Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
21. dub 2011

@monnn 😀 😀 😀

darkwitch
21. dub 2011

@monnn a to ja jsem i hodna a opravdu jim mene, ale kila jdou pak nejak nahoru... asi jak si je porad hlidam...

lenkakubickova
21. dub 2011

@monnn: to mas teda starosti s krvy, to me mrzi :( ...taky bych si dala neco grilovanyho, mnam,mnam 🙂 Po dnesnim rozhovoru s embryologem uvidime, kdyz budou mene kvalitni, tak dve, a kdyz budou po prodlouzene kultivaci hodne kvalitni, tak jen jedno, nechame to na odbornicich 😉
@darkwitch: na preklepy nekoukame 😉 ...a to urcite dela to vino, jeste jedna sklenicka a uz nebnudes moct psat 😉 😀 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

@monnn : dietka 😀 😀 😀 😀 tyčinková 😀 😀 😀 😀

monnn
21. dub 2011

@darkwitch 😀 ,ale ne nemůžu si stěžovat,ted jsem vcelku v poho 😉 jj díky Genn. my ty kilča jdou dolů téměř sama 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

@monnn : co jsem teda videla, tak jsi hubenour 😉 😅

monnn
21. dub 2011

@lenkakubickova tak to je dobrý rozhodnutí 😉 jj tyčinky já můžu 😀 ,hele a já tu krev zatím neřeším,nabrala mi novou a snad zítra budou výsledky,no co tak mě dyžtak jen praští něčím pohlavě 😀 ,spíš jen,že jsem musela jet na středisko z práce a pak jsem si tu krev musela sama zavést do 8km vzdálené polikliniky a pak zpět do práce páč jsem dnes dělala přesčas a ke všemu jsem byla v práci na kole,tak jsem si udělala mezi zastávku u manže v práci kolo vymněnila za auto a.......to je storrrry co???? 😀

monnn
21. dub 2011

@lenkakubickova hubenor ne,ale od lonského února( 1.návštěva v Genn.) mám cca 12kg dole 😀 trochu drahá dieta,ale musím si na tom všem najít i nějaké pozitivum,že jo??? 😀 😀 a jako to Ty jsi jak opuchlá nit

darkwitch
21. dub 2011

@monnn to je dobra stace, zavezu vam krev kam budete chtit 😀

anlek
21. dub 2011

@monnn Story dobra. Rekal bych, ze uz se blizi k vypraveni, co sem driv psaval Pet.s o svych pubertacich, to jsem take moc rada cetla. 😀

monnn
21. dub 2011

@darkwitch jasně 😀 to po Praze jezdí kolaři s poštou,bych si mohla vždycky přivydělat,když už tam budu,že jo 😀 ?
@anlek jo taky sem pár hystorek od Pet.s četla a vždy jsem se nasmála 😀

lenkakubickova
21. dub 2011

@monnn: slusna povidka 😉 😀 Hlavne, ze jsi to zvladla! ...jak pise Anlek, vzdy jsem Pet.s psala zazitky se svymi pubertaky a bylo tu super cteni, ze zivota 😀 Hlavne, jestli se citis dobre, jen je skoda, ze to je trochu zvlastni hubnuti,ale presne, hledej v tom pozitiva! A jestli já mám být opuchlá nit, tak si kup bryle 😀 😀 😀 😀 ...neee, tak diky za pochvalu, ale jeste mi chybi tak 6kg dolu na mou normalni vahu jen to ted asi jen tak nepujde, kdyz nesportuju ☹ ...ale kdyby jsi me videla v lednu! To jsem mela o 10-11kg vic 😅

