Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

aknel1976
22. čer 2011

@cibka vím, že je to na nervy, ale ono je to stejné fakt i při tom zahnizďování, nevzdávej to v myšlenkách 😉 Tfuj, tfuj, tfuj 😉

zvalentova
22. čer 2011

@aknel1976 peněz je to jak za kozu, strašné. Ale pokud to vezmu čistě prakticky, je jasné že dám PICSI. Čekám na MS, pak jakási injekce na útlum a po další MS stimulace. Takže v srpnu by se mohlo něco dít.

cibka
22. čer 2011

ahojky všem koukám že srpen září se to tu zase pekne rozjede to bude maminek 😉

zvalentova
22. čer 2011

@cibka no my dvě bychom to určitě potřebovaly, a nemusím čekat až do září 😀

cibka
22. čer 2011

@zvalentova pravda pravda už čekáme móc dlouho vid

zvalentova
22. čer 2011

@cibka přesně, čekání na Godota není můj styl 😀

aknel1976
22. čer 2011

@zvalentova tak to budu moc držet palce!!! 😉
@cibka tak, tak, teď se to tu rozjede, Vally je další mamina, co v tom utvrzuje 😉 😵 😵

cibka
22. čer 2011

@aknel1976 😀 a vally byla na iui nebo ivf

maarina
22. čer 2011

@cibka ahojky jak je to s tebou dnes?

aknel1976
22. čer 2011

@cibka IUI 😉 🙂 ...a co ty? Stále špinění?? 😕

cibka
22. čer 2011

@maarina
@aknel1976 jo pořád špinění ale dnes trošku mín jsem si vzpomela ze pře 2 měsíci jsem mela neco podobného 2 dny sem spinila pak nic a za 4 dny se rozjela ms taky sem to mela takhle dřív asi týden dopředu tak si myslím že to bude stejný případ ale to jsem nebyla po iui

aknel1976
22. čer 2011

@cibka huuuuš!!!! Nech si tyhle teorie!!! 😉 😀 😀 ....prostě teď už to musí být hnízdění!!!!

cibka
22. čer 2011

@aknel1976 a jak se daří tobě si to užíváš vid moc se neprepínej

cibka
22. čer 2011

@aknel1976 to by byla fakt bomba za mesís razíme na dovču tak snad by me pustili dneska ani včera me nic nebolelo
nevím kdy se presne zahnízdují když jsem začala mít tyhle problémy bylo to 7 dní po iui

aknel1976
22. čer 2011

@cibka zahnizďování se uvádí, že je většinou 7.den po ovulce 😉 Já tomu prostě věřím!!! Musí už se to zlomit!!! 🙂
No, daří se nám fajn, to jo, nemůžu si stěžovat. Jak odeznělo to špinění díky hematomu, který je fuč, tak mám fakt pohodu. Ale ono je to celé dny doma docela na palici 😝 ...kor když jsem omezená vycházkama a nemůžu někam na celý den vypadnout...ale snad 11.7. na kontrole Dr. ukecám na lepší vycházky. Zatím se mi to nepodařilo, ale převezme mě na poradnu někdo jiný a tu Dr. zná velice dobře sousedka, tak toho chci zkusit využít 😉 😅
Jinak se fakt flákám a odpočívám, aby se dařilo miminkům dobře 🙂

cibka
22. čer 2011

@aknel1976 z těma vycházkama to je naprd kort až budou fakt vedra už máte vymyšlená jména? 😉
jestli je to 7 den tak by to mohlo i vyjít 😝 to je stejne ale doba co jak dlouho se to v tele udrží na sále sem mela brandejskou

maarina
22. čer 2011

@cibka souhlasim s lenou,ze se treba zahnizduji ale ta nejistota je hrozna a dny do testovani se pekne vlecou vid.. ja to beru podle sebe, kdyz zacnu spinit ta druhy den se ms rozjede naplno ale kazda sme holt jina...tak treba tu dovcu problinkas 😀 uz by sis to zaslouzila aby se zadarilo 🙂 kam na dovcu razite?

