Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
26. črc 2011

@cibka tak jsem zvědavá, má mi paní primářka volat, tak uvidíme 🙂 to jsem zvědavá co bude

anlek
26. črc 2011

@pentagras Aha, to jsem nevedela. Ja fakt ztracim prehled. ☹ Tak to budou nervy, zkus se hodit do klidku a MS prijde. V nejhorsim skocit k dr. na vyvolavacku. Drzim pesti, at to vyjde.

@sedmitecka Jen hezky manzilka otravuj. 😵 Ona je to nakonec i zabava. 😀

cibka
26. črc 2011

@pentagras takže sis zavolala ju to je dobře tím se pokazit nic nedá až bude mít chvilku tak ti cinkne tak dej pak vedet jak si dopadla

anlek
26. črc 2011

@cibka A kamaradka, co ma jen jeden vejcovod a tehotni blbe (ikdyz to zvladli bez CARu), tak mela ovulaci jeste pozdeji - dle ni jasne anovulacni cyklus. Proste nema smysl hazet flintu do zita, muze to byt nevypocitatelne. Ja jsem fakt nabyla dojmu, ze cyklus je jasne anovulacni. I takove ty stranky na pocitani grafu ovulaci dopocitaly az zpetne ... Takze jsem byla zklamana, ze telo po prvnim ditku nenaskocilo, coz tak trochu dr. Vykysala slibovala ... A ono bum a bylo to. Nemerit bazalku, tak by to bylo dost zajimave. Takhle jsem upravila datum posledni MS o hezkych 12 dnu, aby to vychazelo vse, jak ma ...

anlek
26. črc 2011

@cibka Jo a predstav si, ze bych sla na UTZ 12. den cyklu 😉 To bych byla dle dr. take jasne anovulacni, v tu dobu musel byt folik malinkaty ... Ale nakonec nejaky musel narust ... Tim nechci rict, ze nakonec kazdy cyklus je ovulacni, ale proste obcas to muze ncne vybocit a i presto byt ovulacni.

cibka
26. črc 2011

@anlek me práve ted naposledy vykysala podle utz rekla ze foliky nevyrostli a že to bude anovulační cyklus ale jak je videt nemusí to být v polovině mesíce ale klidne až ke konci. já si teplotu nemeřím, problém je v tom ze jsem tehule jeste nebyla

cibka
26. črc 2011

@anlek moc ti dekuju za tvoje zpravičky zas me to trosku nakoplo a davá nadeji ale porád mi zaráží proc se to nepovede pri ivf kdyz se to všechno obejde a myslís že doroste i sliznice jo ja byl prave na tou utz a dr rikala ze i sliznice je nízká

anlek
26. črc 2011

@cibka Podle rust sliznice a foliku spolu souvisi. Aspon tak mi to rikala Vykysala, ze nemam ocekavat zazraky u sliznice, kdyz folik neroste ... Ja neverim, ze pred prvnim jsem mela ovulacni cykly, zkousela jsem take merit a byla to dost divocina. Ted jsem chtela jit jen trochu pripravena na tu konzultaci, tak jsem merila. Navic to neslo uplne snadno, vyhoreli jsme - velka zmena v cyklu a maly nevstaval ve stejnou dobu, takze take na mereni naprd. Ale aspon zpetne se podle me podle bazalky da urcit, kdy byla ovulace u me. Mozna nekdo je vic citelny.

kive76
26. črc 2011

@maarina jenom chvilku, ale tu a tam mi není dobře, nebo takový různý tlaky, a ta hlava....hlavně jsem byla ospalá příští den po tom Pregnylu..určitě jsou to u tebe příznaky těhuláctví 🙂

darkwitch
26. črc 2011

@cibka dokonce nekdo otehu i kdyz byl jako ty na utz s tim, ze ma jasne anovulacni cyklus 😉 nevim jestli to nebyl dokonce nekdo tady

maarina
26. črc 2011

@kive76 jo kez bys mela pravdu ale ctvrty den po ET asi jeste nebude nic znat 😉 to jsou zatim vyplody me fantazie...... moc se pozoruju a moc nad vsim premyslim 😕

pentagras
26. črc 2011

@cibka jsem docela naštvaná, nikdo mi ani nevolal, ani třeba sestra že dr nemá čas, tak ted nevím co....

cibka
26. črc 2011

@pentagras tak tam zavolej zítra znovu a rekni jim to nebo zkus zavolat svýmu gyn. jako obvodnímu ale je to sprostý ze se ani neozvali

cibka
26. črc 2011

@anlek problém je v tom ze delam na 3 smeny a taky nevstavam stejne takže tezko si ji muzu merit ☹

anlek
27. črc 2011

@cibka Ono mereni neni pro vsechny. Kdyz jsem zkousela merit pred malym, tak nakonec me to jen psychicky nicilo. Kazde rano pripomenuti, ze nam miminko nejde ... Ted jsem merila vklidu, uz zadne neprijemne pocity kvuli tomu nemela. Kdybys fakt merit chtela, tak se da nejak vyrovnat s tema smenama, tusim, ze mas spat pred merenim x hodin ... Navic by ses naucila videt rozdily v tom kdy meris. Spis si rozmysli, ze o to fakt stojis.

cibka
27. črc 2011

@pentagras volala jsi?

cibka
27. črc 2011

@anlek už takhle na to dost myslím takže na měření teploty se vyprdnu 😉

pentagras
27. črc 2011

@cibka volala hned ráno že jsem to přes noc dostala, huráá, tak razím pro injekce a začínám stimulku, jako mluvila jsem se sestrou a říkala jí že se mi nikdo neozval, nějak to neřešila, mi přišlo že to snad ani nikdo tý doktorce neřekl...

cibka
27. črc 2011

@pentagras tak paráda gratulace k ms 😀 ja zatim nic vidim to na ty prasky 😠

zvalentova
27. črc 2011

krásné ráno 🙂

pentagras
27. črc 2011

@cibka díkuju, dala jsem si večer svařák a nahřála břicho a pomohlo to, jinak jedu pro injekce po obedě, nevíš kolikáte jden se chodí na opu asi?? On to má asi každej jiný, vid?
@zvalentova ahojky 🙂

pentagras
27. črc 2011

@zvalentova a co ty ?? Nějaký novinky??

cibka
27. črc 2011

@pentagras ja byla poprvé asi 14 den a po duhé už 10

kive76
27. črc 2011

holky tak v pátek jdu na 2IUIčko...tak uvidíme jak to dopadne..

pentagras
27. črc 2011

@kive76 ahojky, tak to ti držím moooc palce, at nám to tu všem už vyjde 🙂 🙂

zvalentova
27. črc 2011

@pentagras čauves, novinky zatím žádné, v pondělí mám UTZ, pak se uvidí.

na OPU jsem byla tuším že 10 den

pentagras
27. črc 2011

@cibka tak zkus ten svařák a vanu horkou, včera mi to jedna tady radila na koníkovi a fakt to pomohlo a pak zase ten celej kolotoč vid, a dávaj ti jiný léky nebo ty nechávaj stejný??

pentagras
27. črc 2011

@cibka @zvalentova @kive76
tak holčičky mějte se tu zatím krásně, já jedu do Phy pro pigára 🙂

cibka
27. črc 2011

@kive76 teda to je fofr 😉 držím palečky

cibka
27. črc 2011

@pentagras mela sem stejný a skoro stejný dávkování když já alkohol nepiju ☹