Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
13. dub 2011

@inza hele co to zas blbne,Ti odpovídám a ještě Tě předbíhám se omlouvám 😀 😝

raducha
13. dub 2011

@vally11 já vím kočko. pořád mi ten včerejšek leží v hlavě. bojím se jen toho co když to nevyjde. 😅

inza
13. dub 2011

@monnn: casovy sotek
@raducha: neboj to vyjde....

raducha
13. dub 2011

@inza děkuji.jen přítel má výčitky svědomí a je mu líto že je to jeho chyba. je mi smutno i za něj. a chlapovi nevisvětlíš že to není jen na něm.

inza
13. dub 2011

@raducha: tak mate alespon pricinu problemu. On ma pomale a malo? ci co za problem....At smutnej neni urcite neni mezi chlapama s problemem sam...je jich takovych cim dal vice..... 😉

zabka77
13. dub 2011

Ahoj holky
Jsem tu nová 😉 Už 4 roky se smanželem snažíme o mimi a stále nic ☹ Ale nevzdáváme se věříme,že se na nás štěstí usměje a vám všem taky přeju hodně štěstí 😉

cibka
13. dub 2011

@darkwitch a wally11 neboj laparku zvladnete ja se taky bálo toho co zjistí a nakonec nezjistili nic vše ok a mimčo stále nikde v prosinci to bylu už rok od laparky ☹

zabka77
13. dub 2011

@vally11 Já nastupovala 29,3 ve 12.00 taky na Homolku na pokoji jsem byla celý den sama takže nuda,ale měla jsem křížovky 😉 Kolem 16.00 přišlo na řadu projímadlo měla jsem z toho hrůzu,ale šlo to no a po 20 minutách budeš běhat jak srnka na wc 🙂 Na pokoji je i telka 🙂 Na laparku jsem šla 30.3 a 31.3 ráno jsem šla domů. Vše klaplo. Přeju hodně štěstí a super babči na pokoji jako jsem měla já,ale mě je tam daly až druhý den. Sestry i doktoři jsou bezvadný 🙂

vally11
13. dub 2011

Ahoj holky 🙂
@raducha jj, je to těžký rozhodování, ale když je tam téměř 50% šance, tak do toho jděte, určitě se to povede.
My máme spermijky ok a není něco na jejich podporu? Ty máš syna z prvního manželství?
Přeju ať se správně rozhodnete, ale máš tady od nás veeeelikou podporu. 😉

vally11
13. dub 2011

@cibka @darkwitch akorát si tady pročítám ty papíry co musím podepsat před zákrokem a to mě děsí! No zatím se nebojím toho zákroku, ale fakt toho, aby něco nenašli.

inza
13. dub 2011

@vally11: papiry necti...ja je taky necetla ...jinak by jsi se z nich musela zdesit

vally11
13. dub 2011

@zabka77
Ahoj a vítej mezi námi. 😉 Jak dlouho chodíte do Gennetu? A už jste podstoupili nějaký IUI nebo IVF? Nebo zjistili vám nějaký problém? No potřebovali bychom tu někoho, kdo to tu prolomí! Já tu tedy taky nejsem nějak dlouho, ale zatím se nám tady nějak nedaří a nedaří těhulkovat.
No snad to na Homolce ty 2-3 dny zvládnu a nebudu se nudit. Darkwich jde 3 dny po mě, tak nás mrzí, že nás nesfoukli najednou, abychom mohly poklábosit.

vally11
13. dub 2011

@inza
viď? Zrovna dnes jsem říkala mamce, co tam je a ta je ještě větší plašan než já, tak začala plašit...
No oni musí všude napsat rizika, to chápu.....

darkwitch
13. dub 2011

@vally11 ja jsem je cetla a taky jsem se zdesila, podruhe je cist nebudu a jen je podepisu...
@monnn jo pekne jsem se rozklepala jak jsem tu znelku slysela, asi Pavlovuv reflex...

zabka77
13. dub 2011

@vally11 Do gennetu chodíme od ledna 2008 máme za sebou 3 IUI 1IVF biochem. těhu. 2 KET negat. 2IVF + 3.ket taky negat. 2 Lpsk a vše v pořádku. imuno i genetika taky v pořádku. Ted si dáváme rok pauzu frčíme na dovču a třeba se zadaří 😉 Holky pořádně se nasnídejte páč vám tam daji až druhý den večeři a to je jen vvývar (voda) suchá bramborová kaše. No myslela jsem,že slupnu polštář 🙂

vally11
13. dub 2011

@zabka77 No tak to už máte tedy bohatou zkušenost s různými zakroky. Přeju, aby se co nejdřív zadařilo. 🙂
Až druhý den večeři? No tak to nevím, jestli vydržím, jsem šíleně rozežraná!!! Takže nástup ve 12 hod. znamená, že už oběd nedostaneme? 😠 Tak ty to máš teď v čerstvý paměti, to máš teprve 14 dní po zákoroku, viď? A jak to máte teď? Dodržujete nějaký čas bez tulení? 😉