monnn
21. dub 2011

@lenkakubickova ty seš prostě kočka,takhle to zvládnout,ty jo tomu říkám "pevná vůle"to koukám a hluboce se klaním a to fakt 😲 😵 ,moje vůle je slabá ☹ ,ale jak už jsem psala díky Genn.se pomalu vracím na pubertáckou a předpuber. váhu 😀 ,jo a těch Tvých "ještě" 6kg to bych si pak příště fakt musela vzít ty brýle 😀 bych Tě pak nenašla,takže to nepřeháněj jo?!! 😉

lenkakubickova
21. dub 2011

@monnn 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
22. dub 2011

Ahoj holky 🙂
Je krásný slunečný den, hned bych jela někam na výlet, ale nějak mě pobolívá pořád břicho po OPU 😕 😕
Jinak dnes volali, že máme z 10-ti oplodněných jen 5 vajuch 😕 😕 ...tak to spíš vidím na ET už zítra, protože jsme dohodnutí, že PK bude jen, když bude 5 a více oplodněných 🙂

zvalentova
22. dub 2011

ahoj genneťačky 😎

lenkakubickova
22. dub 2011

@zvalentova Ahoj 🙂

zvalentova
22. dub 2011

@lenkakubickova gratuluji s "miminkům", jaké to včera bylo? Hodně lidí nebo klid?

lenkakubickova
22. dub 2011

@zvalentova: děkuju, snad se nějak prckové udrží, ale mám dojem, že PK ani mrazeni asi nebude, jako minule 😖 😅 ...včera tam byl docela klid nikde nikdo 😀

inza
22. dub 2011

@lenkakubickova:neboj oni vydrzi aby mohli byt chlebicky🙂 jsou to ti nejlepsi a nejvytrvalejsi....
jinak dnes fakt nadherne a to i na vysocine..
kde normalne byva hure

zvalentova
22. dub 2011

@lenkakubickova určitě se udrží, smůlu vybírám já 😉

lenkakubickova
22. dub 2011

@inza diky, taky v to doufam! ...ale to vis, clovek musi pocitat se vsema variantama 😝 ...dam hned zitra info 🙂 Užívej si slunicka!!! Je to fakt parada, jen jsem vykulena, ze me jeste dnes boli ty vajecniky??

lenkakubickova
22. dub 2011

@zvalentova jsi hodna, dekuju 😉 Ale ty uz mas smulu vybranou!!! Ted uz budes mit taky jen krasne apozitivni zravicky 😉 🙂

vally11
22. dub 2011

Ahoj holčiny, všechny vás zdravím 🙂
@darkwitch už máš nový termín? Už jsi tam volala, myslela jsem dopo na tebe, aby to bylo co nejdříve. Mrzí mě, že ti to museli posunout. Protože to čekání je na tom všem fakt nejhorší. ... No já to měla fakt s chlupem, dnes už se objevila mrcha, myslím, že to už nepatří k zákroku, protože včera jsem byla už ok. No vždyť jsem to tu psala, že jdu až 23 DC. A poslední dva cykly jsem měla po 27 dnech.
Pak písni jak jsi dopadla, kdy nato půjdeš. 😉

vally11
22. dub 2011

@pentagras ahoj, na a kdy do toho půjdete? Ještě před létem?
Já jsem teď 3 dny po laparce, tak se zotavuji. Objednám se do Gennetu a uvidím, co řeknou a jaký vymyslíme postup. Laparka dopadla ok (jsem moc ráda), tak zkusíme asi IUI.

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Z 10 vajicek mate 5 oplodnenych? To je jeste porad pekne cislo. Meli jste ICSI? Muzou hezky drzet vsichni a bude PK. 😵

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek : Leni nemeli jsme ICSI, nebylo potreba 🙂 Kez by drzeli vsichni prckove 😉

anlek
22. dub 2011

@lenkakubickova Nam rikali, ze pokud neni ICSI potreba, tak je to dobre, ze se to necha na prirode, kdo ke komu patri. 😉

lenkakubickova
22. dub 2011

@anlek 🙂 🙂

darkwitch
22. dub 2011

tak dalsi termin laparky mam 20.5.