Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
7. srp 2011

asi jo, já byla na 13.15 ale přišla pozdě a brala mě dýl, taky jsme čekali a můj chlap pak šel do auta, já měla šátek na hlavě, bílej, nevíš?? Seděla jsem hned u dveří 🙂

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras tak to jsme se asi minuly, někdo takový akorát odcházel, když jsem přišla. Tak snad jindy

pentagras
7. srp 2011

@zvalentova no to je právě to, minule mi napsala dr listovku a včera mi dr jiná řekla že si musím koupit femibion, že tam je listovka co se rozpustí nějak líp v těle ženskejm co maj trobofilní mutaci typu heterozygot, no to mám já, zdědila jsem to po jednom z rodičů 😒

pentagras
7. srp 2011

@zvalentova já právě koukala, jses mi zdála trochu povědomá z fotky, neseděla jsi naproti dveřím??? 🙂 A pak tu čtu že jsi tam byla na 2 🙂

zvalentova
7. srp 2011

@pentagras jj, naprosti od cca 13.45.

pentagras
7. srp 2011

tak vím 🙂 🙂 no třeba se potkáme až půjdeme na kontrolu s pupkama 🙂

darkwitch
7. srp 2011

@pentagras ne pořád jen špiním, loučím se svým víkend a jsem na zabití, sním na co přijdu a řvu úplně ze všeho už se těším až si k tomu přidám další hormony... mrcha mě tentokrát vážně napíná, asi mě chce dostat do blázince ještě předtím než si začnu píchat...

pentagras
7. srp 2011

@darkwitch jj, to jsem měla uplně stejně, měla jsem to dostat v sobotu, mám to pravidelně, no a najednou nic ani v neděli a ani v pondělí ale až v uterý, to je normálka že když to jednou chceš dostat tak to schválně nebude 😕

darkwitch
7. srp 2011

@pentagras no já to mám normálně dostat až ve středu, jsem tak trochu douvala, že se zdrží do pátku... jenže už od pátku špiním, tak jsem říkala, fajn dojde dřív tak víkend bude mezi OPU a ET, nebo po ET to je taky dobré, jenže mrcha se sice tváří, že dojde každým okamžikem, ale stejně si dává na čas... prostě musí všechno zkazit jako vždycky...

pentagras
7. srp 2011

@darkwitch hm, to mě mrzí, já když to dostanu tak špiním tak hodinu pak hned se mi to spustí, tak to neznám, zkus ten svařák nebo horkou sprchu, ono mi to pomohlo a odstala jsem to

darkwitch
7. srp 2011

@pentagras no včera jsem to zkoušela s červeným vínem i horkou sprchou a stejně nic...

pentagras
7. srp 2011

@darkwitch fakt, to je divný, ještě třeba nahřát břicho, dýl ne jen sprchou ale poštářkem jestli ho máš ten výhřevnej, je dobrej 🙂 jo a co vím tak hodně kofeinu způsobuje taky MS dřív, cola a kafe atd

darkwitch
7. srp 2011

@pentagras super jdu si udělat kafe 😀

zabka77
7. srp 2011

@inza objednávala jsem se minulý týden a 29,8 jedem.

zdenkaturkova
8. srp 2011

@kive76 děkuji moc, snad jo. Přítel měl kupodivu poprvé ukázkové spermio. Nejspíše pomohla dovolená a vitamíny. Ale od soboty je mi pořád nějak šoufl, tak uvidíme.Může to být ten utrogestan i když ho jen zavádím.

rychetkami
8. srp 2011

dobré pondělní ráno...tady to po tom víkendu vypadá nějak nadějně na několika frontách... já musím čekat na konzultaci do 22.8. a čas se mi taaak vleče, pitomý prázdniny. Už bych chtěla vědět přesně, co a jak budeme podstupovat, a ještě dva týdny si počkám...

inza
8. srp 2011

@zabka77: diky...jeste dotaz zda musis mit doporuceni?

jo kdi stimuluje a uz dokoncil nezbyl nekomu nejaky kousek gonalu, puregonu....atd a uz ho nebude potrebovat?

zvalentova
8. srp 2011

@inza myslím na tebe s Gonalem. Jakmile ho už nebudu potřebovat, hned ti píšu 😉

inza
8. srp 2011

@zvalentova: v pohode. Budu potrebovat tak v polovine zari.....stejne cely pristi tyden nejsem v PRG...

