Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
10. kvě 2011

@cibka už mi volali 😀

gabulle
10. kvě 2011

@lenkakubickova vellllllllllllllliiikaaaaaaaaaaanská gratulace

gabulle
10. kvě 2011

@gabulle ted uz to konecne musi vyjit,prece nas v tom nenechas 😉

lenkakubickova
10. kvě 2011

@gabulle teď jsem ti a Rádě posílala sms 😀 😀

lenkakubickova
10. kvě 2011

@gabulle to teda nenechám!!! A mám dojem, že to podle tohodle výsledku bude dvojnásobný 😀 😀 😀 😀

gabulle
10. kvě 2011

@lenkakubickova ja vim pisu ti stereo 😀

gabulle
10. kvě 2011

@lenkakubickova to nas jako chces jeste trumfnout 🙂 🙂 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@gabulle si piš, že chci!!!! 😀 😀 A konečně vám musím dodat ty nevěsty a ty jsou potřeba dvě 😀 😀 😀 😀 , pro tebe a pro Ráďu 🙂

gabulle
10. kvě 2011

@lenkakubickova Leni,mam z tebe velikou radost a strasne ti drzim pesti

lenkakubickova
10. kvě 2011

@gabulle díky beruško 🤐 😉 Jsem moc šťastná, takové krásné číslo mluví za vše, je to vpořádku!!!! 😵 😵 A příští Čt se rozlouskne, kolik jich u sebe mám 🙂

raducha
10. kvě 2011

@lenkakubickova kočko děláš mi radost. jste šikovní.
😀

gabulle
10. kvě 2011

@lenkakubickova to je fakt to cislo je velke,joko ty jsi velka bojovnice,musi to byt v poradku,jste silni,pozdravuj Milana a i jemu posilame velkou gratulaci a zase se nenajim ,budu drzet palce a pesti a vse co mam do ctvrtka

inza
10. kvě 2011

@lenkakubickova: no vcera to bylo jasny pri chlebickovani kdyz byl pansky a damsky 😀 😀 😀. Velka gratulace 😎 😉 a ticha zavist 😀 😎

lenkakubickova
10. kvě 2011

@raducha neboooj, tebe to za chvíli čeká taky 😉 Ještě pár včeliček a budeš tu taky hlásit HCG 😉 😀
@gabulle pozdrav vyrizen a i tebe zdravi 🙂 Dekuju zlaticko, mam strasnou radost a uz se nemuzu dockat pristiho ctvrtka 😀

lenkakubickova
10. kvě 2011

@inza děkuji Ivo, jsi hodná 🙂 A mooooc bych ti taky takovou radost přála taky!!!! Ono to jednou přijde,když to budete nejmíň čekat 😉

inza
10. kvě 2011

@lenkakubickova: jj....hele ted budes muset cele tehu chlebickovat pansky a damsky, kdyz jsi vcera tak krasne zacala...... 😀 😀 😎

gabulle
10. kvě 2011

@inza v tom ma Lenka pravdu,prijde to kdyz to budes nejmin cekat a kdyz to uplne vzdas,mozna ti o me Lenka vypravela 🙂 ,ver zazraky se deji a s medicinou to nema nic spolecnyho

lenkakubickova
10. kvě 2011

@inza kééééž by, teď jsem ve stavu, kdy si dvojčátka přeju 🙂 A jak píše gabulle, podle ní vím, že zázraky se dějí!!!! Díky jsem se nakopala do zadku a začala bojovat dál a zatím to krásně zvládáme 😉 🙂

cibka
10. kvě 2011

@lenkakubickova no paráda uplne mám husí kůži to jsou dvojky jak vystřižený ješte by to mohl být páreček a bylo by to zavádeli ti 2 po 5 denní kultivaci vid a meli jste icsi? moc ti to přeju a nestresuj se vypada to fakt skvele

mandre
10. kvě 2011

Ahojte děvčátka, jen jsem Vás přišla pozdravit, dnes jsem 14.den po ET a jsou tam //. Moje první v životě. 😵
Tak snad změna CARu zabrala.

cibka
10. kvě 2011

@mandre paráda gratulace teda holky tady se to pěkně rozjíždí jen tak dál, kdopak je zde na řadě? 😉 ke komu chodíš?

mandre
10. kvě 2011

@cibka já jsem přestala chodit do Gennetu a zkusila změnu v Reprofitu v Brně.

gabulle
10. kvě 2011

@mandre velka gratulace,ja to sice vzdala ale jsem 22 tydnu tehotna,ale to by bylo na dlouhe povidani

cibka
10. kvě 2011

@gabulle takže nakonec přirozeně?

anlek
10. kvě 2011

@mandre @lenkakubickova Gratuluju!!!!! To jsem ani netusila, ze tohle budu moct psat hend dvakrat naraz. 😵

Leni kolikaty den jsi od OPU? Me se to nechce pocitat. 😉

mandre
10. kvě 2011

Holky, děkuju. Já mám i tak strach, aby bylo vše jak má, vždyť to znáte. Mám už 4 dni teplotu kolem 37°C a včera v noci mě bolel podbřišek docela dost.

lenkakubickova
10. kvě 2011

@anlek od OPU jsem dnes 19.den včera při odběru HCG jsem byla 18.den od OPU 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@mandre Jéééé, Andrejko moooooc gratuluju!!!!!! Je to určitě znamení, že se tu opět po 2 letech potkáváme a obě máme //, teď nám to oběma prostě vyjde, neboooooj 😉 😵 😵 A byla už jsi na krvi, nebo teprve jdeš na HCG?

anlek
10. kvě 2011

@lenkakubickova To to teda spis vypada na dvojky. 😵 To je fajn, aspon nebudu sama na tahani obrrr kocaru, az pujdem nekdy na prichazku. 😵

lenkakubickova
10. kvě 2011

fakt by jsme si dvojky přáli 😵 😵 ...a páreček? Byl by ideááááální!! Ale uvidíme, třeba je to jen jedno silné miminko 😉 Já jsem teď po tom výsledku naprosto v klidu a tak šťastnáááá 😵 😵 😵 😵 Neměli jsme ICSI, oplodnili se nám sami a kultivace byla 5 dní, paráda!!!!! Další na řadě je Raducha a pak hold třeba ty 😉 😀