Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
22. srp 2011

@zvalentova a co ty jak se cítíš

darkwitch
22. srp 2011

dobré dopoledne 🙂

darkwitch
22. srp 2011

jestli ještě jednou uslyším radu moc na to myslíte zkuste se uvolnit a nemyslet na to tak začnu vřískat 😀 nebo líp vraždit 😀 ty lidi maj představu, že nedělám nic jiného než na to myslím nebo co...

zvalentova
22. srp 2011

@darkwitch ano, to typická dementní odpověď 😀
Po tolika letech a různých pokusech se to fakt nedá vytěsnat z hlavy.

To já mám ale opačný problém. Je mi občas vyčítáno, že je na mně vidět, že to málo chci. Když bych byla nějaká plačka, tak by to snad vypadalo lépe??

darkwitch
22. srp 2011

@zvalentova tak to je snad dobře, že se kvůli tomu nehroutíš ne? jak málo vidět, že to chceš když jde člověk do IVF to už to chce pořádně... ty lidi jsou divní... ale tak nebudeme se kvůli nim rozčilovat... dobře rozčilovat se budeme, ale trápit se nenecháme 😀

zvalentova
22. srp 2011

@darkwitch přesně, nás neotráví 🙂

darkwitch
22. srp 2011

Nejhorší je, že ty lidi si ještě myslí jak ti tím nepomáhají a já si pak vždycky jen říkám, když ho/ji uškrtíš nebo na něj budeš řvát tak si vážně nepomůžeš...

cibka
22. srp 2011

holky nemá cenu se tím zabývat ten kdo tím neprošel nikdy nepochopí o co jde a jak je to těžké a nemyslet na to prostě v určitých chvílích nejde

monnn
22. srp 2011

ahoj holky úplně s Váma souhlasím,když jsem se "hroutila" říkali nesmíš na to tolik myslet a když jsem byla jako v klidu tak se mě ptali jestli o mimi opravdu stojím hm,na to nejde snad ani blbě odpovědět natož nějak rozumě,jo ještě mě utěšovali mate jedno tak si ho užívej a hotovo,jo já to beru mam aspon jedno,ale já nikdy nepřemýšlela že bychom měli jen jednoho prcka,tak mě tyto řeči pěkně vytáčí a ještě horší je,protože to jak to je nevykládáme každému je když se ptají a vy chcete mít jedináčka tak tyhle bych rovnou zahrabala hodně hluboko 😠 sem se zase vykecala 😀
@zvalentova a snaž se aspon trochu šetřit,a ty ceny jj počítám s tím,jelikož je odborník ,mi aspon poví jestli mám doufat anebo se na to vykašlat 😒

darkwitch
22. srp 2011

@monnn držím palečky ať pro tebe má dobré zprávy 😉
jojo všude je to stejné, občas se z toho člověk potřebuje vypsat...

monivo
22. srp 2011

Tak jsem si dnes volala do Gennetu, jestli už nemají objednací lhůty na listopad a představte si, že mi řekli, že nové pacientky momentálně neberou, že mají stop stav. To jsem docela koukala. Prý rozhodl pan ředitel. Naštěstí pro ně nová nejsem, takže si mám zavolat v září a dají mi termín na listopad.

darkwitch
22. srp 2011

@monivo ty jo hustý, ale zas třeba nebudou takové fronty, když neberou nové pacientky... jestli jsou schopní si připustit, že nemají kapacity a udělat stop stav tak je to pro nás stávající pacientky myslím, dobře

monivo
22. srp 2011

@darkwitch to určitě ano. Asi vědí, proč to dělají a že jim to nijak na pověsti neublíží. Ale v první chvíli ve mě hrklo 😀 Ale jak jsem sestře řekla, že máme u nich zamražená embrya, tak otočila.

kive76
22. srp 2011

@monivo no to je teda síla...no ještě, že nejsi nová, jak říkáš..

cibka
22. srp 2011

@monivo tak to bych teda taky nečekala no nezbývá nic jineho nez být konečně tehule a pak se můžou objedat další 😉 jo kdyby to bylo tak jednoduchý co

cibka
22. srp 2011

@kive76 jak se vede?