sedmitecka
8. srp 2011

@jika10 ahojky, já mám kamarádku také s RS a mudři v Motole, kde se léčí, jí taky říkali, že normálně může otěhotnět, jen kdyby se pak vyskytly v těhu nějaké problémy, tak ty injekce na RS vysadí eventuálně.....přece jen jsou to kortikoidy že jo.....ale s těhotněním určo problém není, tak držím palce 🙂

@darkwitch já píchala poslední gonal ve středu, ve čtvrtek nic, v pátek večer pregnyl a v sobotu bylo OPU 🙂
tak co ta mrcha mrchatá??? mě taky dává zabrat, potvora, už mešká 4. den, tak mě zblbla, že jsem v sobotu udělala test, protože ji mám jak hodinky a šok - vykoukla druhá čárka...jenže slabá a v neděli už jen stínek a začalo bolet mrchovatě břicho 😝 😝
takže sice se nám poprvé povedlo, že jsme viděli // po domácím snažení, bez IVF , ale stejně jako po IVF se to zřejmě neudrželo a šmitec
☹ ☹ ale stejně to byl šok, vidět je 😕

anlek
8. srp 2011

@sedmitecka To je faKt zvlastni, urcite to zmin dr., to by chtelo nejak pozjistovat, v cem je problem. 😕 Nemas malo progesteronu, co by to tehotenstvi na zacatku udrzel? Na genetice nic nenasli?

darkwitch
8. srp 2011

@sedmitecka ach jo... a já už měla radost, že máš dvě ☹
mrcha se včera večer ukázkově rozjela, jako tentokrát mi dala fakt zabrat, sice přišla dřív než měla (původně jsem s ní počítala až ve středu, ale zase se tvářila, že dojde už tři před tím než došla...)
a můžu vám říct dneska v gennetu PEKLO, volala jsem tam, že přijdu, tak že mám dojít do čtyř, přišla jsem před půl čtvrtou a odcházela před šestou...

val1
8. srp 2011

Ahoj, moc se omlluvám, že Vám se lezu. Nemáte někdo zkušenost....dnes jsem byla na krvi v Gennetu a odpoledne mi řekli, že mám hcg 65, že je to pozitivní, ale že teda hodnoty nejsou vysoké. No a já teď nevím....prý se mi lékař sám ozve...ale to čekání je děs. Nemáte mail na pana doktrora Feldmára? Moc děkuji.

darkwitch
8. srp 2011

@val1 nejspíš tě pošlou na další krev jestli Hcg stoupá, tak za dva dny, alespoň u mě to tak bylo...

val1
8. srp 2011

@darkwitch moc Ti děkuji...tak uvidíme.

sipkova1
8. srp 2011

@val1 a Ty jsi po IVF?

val1
8. srp 2011

Nejsem, dali jsme si přes prázdniny pauzu...že si užijeme léto bez stimulací, nervů, testování....no a bum...koukala jsem na ten test, jako bych si tu druhou čárku domalovala sama....a to prý mít přirozeně dítě mít nemůžeme...jsem pořád v šoku, ale neupínám se k tomu, může to dopadnou jako předešlé dvě těhotenství... Počkám, zda se z Gennetu pan doktor ozve.

sipkova1
8. srp 2011

@val1 A kolikátý jsi den cyklu? Ta hodnota je určitě pozitivní 🙂.
http://www.zbynekmlcoch.cz/info/anatomie_jak_fu...
Teď jen aby stoupala. Držím palce.

val1
8. srp 2011

@sipkova já měla po těch hormonech rozhozený cyklus...takže jsem slabě krvácela a špinila celý měsíc...nedokážu z toho poznat, kdy to byla menstruace..mohlo to být 3.7., 8.7. nebo 13.7. to jsem měla slabé krvácení...a pak špinění...nevím...jsem z toho jelen.
Moc děkuji, nezbývá než čekat....asi bychom se měly jmenovat čekatelky...mám pocit že na něco jen čekám 😉 . Ale kdo si počká, ten se dočká 🙂 . Dobrou, jdu to zaspat 😉 .

zvalentova
9. srp 2011

ahoj všem,
dneska mě čeká UTZ a doufám, že už budu znát termín OPU. 😎