začátkem toho června u moře 🙂 a pak budu rušit termín 🙂 no kéžby....no začli jsme zkoušet od leden 2OO9 ...už by to chtělo se přidat mezi těhulky ..

lenkakubickova
23. bře 2011

@kive76 nebooooj, ono to vyjde!!! A když ne na dovolené, tak v Gennetu 😉 ...a teď je jaro, říká se, že se teď těhotní nejlíp, tak třeba vám to vyjde i dřív 😀

kive76
23. bře 2011

no tak doufám, že se nám Všem co tu jsme podaří na jaře 🙂

anlek
23. bře 2011

@kive76 Ja myslim, ze termin v Gennetu muze jen pomoct .... Koukni na me ... Objednala jsem se a cekala na MS, abych obehala vsechna vysetreni a ona uz nedorazila.

@lenkakubickova Super, ze se to hybe. Moc se tesim, ze jednou pujdeme s deckama spolecne na pisek. 😀 Bydlite porad kousek od nas, ze?

kive76
23. bře 2011

@anlek tak to ti to pěkně vyšlo...tak snad se budu po tobě opičit 🙂

anlek
23. bře 2011

@kive76 Jen se hezky opic. 😀 Ja myslim, ze ono to take trochu pomuze, kdyz se pripravis, ze uz zacnete s pomoci dr., uvolnis se ... Ja moc neverila, ze by se doma mohlo povest, cykly dlouhe a dost podive (merila jsem bazalni teplotu). A uz jsem si domlouvala s kamaradkou hlidani na ty vysetreni a sup misto toho byly //. A tusim, ze dost podobne to bylo u Petap, cekala na MS, aby mohla zacit stimulovat, ale MS nedorazila ...

lenkakubickova
24. bře 2011

@anlek Jojo Leni, je to super pocit, že se to pohnulo dál, že se už zase něco děje 😵 pořád bydlíme na Střížkově 🙂 Dneska bude ráno volat manžel na výsledky spermia, tak snad nebudeme nějak nemile překvapeni...

kaketka76
24. bře 2011

Ahoj ... ja uz jsem v GENNETU tzv. "mazak"... tedy ne ze bych chtela byt ... ale byla jsem tam uz tolikrat ... mam jednoho prcka (holcicku) ... ta nam vysla az z druheho cyklu IVF ... ted jsme zkouseli jeste brasku nabo sestricku a nic ... navic jsem poslednich par mesicu porad desne unavena ... byli jsme s manzelem dneska na immunologii, tak jsem zvedava na vysledky ... no dalsi pokus budem mit na prelomu kveten/cerven ... chodime k pani Dr. Vykysale ... to je absolutne zlata osubka, strasne mila, prijemna a fakt cloveku umi dodat odvahy ... tak vsem preju hodne stesti ... ja nemit Andulku (dcerka 21 mesicu), tak nevim jak bych vsecky ty karamboly zvladala ... je to beh na dlouhou trat, ale kdyz se zadari, vysledek je dokonaly!

kaketka76
24. bře 2011

@zirafka82 Ja mam v GENNETU zkusenosti jen ty nejlepsi ... byla jsem kdysi v jednom centru v zahranici a neda se to srovnavat ... GENNET je super, personal naprosto vynikajici a odborne na vysi, prostredi celkove na jednicku s hvezdickou

lenkakubickova
24. bře 2011

@kaketka76 Taky chodím k Dr. Vykysalé, je úžasná 🙂 ...neboj, určitě bude i bráška nebo sestřička pro andulku🙂 Držím palce na výsledky z Imunologie!!

zirafka82
24. bře 2011

holky, prosím Vás, máte zkušenosti s dr. Jarošovou?

lenkakubickova
24. bře 2011

@zirafka82 bohužel ji neznám ☹ Ale myslím, že jsou tam všichni šikovní 🙂

kive76
24. bře 2011

holky jak je to...dělá se v gennetu nějaká genetika - nějaký testy, nebo něco .....když mi bude 35 let ..v červnu a pak tak nějak plánujem IUIčko...

