Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

helenky
16. dub 2009

prostejo, vím, že je to mrzuté, ale uvidíš, že to nakonec uteče jako voda....pak už se tam zadrápneš a další procedůry budou už pěkně navazovat a bude to ocejpat

blucka
16. dub 2009

Prosteja, tak aspon, ze o tom vie dr..
Nelynko, to zase neviem ja 😉 ,ja ani neviem, ze ked sa narodia tu ci maju automaticky obcianstvo, to musim este pozistovat, ale ani neviem kde. Zatial ich na trvaly prihlasim na SR, prave koli tomu porodnemu a tiez maju takto narok aj na pojisetenie, no musim to doriesit....ked ja tie urady neznasam....brrrr

miluse
16. dub 2009

Prost, 😕 koukám, že tam mají dobrý bordel, s tou kartou. No ale neboj, ono to fakt uteče a pak už to půjde jak po másle. Oni jsou totiž v nevýhodě, že tam mají nyní málo doktorů, by ještě nějaké potřebovali, primářka atestuje, Košták je na stáži a pak se jim to kupí a nestíhají.

My zase měli dobrý úvod, jsme si tam skoro 3/4 hodiny čekaly na víc, neb na recepci nám ta sestra dala blbý info 😕 neb tam jedna ruka neví co dělá ta pravá 😒

prosteja
16. dub 2009

jj holky, díky moc za podporu, jsem ráda, že o tom aspoň ví doktorka.... se tam pěkně rozčilovala před těma sestrama, že jak je to možný, že tam nejsou termíny pro stávající pacientky...... se mi omlouvali, ale já to na jednu stranu chápu, když nemají doktory..... jen prostě by se na to neměly vymlouvat a všechno omlouvat tím, nám chybí 2 doktoři no....... měli by třeba mít delší objednací doby pro nový pacientky nebo já nevím...... mají to blbě zorganizovaný a přijde mi, že tam opravdu levá ruka neví co dělá pravá...... 😖 ale co už, snad mi to uteče brzo..... 😉

nelynka
16. dub 2009

blucka tak potom daj vediet nech som v obraze..
ja myslim ze ostane automaticky obcianstvo tu, a o slovenske obcianstvo mozes ziadat cez slovensku ambasadu..tam ti aj vystavia slovensky rodny list a bude mat dvojite obcianstvo, len neviem, ze ked ich nahlasis na trvaly pobyt na slovensku, ci potom budes mat narok na matersku z CR, toto som si ne ista..daj vedeit potom..

hypo
16. dub 2009

prostej tak aspon ze jsi se dovolala a blby je ze se ti to o cyklus posune..... ☹ no neudelas s tim uz nic
bohuzel je tam desny zmatek, maji uz moc pacientu ja byt jimi tak jsem dala uz davno stopstav a az to proridne tak zas novy ale to oni asi udelat nemuzou a pak se stavaji takovyto veci...
me naposledy nekdo zasantrocil kartu takze se hodinu hledala nez se nasla ☹
ale zas to vem tak ze vsichni chteji k nim tak proto maji naval 🙂 no to asi moc nepomuze ☹

blucka
16. dub 2009

no jo, ale na matersku nastupujem zhruba uz za mesiac a to mimca este nebudu (snad) na svete, ale zistima dam vediet.

nelynka
16. dub 2009

blucka to nevadi...tam staci ked zavolas oni ti odpovedia aj po telefone...
som zvedava ale co ti povedia

blucka
16. dub 2009

kocky mna napadlo, ked som odchadzala z gennetu k Apolinari, tak mi Danek kontroloval prukazku a nadaval, ze ak tam nemaju napisat poriadne udaje nech ani nepisu, mam tam iny datum porodu, razitko som si musela pytat, ten prvy datum som segre povedala tiez nech mi dopise, miesto MA som mala interupce, no trosicku bordel, ale hlavne ze su tam odbornici a pomahaju k mimimskum.

miluse
16. dub 2009

JJ, mají tam docela nával. Kamarádka mi taky říkala, že chce jezdit do genetu, tak uvidím kdy se k tomu odhodlá. Je fakt, že mě ho taky můj gyndař doporučoval, rozhodovala jsem se mezi apolinářem a genetem a říkal, že oba cary jsou dobrý, že to spíš záleží na mě, který si vyberu, ale také se přikláněl ke genetu, mají nějakou dobrou reputaci 😀