kive76
23. srp 2011

@cibka ahojky tak nějak o.k. zkoušíme normálně doma, v tom říjnu pak jdem na tu konzultaci do Motola..tak pak uvidím co s náma...máme po dovče , ale ještě v polovic září pojedem na prodlouženej víkend do Jánských Lázní ...a s kamarádkou jsme se dohodly ,že si zajezdíme na koních....1hodinka za 250 kč..což je nádherná cena..protože normálně se to tam u nich pohybuje za 400 kč, někdy i 300 kč...naposled jsem na koni seděla před 6 lety, takže snad z něho nespadnu, a něco si nezlomím...jinak jsme se s přítelem dohodli, že se veme příští rok bud v únoru , nebo březnu..to se ještě uvidí...známej říkal, že máme myslet na něco jinýho než na mimčo...tak proto ta svatba 🙂 né to si dělám srandu..budem spolu skoro 4 roky...tak pro se nevzít, a v zimě by to mohlo bejt pěkný.....no a třeba už se budem vdávat tři 🙂

kive76
23. srp 2011

@monivo nebo možná si ženský ztěžovaly, že čekaj dlouho i když jsou objednaný, tak proto nechtěj brát nové klientky..no mi například kdykoliv jsme tam šla tak jsem i hodinku čekala, než mě vzali... ☹ no třeba zas po novém roce budou brát ty nové klientky...

kive76
23. srp 2011

@cibka přesně tak kdyby to bylo tak jednoduchý ...jak říkáš oni chtějí aby tvz....měli ted jen samé těhulky, a pak budou brát další....no je to hrozný , že v současné době je tolik párů , co nám nejde otěhotnět...

cibka
23. srp 2011

@kive76 tak ja na koni neseděla nikdy jo vlastne když sem byla malá a jezdili jsme na pout 😀 tak svatba to pěkně gratuluju to hned budes mít myslenky uplně jinde my jsme se brali v říjnu byl to pátek 13 a letos to bude 5 let chytli jsme krásný počasí byl to poslední víkend co bylo teplo

cibka
23. srp 2011

@kive76 a nejhorsí je ze nepřijdou ani na žádnou příčinu ja sem se ted dr ptala jakto ze to mam celkem pravidelne a najednou jeden mesíc o týden dřív a další vůbec tak mě jeste poslal na krev na hormonální profil tak uvidíme co z toho vyleze

kive76
23. srp 2011

@cibka 5 let to je pěkné, a jak dlouho jste byli předtím..no já když jsem brala ten utrogestan tak pak jsem to měla o 3 dni dřív...jinak taky normálně po 28 dnech, tak ted uvidím kdy to dostanu......

cibka
23. srp 2011

@kive76 předtím taky 5 🙂

monivo
23. srp 2011

@kive76 máš pravdu, neplodných párů je opravdu hodně, ale já mám kolem sebe tolik těhotných nebo již s dětma a pouze jedna kolegyně má dvojčátka z IVF, také z Gennetu, po mém doporučení 😀 Takže si pak říkám, kde se berou ty davy v CARech 😉

rychetkami
23. srp 2011

taky jsem překvapená, že mají stopstav, ale na druhou stranu oceňuji, že jsou fér a neberou si víc, než by mohli zvládnout. Včera jsme čekali jen půl hodiny, což mě zvedlo náladu, protože jsem čekala dvouhodinovku jako v červnu

zvalentova
23. srp 2011

ahoj holky, tak můj hyperstimulák je opravdu hyper.
On rána je mi strašně, Bukvová se na UTZ vyřádila, vaječníky obrovské, volné tekutiny v břiše jako vy kýblu na koupání. Je mi špatně od žaludku, k tomu návaly, motolice.... Dostala jsem injekci na ředění krve, další pro mě mají ve Vojenské nemocnici, tak tam zítra jedu.

Jestli jsem předtím pochybovala, tak teď jsem si jistá. Toto už nikdy víc podstupovat nebudu. 😉

darkwitch
23. srp 2011

@zvalentova no já myslím, že už to nebudeš potřebovat 😉 nedělala jsi test?

monivo
23. srp 2011

@zvalentova a jak hodně blbě ti je? Neposílají tě do nemocnice? Mě tenkrát (byla jsem 5. den po ET) poslali na Bulovku. Myslím, že to ale vypadá pozitivně 😉 Pokud je ti hůř a hůř, tak by to mohlo být tím, že se emryjka ujala, hcg se zvyšuje a tím pádem zhoršuje OHSS.

cibka
23. srp 2011

@zvalentova jak píšou holky je ti blbě ale vypadá to nadějně většinou kdo ho mel tak byl tehule drž se kočko

anlek
24. srp 2011

@pentagras Tak co? Uz jsi testovala? 😵