inza
24. bře 2011

@kive76: dela se genetika vetsinou po neuspesnem IVF teda pokud nemas neco vrozene dedicneho tak ji delaj drive

kaketka76
25. bře 2011

@kive76 u nas genetiku myslim delali hned ... mame ale nejaky veci v rodinach tak asi proto ... ale ve 35ti ti asi hlavne taky budou delat amniocentezu (odber vzorku plodove vody) ... ja se toho bala a nic to nebylo ... naopak po uplne prisernych vysledcich z krevnich testu ve 13. tydnu jsme se alespon dozvedeli ze budem mit zdravou holcicku ... tenkrat to bylo 23.12.2008 --- nejkrasnejsi darek k vanocum!!! Jsem slysela ze ty testy ve 13. tydnu vychazi dost blbe casto u zen po IVF ... neni na to zadny odborny podklad, protoze to jeste nikdo nezkoumal, ale ja mela markery 1:50 na down syndrom ... myslela jsem v ten moment ze se mi hrouti svet ... no nastesti to byl plany poplach ...

monnn
25. bře 2011

@inza čau holka čekám,čekám na nějakou zprávičku,tak sem písni- čekám,čekám 😉

inza
25. bře 2011

@monnn: no vcera bylo ET tak ted 14 dni cekani. Na nanuky nezbylo nebyli vhodna........

monnn
25. bře 2011

@inza tak budu držet pěstičky zataté,ani v práci nebudu pracovat 😉 a kolik jich máš zavedených - dva kousky? 😉 to budou Ti nejlepší a nejsilnější - uvidíš 😉 🙂 a koho jsi měla na sále?

inza
25. bře 2011

@monnn: jj dva preci jenom je vetsi pravdepodobnost uspechu..Byla tam Bukva...docela v poho, ale pak jsem skoro hodinu cekala na zpravu....

monnn
25. bře 2011

@inza hodku 😒 ?ale aspon jsi o to dýl u nich odpočívala,ne 😉 ted jsem četla na jiný diskuzce,že si máš každý den po ET udělat nějakou i malilinkatou radost 🙂 takže holka nezapomen 14 dní je dlouhá doba,ale když jsi to zpříjemníš nějakou maličkostí 😉 🙂 uteče to a ty za 14 dní budeš hlásit // 🙂

inza
25. bře 2011

@monnn: jo odpocinula, ale venku bylo tak pekne ze bylo skoda lezet vevnitr. Jinak dneska si radost delam hezky k obedu. Delam si drzkovou 😀. Manza na vikend odjel delat na barak a me nechal doma. protoze ja bych tam nevydrzela jenom sedet a nic nedelat....tak prej takto to bude bezpecnejsi....

omcamauta
25. bře 2011

@zirafka82 v Gennetu na oddělení CAR nikdo toho jména není... a dívám se na jejich webovky - není ani jinde. Nevdala se třeba?

lenkakubickova
25. bře 2011

@inza držím palečky, ať se u tebe miminků daší!!!!! A za 14 dní tu určitě bude test s // 😉

lenkakubickova
25. bře 2011

@kive76 mně je 35 a jdeme na IVF teď. Nic speciálního nám nevyšetřovali, genetiku jsme měli již z r.2009 když měli nějaké podezření na cystickou fibrózu, ale nikdo by jí prý po mně ani nechtěl, když nejsou nějaké vrozené dědičné potíže. Jen mě teď Dr. upozorňovala, že pokud se podaří mimi, tak že mám počítat vzhledem k věku 35 let s tou amniocentezu, jak psala kaketka76.

anlek
25. bře 2011

@lenkakubickova Leni, nebrala bych vek, jako rozhodujici kriterium pro AMC. Hezky ti vyjde NT screening a nebudes nad amniem vubec uvazovat. 😉

lenkakubickova
25. bře 2011

@anlek Leni, já jen psala, to, co mi řekl můj gynekolog 🙂

inza
25. bře 2011

@lenkakubickova: diky, ty to taky budes mit uz za par ne?... 😀

iriel
25. bře 2011

@anlek No oni prave doktori castou zenou na amniocentezu i pres dobry NT+ jen kvuli veku... velmi casto.

anlek
25. bře 2011

@lenkakubickova Stejne jako Iriel si myslim, ze velice casto dr. zenou zenu na AMC ikdyz to neni nutne. Rozhodnuti je ovsem na tobe a muzes odmitnout, pokud ti neprijde, ze duvody jsou dost zavazne. Vsak je tam vzdycky riziko, ze o to vytouzene miminko prijdes.

@inza Jeee, ja uplne prehlidla, ze uz mam ET za sebou. 😅 Tak ted uz mas prcky urcite dobre zakousle. Tesim se na //.

monnn
25. bře 2011

@inza tak to je dobře,že Tě nechal manža doma a zítra si udělej taky radost 😉