Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
21. dub 2011

@lenkakubickova:to je ale fofr.hezke cislo jsi snesla.neboj urcite Pk bude at mužem chlebickovat🙂

vally11
21. dub 2011

AHoj holky,
všechny zdravím a hlásím návrat z nemocnice. Snad je to vše ok 🙂

@darkwitch to mě moc mrzí, že Ti musí dát nový termín, to čekání je nejhorší. Kéž by ti to vyšlo co nejdřív, nejlépe hned po Velikonocích, pokud už budeš fit. Budu držet palečky 😉

@lenkakubickova tak ať se všechny mají čile k světu 🙂

vally11
21. dub 2011

@anlek jinak děkuji za pozvání na kávičku nebo do pizzérky nebo prostě na sezení jaké se domluví.

Zahlasuji hned jak budu vědět nějaké termíny kontroly nebo kdy pojede manžel do Phy, že bych se s ním svezla. Pokusím se přizpůsobit termínu, který bude nejlépe vyhovující.

lenkakubickova
21. dub 2011

@inza: taky doufám, že PK bude, aby jsme si spolu dali chlebíček 😉
@vally11: děkuju a vítám tě zpět mezi námi 🙂 A jak to v nemocnici dopadlo, vše O.K.?

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova
děkuji 😉 p. doktor říkal, že to dopadlo dobře, žádné srůsty i vejcovody ok. Jsem ráda, ale poč to tedy nejde????
No musím věřit, že se to brzy povede. Nám všem 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 : no hlavně, že je vše O.K. to je důležitý!!! 😉 🙂 ...hele, u nás je to sice trochu jiné,ale snažíme se už skoro 6 let a zatím bez úspěchu a taky jsme úplně v pořádku...pak se v tom vyznej 😅 Ale já věřím, že je to hlavně o psychice a to dělá hodně, když na to člověk moc myslí...ale copak to jde na to nemyslet?? ☹ ....neboooj, věřím, že za chvíli tu budeš ty hlásit průběh stimulky a pak se dočkáš i miminka 😉 😵

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova jj, sám dr. mi říkal, že si myslí, že je to o psychice. Tak se musím soustředit na něco jiného. I když nevím jak mi to půjde. 😒

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11: a co někam vyrazit na dovču? Třeba nějaký týdenní pobyt s masážema, takový relax pobyt, odreagovat se a třeba to zkusit i tam? 😉 ...ono se to všem říká... 😝

anlek
21. dub 2011

@vally11 Ja si myslim, ze my prvniho mame jen diky tomu, ze jsem byla uplne v psychicke pohode pri IVF. Zacala jsem stimulovat jeste na dovolene. Nebyt te dovolene, tak neverim, ze ho mame. 😔 Ja byla silene na dite upla, uplne krecovite a myslim, ze i to zpusobovalo problemy. Pak prislo uvolneni a ani nas s muzem nenapaldo, ze IVF by nemuselo vyjit ... Ja vim, ze nejde na psychiku svest vsechno. Ale podle me muze byt nekdy ta posledni vec, co rozhodne, jak to dopadne.

@lenkakubickova Ty mi prijdes ted tak v pohode, ze vubec neuvazuju, ze by to u vas mohlo byt jinak nez za 14 dni // a pak nakonci ten "vonavy uzlicek". Pocet vajicek mate krasny, urcite je mezi nima to spravne.

lenkakubickova
21. dub 2011

@anlek : Leni, je fakt, že teď jsem fakt hodně psychicky v pohodě 🙂 Mám spoustu práce, která mě baví, tak se tím odreagovávám a v práci jako takové (ač teď marodím) je to taky super, takže jsem v klidu. Hodně mě namotivovaly holky z "naší" původní party, které otěhotněly a byl to u nich fakt zázrak, to mě opravdu HODNĚ nakoplo. ač jsem v zimě po tom mimoděložním myslela, že už na to nemám sílu,ale mám!! 😵

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova @anlek jj, já taky celý rok nemyslela na nic jiného než na mimi. Měla jsem šílenou buzeraci v práci a tím jsem si myslela, že se to vyřeší, byla jsem totálně vynervovaná, spala třeba 3 hodiny denně, vůbec jsem nebyla v pohodě, jen jsem chtěla, abych byla co nejdřív těhu a nemusela už do práce, nakonce jsem odešla, už jsem to nemohla vydržet.
Tak teď potřebuje se uvolnit a věřit, že se to povede 😉

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 : měla jsem něco podobného i s tou prací!! Chtěla jsem to miminkem za každou cenu taky vyřešit-odchod z práce... Holka drž se a věř, že když někam zajedete, uklidníš se 😉 A kor když víš, že jsi vpořádku, tak tomu dej čas, ač vím, že to není jednoduchý 😉 😀 ...udělejte si hezký večer, nějaké vínko, pohodička a ono to půjde 😉 😀 😀 😀

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova jsi zlatíčko, děkuji za podporu. 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 : ale prd 😅 ..vím, že je to těžké a podpořit potřebujeme každý 😉 😀 😀 😀 😀

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova jj, bylo by naprosto úžasné, kdyby se do roka změnila tato diskuse na téma : Jak nám rostou naše dítka 😉 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 🙂 🙂

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova a kldině to už můžeš rozjet ty 😀 😉

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 to je jasný,ne? 😉 😀 😀 😀 ...a ostatní hned po mně!!! 😵 😵

vally11
21. dub 2011

@lenkakubickova o tom není pochyb 😉

lenkakubickova
21. dub 2011

@vally11 🙂

raducha
21. dub 2011

😀 no holky taky plánuji že budu mít v létě v bříšku to malé stvořeníčko. no a plánuji že vy se mnou. 🙂

lenkakubickova
21. dub 2011

@raducha : správný přístup 😉 😀 ...už se to tu kurňa musí prolomit 😕 😀 😀 😀 😀 A kdy na to jdete?

darkwitch
21. dub 2011

@vally11 to je super ze uz to mas za sebou a vse je v pohode... teda ja ti tak zavidim...

pentagras
21. dub 2011

@vally11 Ahojky, jak se máme, něco novéého?? Dlouho jsem tu nebyla, hodně práce, dnes jsem byla v gennetu, u nás je teda rozhodnuto, jak budem chít jdem do toho 🙂

pentagras
21. dub 2011

Ahojky holky, zdravím všechny, doufám že už je tady někdo uspěšnýýý????

darkwitch
21. dub 2011

ale ten odklad ma jednu vyhodu, ted se misto trapeni hlady zivim susenka a zapijim to lambruskem 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

@darkwitch: dobrá kombinace 😉 😀 😀 😀
@pentagras: a kdy to máte v plánu? Půjdete do IVF? Zatím tu žádný úspěch není, já dnes byla na OPU a budu čekat na zprávy, kdy bude ET 🙂

petaloudi
21. dub 2011

@monnn já se hlasování nezúčastním 🙂 Až sem nahodíte konečný termín, tak buď dorazím nebo ne... Jestli teda můžu i těhule krátce před stádiem rozpadu 😀 Ale nechci, aby se třeba kvůli mě něco měnilo, když stejně nevím, jestli dorazím... Mám toho pořád hodně a síly pomalu dochází, takže jsem ráda, když občas můžu vypnout a hodit nohy nahoru.

darkwitch
21. dub 2011

@lenkakubickova moje oblibena 🙂 kalorie teda radsi nepocitam...
jinak gratuluju k deseti vajuchum a drzim dal palecky, ale nepochybuju, ze to vyjde 😉

petaloudi
21. dub 2011

@lenkakubickova pěkná úrodička, tak ať se drží embrouškové!!!