Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
30. dub 2009

Terez, ještě není dnešku konec... tak třeba v noci porodíš, co ty víš 😉

Přeju ti aby jsi měla rychlý a bezproblémový porod 🙂

dracekmracek
30. dub 2009

no a hlavně nám dej co nejdřív vědět kočičko 😵

blucka
30. dub 2009

Terezit, no pockaj, ona sa netvari a ani sa nenazdas a budes ju drzat v naruci 😵 .
Veru tiez to mam za par, strasne mi to utieklo, uz pocitam s tym, ze to moze prist kazdym dnom. No v tom 35tt by mi to nevadilo 😉 , uz teraz mam co robit 😒 . No hlavne sa nam nezabudni ozvat po porode...drzim palce.

terezita
30. dub 2009

milu, tak kdybych to stihla, tak bych si nestezovala! 😀 to by byla totiz docela rychlovka! 😉 😅
urcite hodim echo, az ta mala potvurka vyleze! 🙂 🙂
a drzim palce, at se vam tu uspesne a krasne tehotni!! 😵 😵 😵

nelynka
30. dub 2009

blucka, myslim ze sla...este to musim prebrat s mm ale myslim ze nebude proti..
ano uz mam gyndosa, toho najlepsieho akeho som mohla najst 😀

lucavka
30. dub 2009

Ahojky. Tak zase konečně čtu. Už pomalu můžu zavolat na výsledky gentiky a objednat si další konzultaci... Myslíte že bych se do genetu dovolala v sobotu ráno??? Z práce se mi nechce, někdo by můj rozhovor mohl slyšet a to by nebylo dobrý když sem ještě ve zkušebce...
Ať se vám daří 😉

nelynka
1. kvě 2009

ahojky

lucavka neviem ci sa tam v sobotu dovolas ale silne o tom pochybujem..
aj ked vklady robia aj v sobotu tak by tam niekto mohol byt, no tazko povedat..
lepsie je to cez tyzden urcite lebo aj vtedy mas problem niekedy sa ta dovolat 😀

hanka60
1. kvě 2009

Ahoj holky nevíte jdu příští tejden na kontrolu k Lence jsem v 8 týdnu jestli mi tam budou dělat náké ty krevní testy?Říkala že ještě jednou k ní a pak ke svýmu dr.tak nevim ale radši bych ty testy chtěla v Gennetu.Děkuju 🙂

dracekmracek
1. kvě 2009

Hani asi ti nabídne jestli chceš testy podstoupit tam nebo ne....jako mně....já jdu 14.na krevní testy a 28 na NT screening...

hanka60
1. kvě 2009

děkuju 😉 tak to bych byla ráda ona je Lenka skvělá 🙂 ani se mi od ní nechce,musim až tam půjdu jí něco vzít za vše 🙂

dracekmracek
1. kvě 2009

ale čekej že se s tebou bude hádat že nic nechce 😀 s náma se bavila celá čekárna 😀

jechulka77
2. kvě 2009

ahojte vsichni,tak si tu tak procitam co me ceka,co uz kdo ma za sebou,nemuzu se dockat az bude 22.5.to jdu na konzultaci k Vykysale,ale chtela jsem se vas nekoho zeptat na prolaktin. Kdysi jsem mivala vysokou hodnotu a lecili me mysalfomem,potom jsem otehotnela,kdyz se to srovnalo,nasledne potratila ve dvanactem tydnu. po dlouhy pauzejsem vzdy navstivila sveho gyn.na prev.prohlidku a pokazde mi neco nasli takze behem peti let jsem prisla o oba vejcovody a jeden vajecnik,posledni problem byl s deloznim cipkem,ten uz mam taky vyreseny,ale naposledy kdyz jsem byla na prvni schuzce u vykysale mi nabirali horm.profil tak hladina prolaktinu je opet zvysena ale nevim jak moc,ted me budou nabirat znovu. Mate nekdo stejny problem? a jak dlouho trva lecba?? ja se z toho snad nevyhrabu ☹ ☹

dracekmracek
2. kvě 2009

jechulko já ho měla taky vysoký a brala jsem dostinex,po 3 měsících už byla hladina minimální....

jechulka77
2. kvě 2009

drackumracku takze po snizeni prolaktinu by se mohlo zacit neco dit??? 😅

dracekmracek
2. kvě 2009

no u nás to tak bylo 😉

jechulka77
2. kvě 2009

a myslis,ze s tim co mi zivot nadelil a doktori vzali,ze mam sanci na mimi?? ☹

dracekmracek
2. kvě 2009

dokud máš aspoň jeden vaječník tak určitě 😉 se mnou se taky život opravdu nemazlil,ale náš jedinej bojovníček bojuje,takže jsem si dokázala že když to vypadá nejhůř,usměje se na tebe štěstí..nevěřila jsem tomu ale je to tak 😉

hypo
3. kvě 2009

ahojky, holky tehulky co chodite do gennetu jeste na utz mohl s vami manzel?
ja jdu 13.5. na utz v 8tt a konecne bych sebou chtela i manzu at taky neco vidi 🙂 a jeste dotaz zda v 8tt je stale utz vaginalni nebo uz pres bricho? 😅

blucka
3. kvě 2009

Ahoj hypo, je vaginalni...
Vzdy siel so mnou manzel do ordinacie...

nelynka
3. kvě 2009

aj somnou stale chodil manzel, aj na konzultaciu aj na uzv,vzdy

hypo
3. kvě 2009

super, tak se mnou pujde ted poprve 🙂
chodim k dr. vykysale a ta ma ten utz tak u zdi ze ani nevim kam manzelapostavit aby neco videl, ale oni si urcite poradi 🙂

blucka
3. kvě 2009

Ved tam maju velke obrazovky na stene, neboj to uvidi 😉 ...

nelynka
3. kvě 2009

hypo nech si sadne normalne za stolik ako ma Vykysala, vsetko peken uvidi hore na telke na stene nad UZV 😉

hypo
3. kvě 2009

tak jo jsem uklidnena 🙂

rina1
3. kvě 2009

Holky, chtela bych se zeptat jestli Vam pri IUI to zavadeni delali pod utz, jestli utz koukal dr.kam a jak to zavadi.Diky

nelynka
3. kvě 2009

ozaj baby, aky najhorsi spermiogram musi byt aby mi boli ochotny urobit IUI??

blucka
3. kvě 2009

Rina, pri IUI nezavdzal dr. pod utz a zavadza sa to stiekackou s dlhou ihlou, je to otazka par sekund.

rina1
3. kvě 2009

Blucko ja vim, byla jsem ted na 2. IUI a dr. mi to delal pod utz kdyz to zavedl ten katetr tak se koukl, kde je presne uvnitr, mela jsem z toho lepsi pocit jako ze to strika presne. U 1. IUI mi to nedelali, byl to jiny dr. tak me to zajima jak to je u jinych.

blucka
3. kvě 2009

...tak to neviem, mam za sebou jednu IUI a bola uspesna, tak asi co doktor tosvoj postup.

dracekmracek
4. kvě 2009

hypo já jsem v 10tt a stále mi dělají vaginální....manžel byl se mnou a je tam přeci ta velká obrazovka u stropu 🙂 on stál za Lenkou a koukal a házel rozumy 😀

blucko máte krásné věci pro miminka 😵