Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monivo
15. srp 2011

@pentagras tak mi to nedalo a zabrousila jsem dva roky zpět v této diskuzi a v roce 2009 koncem července jsem zde psala toto:

Já mám stále břicho jak balon, tvrdé a asi tak jak ve třetím, čtvrém měsíci. Nevím, jesti mám tak stále zvětšené vaječníky či co.... jinak je mi dobře. Ale nemohu dlouhé chození, protože to velké břicho mi dělá potíže. Kůže na břiše není vůbec pružná a děsně to pne, začala jsem si ho mazat, ale moc to nepomáhá. Dělá mi dobře chodit mírně ohnutá. Řekla bych, že OHSS to není, jinak mi totiž nic není. Jsem dnes 5. den po ET, tak je asi stejně brzy na nějaké příznaky. Občas mě trochu berou i záda, jinak fakt nic. Tak jsem na sebe zvědavá.

Taky jsem koukala, že jsem psala, že jsem měla křeče v břiše. No moc si to už nepamatuju, tak jsem si radši přečetla, co jsem tenkrát psala 😀

kive76
15. srp 2011

@pentagras no uvidíme...

pentagras
15. srp 2011

@monivo no já jsem při ET vyzpovídala Brandejskou, protože mi řekla že tekutina tam není, a prý tohle bych zaručenšě poznala, bylo by mi prej hooodně zle a začlo by se mi rychle zvětšovat břicho, tak ted to posud ty 🙂 🙂 bylo ti fakt hodně zle když jsi tam šla?

monivo
15. srp 2011

@pentagras tak jsem znovu zabrousila do historie a 2dny před ET jsem byla na kontrole a Brandejská říkala, že tam tekutinu nemám.

monivo
15. srp 2011

@pentagras a teď taky po sobě čtu, že jsem dva dny před ET měla dle Brandejský OHSS 2. stupně. Byla jsem tenkrát na krvi a biochemii jsem měla ok, tak proto bylo ET možné, ale zaváděli mi jen jedno embryo.

evcas
15. srp 2011

Ahoj holky, všechny vás zdravím a přidávám se do diskuze 🙂 Začala jsem chodit do Gennetu, k mudr.Bukvové, nemáte někdo zkušenosti?slyšela jsem jen špatné zprávy 😒 . Ve středu mě čeká kontrolní UZ, naposedy mi něco našla, bohužel těhotenství vyloučila. Podle ní, se budu muset podrobit lpsk (byla na ní již před šesti lety,znovu mám problém) a pak hned ivf - nejlépe na podzim. Zarazilo mě, že mi řekla že si mám doktora na lpsk sehnat sama..nehledě nato, že tenkrát jsem na termín operace čekala 7měsíců ☹ děsí mě to..

pentagras
15. srp 2011

@evcas Vítej, to ti já nepomůžu, chodím k Brandejský ale ty si můžeš vybrat ke komu chceš chodit

pentagras
15. srp 2011

@monivo no tak to jo, to já nemám tuk tuk, no hlavně at ti to tentokrát dopadne dobře 🙂

cibka
15. srp 2011

ahoj všem jsme zpátky z dovolený a meli jsme se báječně vysadila sem prášky na odloženi ms a ted čekám zítra musim zavolat do gennetu a domluvit se s dr na ivf ale hlavne zda nepropadne ta žádost z června abysme to stihli

pentagras
15. srp 2011

@cibka ahoj dovolenkářko, jak bylo???? Já čekám jsem druhý den po ET - mám jednu prdolku 🙂

zvalentova
15. srp 2011

@pentagras @inza ahojky, právě že nemáme nic. Uhájila jsem si dva kousky na transfer a víc nic. Všechno ostatní se zastavilo včera.

evcas
15. srp 2011

@pentagras no to nevadí, uvidím dál a kdyžtak odejdu od ní 😔

pentagras
15. srp 2011

@zvalentova ahoooj, tak už máš mimouše u sebe, to je paráda to budeme čekat spolu 🙂

pentagras
15. srp 2011

@evcas můžeš jít ke komu chceš,já jsem po pravdě u týhle nikdy nebyla, tak nemůžu soudit,držím palce

cibka
15. srp 2011

@pentagras bylo nádherne 40 stupnů ve stínu sem pekne spálená ty už jsi po et tak moc držím palečky at se prdola zakousne

inza
15. srp 2011

@zvalentova:neboj jine nebudes potrebovat.toto jsou ty super nej.....jenom dotaz nezustal ti nejakej zbytek gonalu ci tak neceho?

kive76
15. srp 2011

@cibka ahojky zdravím...myslela jsem na tebe, a doufala, že nakonec odletíte...tak nějak v tu dobu jak jsi měla jet zas nějaká cestovka zkrachovala, takže někteří do Řecka a ještě někam vůbec neodletěli...no a ted jsi určitě v šoku jak je u nás pěkně počasí 🙂 🙂 🙂 🙂 prší a prší..

pentagras
15. srp 2011

@cibka děkuju, tebe to čeká brzyyyy 🙂 🙂

maarina
15. srp 2011

@cibka ahojky vitej 🙂 tak jsi odpocata a hura do boje 🙂

cibka
16. srp 2011

@kive76 naštěstí vše bylo ok no počasí tady to už je podzim 😠
@maarina jo jo hurá do boje

kive76
16. srp 2011

@cibka ve čtvrtek má bejt až 30 stupnů, tak uvidíme jestli se aspon na chvíli zas ohřejem 🙂

zvalentova
16. srp 2011

@inza zbyl mi gonal, mám ho pro tebe připravený 😉

zvalentova
16. srp 2011

ahoj holky, tak jsem si ráno o půl osmé střihla telefonát s Brandejskou, hádku manžela s dementní sestrou, urgentní vyšetření v Gennetu ale už jsem naštěstí doma.

Bylo to šílených 10 minut s křečemi, zvracením apod. . Výsledkem bylo podezření na překroucený a přiškrcený vaječník. Ještě teď sotva lezu, ale snad to bude v pohodě a nebudu muset do Motola.

kive76
16. srp 2011

@zvalentova proč by jsi musela do Motola?

zvalentova
16. srp 2011

@kive76 pokud by to nepominulo, mám vaječníky přes půl břicha a špatně se zavinují po stimulaci.

inza
16. srp 2011

@zvalentova:teda ty mas veci.neboj ale urcite bude vse v poradku.pristi tyden jsem v PRG tak bych se mohla pro to nekde klidne stavit

zvalentova
16. srp 2011

@inza jj, tak se domluvíme, snad už nebudu mít žádné neplánované výjezdy 😀

zvalentova
16. srp 2011

@inza viděla bych to na pondělí nebo středu? Písni jak budeš nebo jak se ti bude chtít cestovat.

raducha
16. srp 2011

ahoj holky.tak jsem dorazila z gennetu a šestého září si jdu pro injekce a začínám si píchat hormony. rozjíždíme druhý pokus tak doufám že to vyjde. budu podstupovat zákrok PICSI.je to prý lepší než IVF. 🙂

darkwitch
16. srp 2011

ahoj holky hlásím, že OPU bude v pátek a mám asi 19 folíků...

@zvalentova teda si ty si vybíráš věci, brrrr tak ať už je to všechno v pořádku