cibka
22. čer 2011

@maarina no práve já to mám taky většinou tak že začnu špinit a druhý den se to rozjede ale jak sem psala tak asi před 2 mesícema jsou to mela taky takhle ale ted si nejsem jistná zda to nebylo v době kdy mi kvuli cyste dali antikoncepci proste každej měsíc mám jak originál 😀 razíme poprve s manžou k moři řecko - rhodos už se těšíme
blinkání bych přežila ikdyž teda nezvracim to už musí bejt a nemám to ráda

aknel1976
22. čer 2011

@cibka Brandejskou??? Tak to máš tutovku!!!! 😉 Mně taky dvojčátka zavedla Brandejská a holky říkali, že má skoro 100% úspěšnost a je to vidět i u nás!! 🙂 🙂
Nad jmény vůbec nepřemýšlíme, nějak mě to neláká a hlavně chci vědět, že dopadne screening dobřa a pak asi budem klidnější a možná začnem přemýšlet nad jmény 🙂

aknel1976
22. čer 2011

@cibka no právě, až začnou vedra, tak to se zblázním, kor v paneláku ☹ ...uvidím, snad doktorku nějak ukecám, apsoň přez léto, pak už mi to bude jedno 🙂

maarina
22. čer 2011

@cibka tak vidis, kdyz rikas, ze se ti to do druheho dne rozjede a dnes nic a rikas ,ze te ani nic neboli , tak ses na dobre ceste 🙂 ja verim , ze ti to vyjde 🙂 holky jste moje inspirace a nadeje, ze to jde tak se snazte.....moc vam fandim...... jinak musim mazat jdu k zubari tak snad tam nebudu dlouho 😖

raducha
22. čer 2011

tak jsem byla včera za kamarádkou v porodnici a chovala jsem ten malý uzlíček co se narodil v pondělí. nák jsem se celá chvěla a bála se aby se tomu mrnouskovi nic nestalo. doufám že se také dočkam. bylo mi nák ouvej. 😅

raducha
22. čer 2011

@cibka to jo já jdu také na druhý pokus v srpnu. tak holky kdo jdou taky hodně štěstí at nám to všem vyjde. 😀

cibka
22. čer 2011

@maarina at ti to u zubare dobře dopadne a netrápí te

anlek
22. čer 2011

@cibka Drzim palecky, aby ses pletla a naopak Lenka mela pravdu.

@aknel1976 Tak mi te s Robinem nekdy vytahneme na prichazku. 😉 Uvidis, co te ceka a jeste si to vynasob dvema. 😀

zvalentova
22. čer 2011

@aknel1976 tak já měla na ET Brandejskou ☹

kive76
22. čer 2011

já tež chodím k Brandejské....příští středu tam jdem po roce na konzultaci..co s náma, když nám to pořád nejde...

veverka.dada
22. čer 2011

@cibka zatím to vypadá stále nadějně 😉 protože opravdu zahnizďování bývá okolo toho týdne po oplodnění a může ke špinění být i bolest jako na ms...

veverka.dada
22. čer 2011

@maarina já už to taky někde četla,že je na obou místech...já jí právě dvakrát zažila u Apolináře 😉
já mám při laparoskopii zjištěnou endometriozu...následovala léčba umělým přechodem...pak nějakou dobu domácí snažení...teď v květnu jsem absolvovala IVF u Apolináře...bohužel to skončilo mimoděložním...ale štěstí v neštěstí bylo, že se to samo vstřebalo v dutině břišní...takže nemusela být laparoskopie..
u Apolináře mi kromě dr. Jarošové a pak ještě jednoho dr. připadali všichni včetně většiny sester děsní...nebyla jsem tam vůbec spokojená, hlavně s přístupem a chováním ke mě.
Pro příklad..když mi jedna dr. prvně oznámila, že je velmi pravděpodobné, že je to mimi dělohu, tak mi začli téct slzy a ona aniž by zvedla oči od pc prohodila "no co, nevyšlo to teď, vyjde to jindy" stylem, jako by to přeci nebyl žádný problém 😉
Takže bych ráda zkusila štěstí někde jinde 😵
A co ty? Jaký je tvůj příběh?

aknel1976
22. čer 2011

@zvalentova vyjde to příště 😉 Já ji nechtěla...a když mi holky psali, jak je v tom nejlepší, tak jsem pak měla radost, ale nikdo není 100%, tak až ji budeš mít teď, tak je to tutovka 😉 A na sále je v úterky, tak držím palce na ET na úterý!!!
@kive76 určitě něco vymyslíte, budu na tebe myslet 😉