inza
13. dub 2011

@vally11: no ja se priznam ze jsem to necetla ajenom podepsala...cist to a premejslet o tom tak tam nikdy nemuzes jit. Se proste syvhrujou pro vsechna pripady..se strasne boji a jakmile mas trosku rymu tak ti palickovou narkozu nedaj...boji se.....
Jo jinak s tim jidle to je pravda...prijdes a nic nedostanes...druhy den rano jdes na to a pak vecer dostanes vyvar m(vymachane ponozky) bez niceho a umelou br,. kasi a den na to k snidani cca 5 paltku veky a to je vse...ja pak sla dom tak nevim jak to je evemtuelne dale.... 😀

darkwitch
13. dub 2011

@inza a mas pak nejakou dietu nebo uz muzes jist normalne?

vally11
13. dub 2011

@inza ok, už to dál číst taky nebudu a podepíšu. Nic jiného mi stejně nezbývá. A s tím jídlem to je tedy hrůza, musím si vzít na oběd aspon banán nebo nevím. Od zítřka mám držet taky nějakou tu bezezbytkovou dietu!
No já o víkendu měla šílenou alergickou rýmu a svědilo mě celé tělo. Teď jak se ochladilo, tak je to zase ok.

vally11
13. dub 2011

@darkwitch taky tě trápí jídlo? 😀 Já se strašně moc těším na velikonoční sekanici.

zabka77
13. dub 2011

@vally11 No tak na oběd zapomente. Doporučuju velmi vydatnou snídačku 😉 Taky totiž mohutně žeru tak jsem se fest nadlábla,ale večer když jsem koukala na telku tak co reklama tak to jídlo 😉 No masakr 😒 Ale můžete pít vodu tak si aspon pupíky nalejete 🙂 Tulení neproběhlo nedoporučujou to a to jsem to ted dostala. Až skončím jdem na to 😀 Možná bych doporučovala vzít si nadstandart ten má vlastní wc a sprchu. Normální pokoje to mají společné na chodbě a po podání projímadla je docela boj. Jsou tam jen 2 záchodky 😒

darkwitch
13. dub 2011

@zabka77 a ma cenu se najist kdyz ti stejne daji projimadlo?
@vally11 trapi me jidlo a kdo me odveze domu... manza muze az v nedeli, takze jestli me pusti uz v sobotu tak mam problem...

inza
13. dub 2011

@darkwitch: ja pak jedla normalne co jsem odesla z nemocnice...jsme hned jeli se stehama do Ikei a pak do hornabachiu neco koupit.....takze pohoda 😀
@vally11: ja tu dietu nedrzela..stejn eti dak klistyr...tak je to jeno...je pravda ze ja si pak s sebou na jidlo nic nevzala, ale jsem zvykla nejist klidne den...ted to mam taky tak

jsem uz dva dny nejedla...neni chut

vally11
13. dub 2011

@zabka77 ty brďo, tak to jsem na sebe zvědavá. A k pití neperlivou vodu? ... no ono to někde v těch papírech je, co si s sebou vzít, že? ale držím se pokynů inzy .... NEČÍST!!! 😀

darkwitch
13. dub 2011

@inza tak to zni dobre 😀 ty jo ja jsem zravec a bez jidla nevydrzim i kdyz obcas mam taky obdobi kdy skoro nejim, ale obavam se ze ted nenastava, spis naopak... a hlavne mi pak po narkoze nebude nejlepe kdyz nebudu nic jist...

inza
13. dub 2011

@zabka77: hele ja mela normal pokoj a wecko a sprcha na pokoji...klasickej dvouluzak....a platila jsem jenom120 kc ty dve noci...

jinak obidek na ten den co nastupujes si vzit muzes...nevadi to...jsou tam v poho
@darkwitch: me se ptali zda chci domu uz v so a nebo si odpocinout a jit az v nedeli...ja rekla ze hned v so...ale nemeli problem me nechat az do nedele 😀

inza
13. dub 2011

@darkwitch: kdyz jim rekned ze ti je ponarkoze blbe tak ti do ni neco soupnou aby nebylo...u me to nefugovalo ja se poblila hned jak me ze salu zacali probirat, ale ja na to trpim.... 😀

darkwitch
13. dub 2011

@inza to by bylo fajn kdyby si me nechali do nedele 😀 a v kolik tak asi potom pousti domu?

zabka77
13. dub 2011

@darkwitch Já projímadlo dostala až po16hod. No myslím si že nebude problém se s nima dohodnout jsou moc fajn. Třeba tě tam do neděle nechaji poležet 😉

vally11
13. dub 2011

@inza
Myslíš, že kdyby neměli problém tak si to dark prodlouží a udělá dovču 😀
No já mám teď taky stejný problém jako dark, žravou a to pořádně. 😠