Jo a to jsem se i dozvěděla, že Digi z Ulice taky chodila sem 😨 😵 a už má krásný dvojčátka

prosteja
16. dub 2009

hypo 😵 😵 😵 ale pomůže.... zase jsou asi dobří no.... já to tak beru, jsem i doktorce říkala, že tam teda nebudu toho 20. zabírat místo, že si zajdu na vyvolávačku a sejdeme se až ten další cyklus a ona řekla ne ne ne, toho 20. vás čekám a popovídáme si a už se domluvíme možná i na hormonech, že uvidí, co ta krev a nasadila by mi je rovnou.... že se omlouvá a že ji to mrzí no...... 😖 to mě taky 😒

nelynka
16. dub 2009

jeste ze ja tam nejsem az tak casto 😀 😀 😀 😀

hypo
16. dub 2009

vykysala je hodne mila, prijemna a takova zenska 🙂 maje byvala gyndarka byla spis chlap DES
zamrzi to urcite, ale ty to vydrzis, v kvetnu tam uz bude vetsi klidek a pak se i normalne v terminu budes objednavat na utz, uvidis pujde to pak samo a rychle 😅

hypo
16. dub 2009

digi z ulice (micha mauerova) chodila primo k vykysaly 🙂 jsem s ni ted cetla rozhovor kde dekuji dr. vykysale 🙂

prosteja
16. dub 2009

fakt jo? přímo k vykysalé???? no tak to si klidně do toho 20. počkám 😀 😀 😀 hypo my se tu naháníme jak kuřata 😀

hypo
16. dub 2009

prostej - 😀

prosteja
16. dub 2009

hypo a když už tě tu mám.... co ty lístky do divadla? jak se teda domluvíme? 😉

hypo
16. dub 2009

IP

hypo
16. dub 2009

nemela jit dneska katuska - dracekmracek na utz????? se jeste neozvala ze? nebo jsem neco propasla

dracekmracek
16. dub 2009

ahoj holky 🙂
hypo správně 😵
tak jsme vyrostli,a máme srdíčkoooooooooooo 😵 za 14 dní jedu na nějaké testy a bohužel se musím s paní doktorkou rozloučit...z čehož je mi teda ouzko 😔
prostejo já na vykysalou mail nemám,vždycky když mi psala,tak se mi její mail nezobrazil,psala jsem jí přes info gennet...do předmětu jsem jí dala pro mudr vykysalou...oni tam mají fakt plno....já si nemohla vybrat čas....a jen tak tak mě vzali...což nechápu dneska byla čekárna prázdná....

nelynka
16. dub 2009

ahojky katus, to je supeeer, gratulujem,len nech sa bojovnicek drzi a ani sa nespametam a uz bude na svete ako vsetky deticky tu na koniku 😀

dracekmracek
16. dub 2009

nely děkujuuuuuuuuuu 😵 akorát si to bez Lenky nějak nedovedu představit...je to její zásluha a ten můj mudr tady....není jako špatný ale už přesluhuje a nemá ani ultrazvuk 😝

nelynka
16. dub 2009

katus, tak by bolo mozno nacase presedlat k nejakemu inemu dr..
viem ze ti bude chybat, ale nejako to zvladnes, a pak ji posles kytku s foteckou drobatka, myslim ze na tebe tak skoro nezapomene 😉

rina1
16. dub 2009

Holky myslite ze Utrogestan muze brzdit ms??Jsem po IUI 16 den a ms nikde a//taky nejsou na testu.

miluse
16. dub 2009

Rina, někdo trvdí že jo, někdo že ne, mě při utrouši došlo MS přesně.

Katus, gratuluju k srdíčku a uvidíš, že najdeš určo nějakého dobrého mudra 😉

dracekmracek
16. dub 2009

hypoooooooooooooooooo bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵

hypo
16. dub 2009

juuu katus srdicko, krasa, gratulace 🙂
ja jdu ve stredu na utz zda bublinky v deloze... nebo jedna bublinka hlavne at jsou tak kde maji byt 🙂
skoda ze z gennetu tak brzy ja taky porad doufala ze kdyz si te nechaji tak mam taky sanci .-) no tak to ani na pilu tlacit nehudu .......

dracekmracek
16. dub 2009

hypo no já jí ani nic neříkala...začala sama,jestli chci ještě podstoupit testy u nich...a já že určitě....takže si mě pozvala za 14 dní ale vůbec nevím co mi budou dělat.... 😕 😅 škoda no ☹ tak jí koupím něco na památku a třeba až tam pojedu na genetiku tak za ní skočím 😀

mám z tebe velkou radost 😵

milus děkuju 🤐

rino na stránkách gennetu píšou že brzdí....

blucka
16. dub 2009

Dracekmracek, bomba, moc gratulujem.... 😵 , to su odbery bezne v tehu, ko, biochemie,protilatky, mam pocit, ze mi okolo 10tt brali aj krv na genetiku a potom objednali na gen.uzv, tak uvidis....
Rina, utrogestan je stejny liek ako duphaston?, ak ano ja ho po IUI brala na udrzanie az do 18tt.
Hypo, daj vediet ako pochodis, to by bola krasa keby boli dve bublinky, aspon bych tu nebola sama 😉 s dvojkami

nelynka
16. dub 2009

mn o urtose prisla mrcha normalne ked som tehu nebola...a aj ked som bola...a bol to MA