Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

rychetkami
12. zář 2011

@pentagras to je bezva!!!!!!!! 😀 tak doufám, že za dva měsíce budu hlásit taky dobré zprávy...to čekání je nejhorší

raducha
12. zář 2011

dnes jsem byla na druhém ultrazvuku a ve čtvrtek mě čeká odběr vajíček.

malina2
12. zář 2011

@rychetkami Dík! Já věřím spíš na ty bylinky než na zázraky, už od dětství... Pupalka celkově působí velmi blahodárně na ženské orgány. Na 3D utz mi v červnu řekli, že endometr. je na obou vaječníkách, na děloze plus srůsty na vejcovodech, šance na přiroz. otěh. velmi mizivá. Měla jsem ji navíc i na střevu, konečně mi došlo, proč mívám ty přííííšerných křeče při vyprazdňování během ms. Už v červenci jsem žádný křeče neměla, tzn. po měsíci užívání bylinek 😎

cibka
12. zář 2011

@raducha a jak si dopadla kolik jich tam máš 😉 držím palečky na opu

rychetkami
13. zář 2011

@malina2 takže bylinky...já jsem to vždycky brala docela s rezervou, ale nikdy jsem to nezavrhovala, i kdyby to nepomohlo, tak to aspoň neuškodí...jsem zas o něco chytřejší🙂 Každopádně držím pěsti.

raducha
13. zář 2011

@cibka na pravé straně zatim žádná vajíčka a na levé jsem měla tři zralá a dvě nezralá. tak uvidíme ve čtvrtek.

majcam
13. zář 2011

Tak to mě bylinky ani zázrak už nepomůže,z krve mi zjistili zvýšený FSH a snížený AMH,prostě mé vaječníky jdou do kopru... ☹ ,nechápu,jak se mohl takový skluz za rok od posledního IVF stát..., 27.9 si jdu pro ortel... ☹ ,že já blbka si na ty výsledky volala..už od včerejška brečím...

inza
13. zář 2011

@majcam: nebok to bude dobry

zvalentova
13. zář 2011

@inza ahoj paní, jak se vede? 🙂

majcam
13. zář 2011

@inza kéž bys měla pravdu 😔 ,co ty jak pokračuješ?
@zvalentova a vy paní jak se držíte?

zvalentova
13. zář 2011

@majcam já se držím, ale chtěla bych něco slyšet i od "nich". Tohle nic nedělání doma mě mučí... už abych to měla potvzené na tuty 😀

inza
13. zář 2011

@zvalentova: ahoj, jo vcelku to ujde..mohlo by byt lepe ale i hure.....
@majcam: jasne ze ji mam. Jinak nepokracuji zatim nijak. Mozna konec mesice az dojde mrcha tak bude asi minimalka. Jinak mam ted brigadu tak cas docela utika

lenickan
13. zář 2011

ahoj chci se zeptat nemáte některá zkušenost s tím, zda se lze v CAR domluvit na IUI tak, že bych měla pouze stimulku a přitom bychom na IUI vůbec nešli?
Mám PCO - cykly bez ovulace. Už jsem jednou bez problému se stimulkou na IUI otěhotněla a IUI jsme nakonec nepodstoupili.... chtěli bychom to i u druhého takto

lenickan
13. zář 2011

poprvé jsme na IUI nešli kůli nemoci ale mělo se na něj jit. Otěhotněla jsem až druhý cyklus - bez stimulky

anlek
13. zář 2011

@lenickan Pokud budes potrebovat si neco pichat, tak ti to bez IUI nedaji. Leda nejak resit, ze si injekce zaplatite sami bez pojistovny, jestli by na to pristoupili. Ja mela IUI simulovana s perem a dr. rekla, ze pojistovna vyzaduje, kdyz uz plati leky, prave to IUI. Aby se na to lidi doma "nevykaslali".

lenickan
13. zář 2011

stimulovala jsi perem? Puregonem? Na pojišťovnu nic jsi nepřiplácela?
Já stimulovala Fostimon:( bez pera...
Já bych si to i zaplatila - potřebuji léky + kontroly UZ zda je vše ok

anlek
13. zář 2011

@lenickan Uz je to tri roky zpatky, takze nevim presne, kolik jsme platili. Ale na pero - puregon jsem neco doplacela. Ani nevim, jak to bylo, kolik platila pojistovna a kolik my. Zkus se zeptat, uvidis.

miky
14. zář 2011

ahoj, ráda bych se zeptala, jestli chodíte do Gennetu všechny jenom kvůli problémům z otěhotněním nebo se tu najde ještě někdo kdo tam byl kvůli konzultaci a nejspíš následným vyšetřením na onkogenetice?

cibka
14. zář 2011

krásný den všem
😉

zvalentova
14. zář 2011

@cibka i tobě 🙂

cibka
14. zář 2011

@zvalentova jak je kočko makáš z domova? kdy že jdeš na kontrolu

cibka
14. zář 2011

@raducha neboj do čtvrtka daleko to ještě něco vyroste 😉

zvalentova
14. zář 2011

@cibka makám a doufám, že se šéf pochlapí 😀
kontrolu mám v pátek, už aby to bylo. Tohle čekání na Godota je zničující...

cibka
14. zář 2011

@zvalentova tak to jsem zvědavá jak dopadneš podle hcg by tam mohla být i 2

zvalentova
14. zář 2011

@cibka to by mohli, ale radovat se budu tak ve 12tt a nejvíc až se skutečně "vylíhnou" 😀
Přeci jen jsme stále na začátku.

cibka
14. zář 2011

@zvalentova ale dobrý začátek ne?

zvalentova
14. zář 2011

@cibka to ano, začátek by šel. Teda jsem a brutálně se nudím.
Už mám vypráno, nehty hotové, oběd uvařený.... Já chiii do prááceeeeeeeeeeeeee 😀 😀

cibka
14. zář 2011

@zvalentova jen se šetři ještě se namakáš

monivo
14. zář 2011

@miky obávám se, že všechny zde chodí do Gennetu kvůli problémům s otěhotněním.

biris
14. zář 2011

holky stimulovala jste některá merionalem a kolik jste doplácely?Jdu příští cyklus na ultrazvuk 19-21den a primářka mi napsala hormony ale neřekla mi kolik se doplácí.Já jsem se v šoku z toho že v tom moc šancí nevidí zapomněla na všechno zeptat.Byla jsem 2x v jiném caru a tam by mně bez vyšetření šoupli do 3 pokusu,naštěstí jsem přešla do Gennetu a aspoň vím na čem jsem.děkuju za informace.