Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
10. kvě 2011

@petap1: tak velka gratulace k male

@mandre: takze treba az se nekdy rozhodnem tak taky budu podporovat cervenym 😀

petap1
10. kvě 2011

mandre: Měla jsem tam svého DR. a byl úžasný, takže porod proběhl hladce a musím říct, že se to dalo...dostala jsem nějakou včelku na zmírnění bolestí a ta pomohla...takže na porod žádné špatné vzpomínky nemám 😀 Zatím mě jen obtěžují ty stehy, kterých tedy nemám moc, ale stejně bolí...je to ale každým dnem lepší a lepší...takže vlastně pohodička 😀

petap1
10. kvě 2011

mandre, inza : jinak děkuji za gratulky 😀

darkwitch
10. kvě 2011

@petap1 jeee petap taky gratuluju, to je tak krasne 😀

tak a ted jdu mozna docist zbytek...

darkwitch
10. kvě 2011

tak ted na to koukam
@lenkakubickova @mandre @gabulle to jsou same dobre zpravy tady 🙂 ja teda zatim gratuluju jen potichounku, ale hodne 😀

tady se to pekne rozjizdi...

darkwitch
10. kvě 2011

a jinak mam jit za deset dni na laparku a hadejte co, zas mam kasilek, asi me trefi... jen doufam ze se k nemu neprida rymycka a kasilek brzo odejde...

lenkakubickova
10. kvě 2011

@darkwitch díky 🙂 ....jsem to rikala, ze se to tu rozjede!!! 😀 😀 😀 😀 ...neeeeeeeeee, ty se na tu laparku snad nedostanes 😀 😀 😀 😀 😀 Drzim palce, at je kasel co nejdriv fuc!!!

darkwitch
10. kvě 2011

@lenkakubickova ja doufam, ze kasel zmizi driv nez prijde laparka, ale to se k nemu nesmi pridat rymycka a jiny nesmysl... no, uvidim... snad to zvladnu, prece jen dalsi odklad se mi uz fakt nelibi...

anlek
10. kvě 2011

@petap1 Gratuluju, nevzala to male nejak hopem?

petap1
10. kvě 2011

Darkwitch: Děkuju 🙂 Držím palce ať se tě ty choroby pustí 🙂

Anlek: Ne ne..díky těhu cukrovce (nesmí se přenášet) jsme byly nakonec na vyvolání a to přesně na termín...takže je Evka dopečená přesně jak má 🙂

lenkakubickova
10. kvě 2011

@darkwitch určitě zvládneš! Je teplo, tak se namají kde brát bacily 😉 😅

darkwitch
10. kvě 2011

@lenkakubickova to vysvetli mym pruduskam, ze se jim to jen zda, kdyz nikde nejsou bacili 😀 ale ja si taky myslim, ze to bude dobre, pokud se neprida ryma...

inza
10. kvě 2011

@darkwitch: dej si pekne teply zazvorovy caj s medem a citronem a bacil urcite utece 😀 😀

darkwitch
10. kvě 2011

@inza uz si davam... doufam, ze se lekne a zmizi...

vally11
11. kvě 2011

Ahoj holky,
přeju všem krásný slunečný den. Koukám, že včera se to tu hemžilo samými pozitivními zprávíčkami 🙂 to je super 🙂
Tak, že by se nám to tu už konečně začalo rozjiždět 😉
@lenkakubickova Leni, tak koukám, že Tě včera už moc dlouho nenapínali. Asi to byl ten nejlepší telefon z Gennetu, co? 🙂 Moc Ti to přeju. Tak buď na sebe opatrná. Mohly bychom uzavřit sázky kolik jich tam bude 😀 😀 😀 Já to vidím na 2 🙂

vally11
11. kvě 2011

@darkwitch držím palečky, ať Tě všechny choroby brzy přejdou a už máš laparku za sebou.

lenkakubickova
11. kvě 2011

@vally11 ahoj, to víš, teď už se to tu bude jen plnit těhulkama 😉 😀 😀 Je fakt, že to byl ten nejkrásnější telefon 😵 😵 😵 Já si furt říkala, kdyby HCG bylo aspoň 300 a ejhle nakonec takovéhle numero!!!! 😀 😀 Dejte sázky, bude prča 😀 😀 😀 ...a příští čtvrtek se to rozlouskne 😀

vally11
11. kvě 2011

@lenkakubickova Leni, ty jen záříš. 🙂 To je moc dobře. 🙂 🙂 🙂 🙂
a říkám DVĚ.

petaloudi
11. kvě 2011

Ahoj holky, musím říct, že strašně ráda čtu takových dobrých zpráv tady!!! 🙂

@lenkakubickova @mandre holky moc vám gratuluji a moc vám přeji pohodový a bezproblémový průběh těhotenství.

@gabulle páni to je příběh, zázraky se fakt dějí!!!

@petap1 zrovna nedávno jsem si na tebe vzpomněla, jestli už máš malou u sebe. A ono jo 🙂 30.duben je krásný datum narození, to bude mít malá čarodějnička vždycky hezky volníčko po oslavě narozenin 😉

lenkakubickova
11. kvě 2011

@petaloudi díky 🙂 Tobě už se to pěkně krátí,co? 🙂
@vally11 to víš, musím být teď pozitivní 🙂 A mám prostě radost 🙂

lenkakubickova
11. kvě 2011

@vally11 to víš, musím být teď pozitivní 🙂 A mám prostě radost 🙂

pet.s
11. kvě 2011

Tak holky, co dnešní sraz? Nekoná se? Já ráno nenastartovala auto, ale docel nutně potřebuji do práce, tak čekám ,c bude. Leni, kolem poledne ti napíšu, jestli jsem odjela do Prahy. Pokud ne, tak ti napíši kdy pojedu příští týden a dáme někde kafe, jo?

petap1
11. kvě 2011

petaloudi: JJ manža pokaždé říkal, že to bude malá čarodějka a ono to tak nakonec opravdu vyšlo 😀 Ty už to máš taky zapár...za chvilku už budeš mít mmi taky u sebe 😉 Hlavně ti přeji pohodový porod a ať jde vše jak po másle 😉

lenkakubickova: já taky sázím na dvojičky 😀

lenkakubickova
11. kvě 2011

@pet.s Péťo, dnešní sraz není, skoro nikdo tu nemohl, ono to není jednoduché 🙂 Jasně, kdyby jsi byla v Praze dej vědět a klidně někde dáme kafčo 🙂

lenkakubickova
11. kvě 2011

@pet.s Péťo,pokud na ty čepičky pro Terinku nespěcháš, tak si v klidu dnes zařiď co potřebuješ do práce a sejdem se příští týden 🙂 Dej vědět 😉

lenkakubickova
11. kvě 2011

@petap1 @vally11 tak to jsem zvědavá, zda jste se trefili 😀 😀 😀

pet.s
11. kvě 2011

@lenkakubickova leni, já tipuji jednu holčičku.

lenkakubickova
11. kvě 2011

@pet.s rozhodně bych holčičku chtěla,mooooooc 😵 😵 😵 A když dvojčátka, tak páreček, ale to už bych si diktovala moc 😀 😀 😀

inza
11. kvě 2011

@lenkakubickova: ja tipuki dve...nemuzes preci zkalmat chlebicky...🙂 😀 😀

lenkakubickova
11. kvě 2011

@inza 😀 😀