Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

vally11
12. dub 2011

@darkwitch
ahoj kočko, tak už máš předoperační vyřízené? Já byla také dnes. Už se nám to blíží, viď?

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 skoro, jeste v pondeli musim donest moc, ale vysledky budou hned v pondeli odpoledne 🙂

vally11
12. dub 2011

@darkwitch
tak to já už budu v nemocnici. Mám hrůzu z toho pondělka, co tam budu od 12 hod. dělat. To budu zbytečně nervozní.

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 no to mi povidej me to ceka ve ctvrtek po tobe a budu uplne stejne mimo... bojim bojim, snad mi do te doby prijdou knizky at tam mam co cist 😀

vally11
12. dub 2011

@darkwitch
taky se musím vybavit nějakými časáky. Ale ještě raději bych byla za příjemnou "spolubydlící", abychom se něčím zabavily a nějak to uteklo. Škoda, že nám to nedaly na stejný den.

lenkakubickova
12. dub 2011

@inza : v pátek si dám, zítra ještě nejdu do Gennetu 😉

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 to je skoda... ti to budu ve stredu zavidet...

vally11
12. dub 2011

@darkwitch
ono to uteče a po Velikonocích budeme mít po zákorku obě 😉 a pak už návštěva gennetu a šup do nějaké akce 😉 🙂

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 tak to bude 😀 a pak dvojcatka 😉

vally11
12. dub 2011

@darkwitch
Ty to vidíš na dvojčátka? Už jsi o tom psala mockrát, chtěla bys rovonou dvě? 🙂

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 jasne, jeden pokus v gennetu za nami a kdo na to ma mit nervy jit do toho vickrat 😉 navic si chci nechat zavest dve embryjka jestli je budu mit...

vally11
12. dub 2011

@darkwitch no mi sice ještě IVF nepodstoupili, ale i tak jsou to nervy, když každý měsíc bezúspěšně čekáš jak to dopadne. No popravdě, já už těhu testy vzdala dávno. ... chytřejší budeme po laparce.

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 jojo po laparce budeme chytrejsi ja doufam, ze laparka a prednison vyresi me problemy...

inza
12. dub 2011

@lenkakubickova: se menejak pomotali dny no...se stava....
@darkwitch,@vally11: na pokojich maji TV tak muzete cumet na bednu.... 😀

darkwitch
12. dub 2011

@inza ja nevydrzim jenom koukat na televizi normalne, natoz kdyz jsem nervozni 😀

vally11
12. dub 2011

@darkwitch no doufám, že mi nezjistí nic vážného.

inza
12. dub 2011

@darkwitch: jasne ze vyresi...jak jinak... 😀, Jo dej si pekne dve..nez to zmeni ze se bude moci snad davat jenom jedno...jsou pry nejake tlaky pojistoven ci co...vcera o tom bylo neco v telce 😉

inza
12. dub 2011

@darkwitch: hele a maj tam na ni dost programu i nejake o zviratkach atd...jsem to prepinala z jednoho na druhy program...jinak ten pul den utek docela rychle....

darkwitch
12. dub 2011

@inza vezmu si sebou knizku a budu to brat jako dovolenou, kdy si zas budu moct odpocinout a nic nedelat par dni 😀

vally11
12. dub 2011

@inza @darkwitch no já jsem za tv docela ráda, je to taková kulisa, tak budu holt čumět celé pondělí na tv. Hlavně abych neměla na pokoji nějakou prudérku.

vally11
12. dub 2011

Holky, tady nějak blbnou časy diskuse! Kolikrát mi přijde odpověď na otázku dle času ještě dřív než ji napíšu.

darkwitch
12. dub 2011

@vally11 taky na to koukam jak je to zmatene 😀

inza
12. dub 2011

asi nejaky casovy sotek 😀 😀 😀

darkwitch
12. dub 2011

@inza urcite je to nejaky casovy sotek 🙂

monnn
12. dub 2011

@majcam no to je dost holka,jinak já se z toho mého těh. jakštak vyrovnala aspon jsem si to myslela,ale nějak co se mi blíží termín konzultačky jsem pěkně nervní, v noci se budím,vidím Dr jak mi oznamuje ☹ ,ale budu to muset překonat 😒 😉
jinak mandre je v jiném CARu,ji tu někdo odhalil 😅,ona to zjistila a i to tu napsala 😉
@lenkakubickova tak hlavně,že už aspon Ty víš kde ty chlebíčky maj 🙂
@darkwitch hele s tou melodií v mobilu 😀 😀 to Ti opravdu zatrnulo,že jo? 😀

monnn
13. dub 2011

Dobré dopoledne holky,kde jste??já byla ve škole,v obchodě a i DR. jsem stihla a ted jdu konečně snídat 😅

inza
13. dub 2011

@monnn: ja tu jsem🙂

monnn
13. dub 2011

@inza no super,já myslela,že už nikdo nepřijde 😕 ,já jdu dnes do práce už na 11 a zítra možná půjdu na RS,aspon doufám,že to půjde jsem se ptala včera mistrové,tak nevím jak vás pak stihnu dočíst,se mi nechce zítra na OS a pak vstávat už před 3,zas budu u DR.vypadat 😀 ,ale co 😉

inza
13. dub 2011

@monnn: hele dr muze byt jedno jak vypadas 😀 😀. To jdes teda zachvili

monnn
13. dub 2011

@inza to jo,jenže já když jsem ochrápaná tak pak kecam blbosti a dokonce i blbosti odpovídám,se pak divím cože jsem z té mé pusy vypustila 😀 😀 ,jj za chvilku musím nastartovat mé kolo,ale dnes brrrr je tam zima 😅