Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nelynka
22. črc 2008

ja jsem se tam byla vcera objednat pred KET tak 3.10 jdeme na konzultaci 😉

terezita
22. črc 2008

jsem si to ted precetla vedle, ze jsi v gennetu od brezna.. tak to je docela rychlovka! my tam jsme od kvetna. no jsem zvedava, co nam v srpnu reknou.. 😅

dostalova42
22. črc 2008

proč až v srpnu ????

terezita
22. črc 2008

bo si mam az 31.8. zavolat a domluvit se na dalsi kontrolu.. 😅 no a srpen je uz za chvilu..

neli, taky bych byla rada, kdybysme prvni pokus na IVF zvladli tento podzim.

dostalova42
22. črc 2008

terezita no to máš pravdu srpen je tu co by dup , To já jsem zvědavá co zítra

terezita
22. črc 2008

no co zitra.. 😉
😵 😵 😵
uslysis ty nejkrasnejsi zpravicky!!

nelynka
22. črc 2008

terezita to by bylo supr, hehe...ja uz sice 1IVF mam za sebou ale bude to 1,KET 😀

dostalova42
22. črc 2008

terezita doufám že máš pravdu už se nemůžu dočkat . 🙂 🙂 🙂 🙂

katuska23
22. črc 2008

terezit ty jsi mě fakt odhalila? Neboj příště to vyjde 😉 já mám starch,protože mám teď anovulační cykly,tak doufám že se to neprotáhne.
Mám dotaz.mudr Vykysalá mi řekla že příště můžu na kontrolu bez objednání,je to možný?Co když tam nebude?A pokud tam pojedu jen tak,kde vemu kartu?Asi u ní že? 🙂

nelynka
22. črc 2008

katus jak myslis na kontrolu bez objednani? to je nejaky divny, jako kdyz ti presne rekne ze v ktory den tak to jo asi jo ale jinak asi ne..radsi si tam predem zavolej a kartu ti daji normalne dolu na recepci uz tusim...nebo si tam pak pro ni sestricka dojde 😀

katuska23
22. črc 2008

Ahoj nely mně se to taky zdá divný.Normálně mi řekla.Za dva měsíce můžete na kontrolu bez objednání,ale asi si tam opravdu zavolám 😉 právě že jsem vždycky zvyklá vyzvednout jí na recepci.

nelynka
22. črc 2008

katus tak si tam zavolej tedkom, my tam jedem 3.10 😀

katuska23
22. črc 2008

ono to už bylo před měsícem a půl,měla jsem totiž na dva měsíce léky,ještě je mám na 14 dní tak si tam příští týden zavolám,bojím bojím co mi řekne ☹

nelynka
22. črc 2008

katus nemas se ceho bat...tedkom stymulujes nebo co?

terezita
22. črc 2008

katus, jooo 😀 😀 😀
niceho se neboj, urco to bude lepsi!
ja bych si tam teda taky zavolala.. ona tam neni k dispozici porad, leda ze by te vzal nekdo jiny, treba tvuj oblibenec.. 😉 😅

katuska23
22. črc 2008

terezit no to pěkně děkuju 😝 naposledy jsem byla na PIRU a to mě ani nepozdravil 😝

Teď jsem si vzpomněla že jsem si nevolala na výsledky? 😕 Ale ona mi prostě řekla Přijďte za dva měsíce to už tu budu mít PIR.Byla jste na něm některá?

Nely beru Dostinex na snížení Prolaktinu,je mi po něm hnusně 😝

nelynka
22. črc 2008

ja ani nevim co je PIR, co to je?

katuska23
22. črc 2008

test na cukrovku, pije se takovej hnus a mezitím ti nabírají krev.

nelynka
22. črc 2008

jaaj tak to mi nerobili...ale mohli by 😀 😀

terezita
22. črc 2008

mne to taky nedelali, mozna by se dozvedeli veci.. jsem zavisla na cokolade.. 😀 😀 😀

katuska23
22. črc 2008

no byl to hnus málem jsem to tam vyhodila 😝 je to obrovskej kelímek,po prvním loku mi to chutnalo,ale jakmile jsem se napila víc cítila jsem léky,nebo jako kdybych lízala podlahu v nemocnici 😀

nelynka
22. črc 2008

terezita ja prave taky...hehe 😀

terezita
22. črc 2008

no znam pripady, ktere to v sobe neudrzely.. teda na tohle se jednou netesim.. 😝

nelynka
22. črc 2008

juuj, nam to taky budou delat terez..kdyz budeme tehu, je to povinne..bleeeee

terezita
22. črc 2008

jojo, ja vim.. 😝 😝 😝
se tomu bohuzel nevyhnem.. 😀

katuska23
22. črc 2008

pak mi bylo hrozně zle a myslela jsem že nedojedu domů 😝 ale když budu těhu ráda to přežiju 🙂

terezita
22. črc 2008

tak hlavne, ze uz to mas za sebou. doufam, ze ty vysledky budou dobry! to te takhle napina a da ti vedet az za dva mesice?

nelynka
22. črc 2008

kolegine kdyz na to byla tak to vedela uz druhej den jaky jsou vysledky....

my jedem tedkom 19.8. na imunologii, teda asi jenom ja, manzel je vtedy v laznich 😔

katuska23
22. črc 2008

terezit teď teda nevím,ale ona mi řekla Za dva měsíce tu budou i výsledky tak přijeďte. Tak já nevím 😅 😕 ale tohle čekání mě nebaví nejradši bych hupla do toho IUI a hotovo.Já vím oni nejlíp vědí co dělat🙂

terezita
22. črc 2008

nebooj, ono to rychle utece a na IUI pujdes za chvilu!!