Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
31. črc 2011

@maarina nám to doporučili z duvodu 2 nevydařených ivf, nejdříve se nás ptala na všelijaký nemoci kdo na co umřel jak stary kolik sourozenců a tak a podle toho nám napsala na co nám mají udelat odbery krve

pentagras
31. črc 2011

@sedmitecka to jo, už mě to trochu začíná brát to volníčko, válím se nooo, je to docela příjemná změna potom kolotoči, ale až dneska, těch prvních pár dní hrozný, jak je člověk zvyklej makat, tak je to šok 🙂
Jinak zítra jdu na utz 6 dc tak uvidíme 🙂

sedmitecka
31. črc 2011

@pentagras chápu, ty první dny jsem taky byla trochu v šoku, připadalo mi to blbý a divný, že se válím jen tak doma 😀 😀 😀 ale za ty skoro tři týdny jsem si zvykla a do práce se mi fakt nechtělo.....šla jsem jen abych dostala v srpnu dovču, jinak bych si to snad protáhla do září do laparky 😉

sedmitecka
31. črc 2011

@marca22 no,my na tom teď nejsme nijak, po druhém neúspěchu se vzpamatovávám a plánuju další postup....už toho moc dělat nemůžu, jen tu laparku a pak lázně.....laparo mě čeká v září, ještě před tím doufám ale dovča v teplíčku u moře 😉

marca22
31. črc 2011

@sedmitecka tak držím palečky 😉

maarina
31. črc 2011

@cibka dekuju za odpoved...porad se dovidam o ivf nove a nove veci ale radsi bych , abysme to vubec nepotrebovali.... ty uz se pomalu balis na dovcu vid?

cibka
1. srp 2011

@maarina jo jo už mám sbaleno 😀

rychetkami
1. srp 2011

@malina2 Ahoj, já se vrátila z dovolené včera, zítra jdem na imuno pro výsledky, samozřejmě už vidím, jak špatné zprávy to budou..jsem trošku pesimistická, ale náladu mi to nekazí. POřád nějak vnitřně tuším, že to všechno časem dopadne dobře🙂

maarina
1. srp 2011

ahoj holky, tak hlasim, ze mam dnes 10ty den od ET a prvni testik je pozitivni a carecka kraasne videt 🙂
@cibka tak se uz tesis vid? a jak to vypada s tou tvoji ms?

anlek
1. srp 2011

@maarina Gratuluju!

pentagras
1. srp 2011

@maarina ahoj kočo, tak to strašně mooooc gratulujuuuuuuuuuuuuu 🙂 🙂 super

pentagras
1. srp 2011

@cibka kdy že nám odjedeš???

pentagras
1. srp 2011

holky, taky jdu ještě ve čt na utz,no a pak snad v sobotu opu 🙂

pentagras
1. srp 2011

pentagras - 2 IVF - 4.8 utz, plán opu 6.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - čeká na ms, 2IVF, krátký protokol
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????

zabka77
1. srp 2011

Ahoj holky. Jsem tu zas po dlouhé době. Po půl roce jsem byla v Gennetu u dr. Langerové zeptat se co dál. Koncem srpna nás čeká imuno v Plzni a to už je poslední vyšetření které podstupujem. Nikde se nic nenašlo tak už nevíme. V říjnu máme v plánu 3.IVF dlouhý protokol.Maarina gratuluju moc k // 😉

pentagras
1. srp 2011

@zabka77 ahojky, ke komu tě poslali do Plzně???

cibka
1. srp 2011

@maarina ty jo tak brzy jo velká gratulace. jo jo tesim se moc a moje ms zatim nikde test opet negativní tak sem si sla pro prášky na odlození aby nahodou nepřisla az se budu válet u moře 😀

cibka
1. srp 2011

@pentagras v pátek slyšíš už me volá řecko 😀 už v sobotu jden na opi to to letí a za 3 týdny budeš hlásit //

pentagras
1. srp 2011

@cibka jé kočko kdybys tam ted měla pravdu 🙂 , jinak to to uteklo a dovča je tady, poočkej si tam odpočineš a pak to půjde samo 🙂

cibka
1. srp 2011

@pentagras no snad jo původně sem si myslela že si třeba přiovezeme suvenýr tam odsud 😀 ale kdyz si ta mrcha dělá co chce pak plodný dny jsou někde v háji

pentagras
1. srp 2011

@cibka hele co ty víš, třeba zrovna jo, příroda je nevyzpytatelná 🙂 to by bylo super

cibka
1. srp 2011

@pentagras navíc ted jsem četla příbalový leták k tem práškum co sem dostala na oddálení ms a tam píšou ze to zabranuje ovulaci ńo neva i tak si odpočineme a užijeme 😀

pentagras
1. srp 2011

@cibka jéé to je vid, celou dobu čekáš až to dostaneš a ted to zase musíš oddálit, nespravedlivý 😖 Ty jsi předtím píchala gonal a cetrotide?? Můžu se zeptat když se doberou tyto léky a den před opu nepícháš vůbec nic nebbo dva dny??? U mě už je to deset let a já si to nepamatuju a i jsem měla uplně jiné léky, dík

darkwitch
1. srp 2011

@maarina tak zatim potichounku gartuluju 🙂

darkwitch
1. srp 2011

sorry gratuluju, nejaky sotek asi...

cibka
1. srp 2011

@pentagras já píchala fostimon a cetrotide myslím ze byla pauza 1 den

maarina
1. srp 2011

@anlek
@pentagras
@zabka77
@darkwitch holciny mooc vam vsem dekuju a jste moc hodne , ze se se mnou z testiku tak radujete 🙂 stat se jeste muze cokoliv ale to si zatim nepripoustim...jeste jednou moc dekuju 🙂 🙂

maarina
1. srp 2011

@cibka tobe taky moc dekuju za gratulaci 🙂 10ty den uz je myslim na testik tak akorat ne ale driv sem si netroufla..cekala sem hodne slabeho ducha ale ta carka je fakt pekne videt....no snad to bude dobre znameni.... a ta tvoje potvora te musela jeste pozlobit takhle pred dovcou 😒 to me mrzi ale kasli na to ,tak si to tam hezky uzijete a az se vratis tak to pofrci uvidis 🙂 🙂 k uspesnemu zaveru 🙂 🙂

cibka
2. srp 2011

@maarina třeba to budou dvojčátka 😀

zvalentova
2. srp 2011

ahoj vespolek, tak jsem včera dokoupila Gonal a už vesele píchám na stimulaci. Pokud půjde všechno podle plánu tak 13.8. se jde na OPU.... už aby to bylo.... nateklé břicho a anestezie mě moc neláká