Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
15. dub 2011

@lenkakubickova To je super vysledek. Jen at hezky dal rostou. 😵

Pokud by vam nevadil muj drak, tak se klidne na nejaky srazik pridam.

raducha
15. dub 2011

@anlek 😅 já bych vás taky ráda poznala a přišla na nějaký srazík. 😕

raducha
15. dub 2011

@vally11 kdyby to vyšlo na poprvé tak by mi termín porodu vyšel na mé narozeniny. byl by to krásný dáreček.

lenkakubickova
15. dub 2011

tak to nějak dohodněme 🙂 My byly tenkrat s holkama kousek od Gennetu a nebylo to tam spatny 🙂

@anlek: diky, minule jich taky bylo kolem 19-20... sakra dneska me to pichani injekci nejak bolelo 😢 😢
@raducha: nam kdyby ted vyslo to IVF, tak by jsme taky meli mimi na moje narozky 😉 😀 😀

pet.s
15. dub 2011

Jééé on bude srazík? Jedu..pokud teda nebude vadit naše Terýška-)))ale můžete si ji pro štěstí pochovat.-)))

inza
16. dub 2011

teda nejak nestiham 🙂
jsme dojeli na barak a dali nejake pivko....dobre vycisteny mozek.pokud bude nějaký sraz a budu v prg rada se přidám. pekny víkend🙂

vally11
16. dub 2011

Ahoj holčiny 🙂 přeju všem krásný slunečný víkend

@cibka s tím každým prdem, to znám 😒 . Už si myslíš, že je to vše a najednou se zase něco objeví, což bylo poslední dobou na denním pořádku. Vlasně od té doby co jsme se začali snažit a pak dr. taky zjistil anovulaci, tak se to jen nabalovalo. Jedniný co vyšlo ok, byly testy na pohlavně přenostné choroby! No ještě aby to!

vally11
16. dub 2011

@raducha @lenkakubickova Holky, tak ať ty následující narozeniny, jsou pro vás ty nejkrásnější 🙂 😉 😵

darkwitch
16. dub 2011

srazik by byl fajn...

uvidim jak mi v pondeli bude a zavolam na homolku, zatim se to tvari jako slusna viroza...

vally11
16. dub 2011

Jinak já taky nejsem z Prahy, ale když budu mít cestu, tak se moc ráda dostavím. Manža tam jezdí docela často do práce, tak bych si udělala výlet. 🙂

vally11
16. dub 2011

@darkwitch
takže kašel se rozjel ještě víc? ...já po ránu smrkám, ale přes den se to tak nějak vztřebá. No doufám, že už se k tomu nic nepřidá. Už to chci mít za sebou.
Tak to za ten víkend pořádně vylež!! 😉

darkwitch
16. dub 2011

@vally11 no, uz skoro nemluvim zaclo me boletz v krku a rymicka se taky rozjizdi... nemit pred operaci tak je to celkem v pohode, ale takhle me z toho asi klepne...

vally11
16. dub 2011

@darkwitch to ti rozumím 😒 a nechceš tam někam zavolat ještě dnes?! Pořád máš ještě týden a čím dřív bys začala něco brát, tak by to mohlo ustoupit. Ale zase tam je nebrat žádný ibalgin atd. 14 dní před.

darkwitch
16. dub 2011

@vally11 no prave... ale tak na chripku bez teploty vetsinou staci postel, ale stejne malo kdy zmizi vsechny priznaky behem dvou dni... uvidim, snad se stane zazrak a nemoc vysumi 😀

vally11
16. dub 2011

@darkwitch jj tak uvidíš. Na a když to večer nebude lepší, spíš naopak, tak tam zavolej, někdo tam být musí! Já už včera začala z čípky, tak doufám, že už to dopadne. Taky se bojím, hlavně jak jdu až asi 23 DC, tak se ještě bojím mrchy. No ať už je sobota příští týden a vše máme úspěšně za sebou.

darkwitch
16. dub 2011

@vally11 no me ms vcera uspesne zkoncila, takze je ten termin akorat... tak snad mi to nebudou posouvat a kdyz uz by posouvli snad ne o cely mesic...

vally11
16. dub 2011

@darkwitch já myslela, že ms už jsi měla?! Já si pořád také připouštěla variantu, kdyby to byla třeba posunout, aby to nebylo už o celý měsíc. No snad by s námi měli soucit, a šoupli to třeba jen o týden. Musejí mít nějakou rezervu, kdyby potřebovali operovat nějaký akutní případ, ne?
No já dnes měla úplně živý sen. O tom, že jsem v nem se mi zdálo tedy za ten měsíc už tak 2-3krát, ale dnes do mě strkali už všechny ty hadičky a já pořád ještě nespala a cítila jsem to!! No už jsem z toho všeho zrana do Bohnic!!!

darkwitch
16. dub 2011

@vally11 tak me se o tom nastesti nezda (zatim) ja mam ms dlouho tak sedm-devet dni...

lenkakubickova
16. dub 2011

@darkwitch: držím moooooc palce,ať tě ta viróza přejde a nemusíš to odkládat!!!! 😉
@vally11: kéž by pro nás byly narozky, ty nyjkrásnější 😵

co se týče srazu, tak tady se to hemží laparkama a taky monn jde na tu hysterku...tak nevím kdy 😕 Co to nechat na květen? Jste nějak časově omezený? Jestli jít na oběd, nebo véču? 🙂 Já budu stejně aspoň do 20.5.marodit, takže m to tak nějak je jedno 🙂

lenkakubickova
16. dub 2011

@darkwitch : cože??? Tebe MS otravuje takhle dlouho? To je teda mazec 😝

darkwitch
16. dub 2011

@lenkakubickova a to uz je hodnejsi a vetsina toho otravovani je jen slaboucka...

cibka
16. dub 2011

@vally11 přesne tak nez jsme se začli snažit vše bylo oki ale ted je to porád neco
taky bych se s vámi ada sesla ale nejsém z prahy a ma mto dost nabitý uvidíme jaký dáte termín

raducha
16. dub 2011

@lenkakubickova to bych ti moc přála.byly by to nádherný narozky trávit v porodnici. co ty víš třeba to tak bude. 😵

raducha
16. dub 2011

@vally11 moc děkujem. jsi zlatíčko. tobě také hodně štěstí. 😉

zvalentova
16. dub 2011

@lenkakubickova @vally11 , tak určo by se našla nějaká vhodná občerstvovací stanice v centru, aby byly shodné podmínky pro všechny 🙂

pet.s
16. dub 2011

Ahojyk holky, no mně je to časově jedno, a pokud nebude vadit mimi a nemíníte chlastat do rána, tak přijedu i s Terinkou.Navrhuji Palladium. Je to v centru, dostupné i pro mimopražské. Nahoře se dá super posedět. Anlek dorazíš?

pet.s
16. dub 2011

@darkwitch zkus uvařit si zázvor a pít horké.

anlek
17. dub 2011

@pet.s Rada dorazim. Jen bych nerada, aby mel nekdo neprijemne pocity z prcka a z meho uz pomalu vylejzajiciho bricha. 😅

darkwitch
17. dub 2011

@pet.s dekuji za radu, zazvor popijim 🙂
@anlek prosim, te jak bychom mohli mit neprijemny pocit z prcka, to nejde 🙂

lenkakubickova
17. dub 2011

holky, jak navrhuje Pet.s s Palladiem bych souhlasila, je to v centru a nějaká kavárnička se tam vždycky najde 🙂 Jen navrhněte kdy?? Ve všední den? O víkendu?