Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
1. zář 2011

@pentagras to je supr, že už jsi doma. Zítra jdu asi naposledy k Bukvové.
Kdy jsi měla ET?

anlek
1. zář 2011

@zvalentova Je teda pravda, ze prvni trimestr jsem alkohol vynechala uplne. Prislo mi, ze v obdobi, kdy se tvori organy si ho muzu odeprit, ze tam by se neco pokazit mohlo. Pak kdyz uz rostou, tak si myslim, ze nejsou tolik nachylne ...

@pentagras Super, doma bude lip. 😉

aknel1976
1. zář 2011

@zvalentova @anlek přesně jak píše Anlek, v prvím trimestru jsem si taky říkala, že raději ne, když se miminka vyvíjejí a navíc mi krvácel hematom, tak jsem to ani nechtěla kvůli tomu riskovat a pak jsme 2x ke konci 3.měsíce byli na oslavě a tam jsem si dala v klidu decku vína a k tomu to zapíjela vodou 😉

pentagras
1. zář 2011

@zvalentova já 13 srpna a na utz jsem měla jít až za Týden, nechápu že mě tam ženou ted kvůli tomu že jsem byla v nemocnici, jsem byla dneska na utz v nemocnici

pentagras
1. zář 2011

@aknel1976 Leni nějak mi to vypadlo, jsem blbá ale bojím se něco jako dělat abych něco nepo.. že to je kravina a můžu doma fungovat normálně?? Řekl mi klid režim ale to je kvůli OHSS, já se na to doma nemůžu dívat 😀

aknel1976
1. zář 2011

@pentagras ty jsi fakt blázínek 😀 😀 😀 😀 Chovej se naprosto nomálně, jsi JEN těhotná, ne nemocná 😉 🙂 Rozhodně nic netahej a nějak moc se fyzicky nenamáhej, zatím se klidně i vyprdni na nějaké úklidy, na to jsem pro jistotu prděla celý prvni trimestr, tedy myslím větší úklidy. Prach jsem utírala, věšela prádlo, jen jsem neluxovala a nevytírala a nedělala klasické sobotní ooobr úklidy, ty od té doby do teď dělá manžel 🙂 😉 . Ty ten klidový režim máš určitě kvůli tomu OHSS, tak se jen šetři fyzicky a během dne se jen tak natáhni a na binec doma se vy.... to ti neuteče 😀 😀

pentagras
1. zář 2011

@aknel1976 no stejně mi to nedalo vid, ale vysávat nebudu, na to kašlu, zítra t idám vědět jak jsem dopadla 🙂

monivo
1. zář 2011

@pentagras tak to je fajn, že už jsi doma. Doma je to příjemnější 🙂 Taky si myslím, že drobné práce klidně můžeš, ale uvidíš sama, jak se budeš cítit. Já jsem byla fyzicky docela rychle hotová i po drobnější činnosti.

kive76
2. zář 2011

holky včera když jsem byla na kontrole u své gynekoložky na cytologii na Kladně, tak mi říkala, že jí přišel dopis...že na Praze 6 je nově otevřené nějaké centrum neplodnosti..něco jako Genet, či Motol, ale zatím jsem ještě o tom nikde nečetla, hledám to na stránkách....někde prý na Evropské....

aknel1976
2. zář 2011

@zvalentova jsem jak na trní 😀 😀 Tak coooo??? Je tam jeden cvrček nebo dva? 😉 🙂
@kive76 to ani nevím, že by tam něco bylo, ale rozhodně by jsi to měla blíž jak do Motola,co?

sedmitecka
2. zář 2011

@pentagras
@zvalentova
ahoj holky, dlouho jsem se tu neukázala, potřebovala jsem profouknout hlavu na dovolené 😀 a čtu tady samé krásné novinky, moc vám gratuluji!!!!!!!!!! 🙂

sedmitecka
2. zář 2011

holky, Gennet má nějakou pobočku v Praze 1 v ulici Na Poříčí? dnes mi psali, že nám musí o tři dny posunout konzultaci u mudr. vykysalé a že máme dojet na jejich pobočku na poříčí...o tom jsem ještě neslyšela 😕

raducha
2. zář 2011

@sedmitecka ahoj na poříčí 26 ( palác archa ) chceš telefon?

aknel1976
2. zář 2011

@sedmitecka o tom vůbec nevím, ale pokud ti to psali, tak to tak asi bude 🙂

cibka
2. zář 2011

@raducha a kde to je jak se tam jede kdyby mě tam náhodou taky třeba poslali

cibka
2. zář 2011

zvalentova tak co je s tebou jak si dopadla? jeden nebo 2 mimisci

majcam
2. zář 2011

@cibka u Florence naproti Bílé Labuti(obchoďák) 😉

cibka
2. zář 2011

@majcam díky jak se ti vede už sem te tu dlouho neviděla

raducha
2. zář 2011

@cibka tram 3 ,8,24, zastávka bílá labut zbytek napsala majcam 🙂

raducha
2. zář 2011

@raducha přítel je tam objednán na urologické vyšetření

sedmitecka
2. zář 2011

@raducha děkuji, telefon nepotřebuju, už jsme objednaná, jen mě překvapilo, že mají nějakou pobočku 😕

pentagras
2. zář 2011

@monivo taky jsem ko po všem, dnes jsem celý den prospala 🙂

pentagras
2. zář 2011

@sedmitecka ahojky, děkujuuuuu 🙂

sedmitecka
2. zář 2011

@pentagras nemáš zač 🙂 mám radost, snad nám gennet taky přinese štěstí 🙂

zvalentova
3. zář 2011

@pentagras @cibka @aknel1976
tak jsem tu, včera to byl masark, doktoři, oběd, pedikura, pak znovu do Gennetu, protože mi zapomněli vydat recept...
Naštěstí Bukvová pochopila, že chci znát výsledek, že jen pozitivní krev mě neuspokojí a tak na UTZ vykoukala dvě špendlíkové hlavičky.
Zatím nikdo neví jestli nám obě vydrží, tak se raduji velmi potichoučku.
Zároveň jsem se rozhodla, že si nechám neschopenku jak dlouho to půjde a domluvím se se šéfem na úhradě HomeOffice, tak snad na to přistoupí 🙂

Za 14 dní mě čeká UTZ u Langerové a pak mě převelí k mojí MUDře, pokud půjde všechno jako po másle.

cibka
3. zář 2011

@zvalentova tak to je paráda oni ti zaváděli 2 embryjka? neboj vydrží koukej odpočívat práce ti neuteče 😉

aknel1976
3. zář 2011

@zvalentova jupííííííííííí, potichounku gratuluju k dvěma tečkám 😵 😵 Vzpomínám, jak to byl úžasný pocit a o týden dýl byly dvě srdíčka 😵 😵 Mooooc držím palce, ať se jimu oboum daří u tebe v bříšku dobře!!! Já jsem na neschopence už od OPU a můžu říct, že jsem za to šťastná!!! Takže pokud můžeš, doporučuju neschopenku. Držím palečky a mám z vás velkou radost!!!!! 🙂 🙂

raducha
3. zář 2011

@zvalentova já také moc gratuluju. hodně štěstíčka 🙂

raducha
3. zář 2011

@zvalentova mazej na neschopenku a užívej si každý den s bobískama.

zvalentova
5. zář 2011

krásné pondělní ráno všem 🙂