Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zana21
24. zář 2011

@sedmitecka Ahojky, tak jak jsi dopadla v pátek?

cibka
24. zář 2011

ahojky všem

raducha
25. zář 2011

ahoj holky prosím poradte mi.před týdnem jsem byla na transféru a už včera mi začalo pobolívat bříško jako před ms. je to v poho nebo je to v háji. bojím se. 😢

anlek
25. zář 2011

@raducha Me po ET bolelo bricho jako na MS a mame maleho. I po testech (krvi, kde uz bylo slusne hcg) bricho pobolivalo, docela napor na nervy. 😒 Ale neznamenalo to nic spatneho. 😉

raducha
25. zář 2011

@anlek šla jsem si udělat test a zatim to vypadá že ne. jsem sice osmý den po transféru ale ... ani náznak druhé čárky

anlek
25. zář 2011

@raducha A kolikadenni embryjka jsi mela?

sedmitecka
25. zář 2011

@darkwitch ahoj dark ,dekuju za uklidneni, prevedu si ji teda po laznich k obvodakovi 🙂 to jsem chtela slyset 😉

sedmitecka
25. zář 2011

@zana21 ahojda, omlouvam se za prodlevu, vcera jsme byli na svatbe, tak nebylo kdy....no, v Arše je to moc pěkné, reprezentativní prostory, milé sestřičky, super! z pani doktorky Vykysale jsem byla ze zacatku dost rozpacita, behem rozhovoru se to zlepsilo, ale trosku me rozhodilo, ze mi pripadalo (mozna je to uz jen muj hystericky dojem), ze se mnou mluvi uz jako se zoufalkyni a zminila variantu darovanych vajicek.....to me sokovalo....ale pak jsme se dohodly, ze se nabere znovu HP, pocka se ty tri mesice, co budu mit ted hormonalni lecbu kvuli endometrioze a pak pry bychom navazaly rovnou dlouhym protokolem.......a mezitim, abychom se nenudili, mame doporuceni k prof. Gallove-Ulcove do Plzne na imunilogii.....imuno vysetreni nam sice delali letos na jare v Imumedu, ale mudr. Vykysala je skoro presvedcena, ze problem bude v te imunite a chce to jiny pohled na vec, a prof. Ulcova je pry trida 😕 😕
tak uvidime, co zase objevi.....chjoooo

zvalentova
25. zář 2011

@raducha ahojky, všechno bude v klidu. Mě břicho bolí pořád. Začlo to cca 10 den po ET a střídavě to mám doteď. Držím palce 😉

raducha
25. zář 2011

@anlek dvoudenní.

zana21
25. zář 2011

@sedmitecka No, tak alespoň se něco bude dít 🙂 Důležitý je, že se o něco pokouší a řeší. I když chápu, že osobní pocit je také moc důležitý. Ale ten se ještě může zlepšit, až si na sebe více zvyknete. A dlouhým protokolem myslíš IVF? Já doufám, že se m příští týden zadaří a dostanu se do Gennetu 😲

iriel
25. zář 2011

@raducha Me bolelo bricho celych 14dni po ET, mozna dyl, fakt krece, peklo. A u dvoudennich embryi je silene brzy, aby 8. den neco bylo videt, mne davali tridenni a 9. den po ET bylo na testu snehobilo, 11. den po limitu uplne neviditelna carecka a az 13. den po ET nejakej duch...

raducha
25. zář 2011

@iriel kočko moooc vám děkuju.potřebovala jsem uklidnit. už jsem to viděla jako beznaděj.takle jste mi svými radami dali šanci. 😅

anlek
25. zář 2011

@raducha Vem si, ze nebyt IVF, tak jsi teprv 10. den po ovulaci. To se uvadi jako prvni den, kdy je vubec mozna pomyslet na test, spis se doporucuje testovat v den vynechani menstruace, coz je spis brany 14. nebo 15. od ovulace. Takze jeste vydrz. 😉 Nekdo uz v tuhle dobu // ma, ale podle me to jsou velke vyjimky.

hypo
25. zář 2011

@raducha taky bych te uklidnila u me byla videt carka taky az cca 13 den a bricho me bolelo taky porad, clovek to vic vnima a vic resi, jsou to nervy.... drzim palce.... ja jdu v rijnu na KET do Gennetu Archy tak uz ted se bojim bojim zda vse vyjde

iriel
25. zář 2011

@raducha Jen jeste pro info, ja mela 4 odebrana vajicka, z toho jen tri byla dobra a oplodnena, do druheho dne preckala dve, ta nemelo smysl dlouze kultivovat, tak mi je dali a Madlence je dneska presne 5 mesicu 🙂

maharall
25. zář 2011

Zdravím..,
@hypo prosím tě ty jdeš do Archy? myslela jsem že jsi také chodila na Letnou. To tě tam poslali sami od sebe? Jestli mě pošlou někam jinam než na Letnou tak to bude můj konec ☹ . Mám natrénovanou jen cestu sem. 😝 .
Díky díky díky moc za odpověď.

monivo
25. zář 2011

@hypo ahoj, jsem ráda, že vidím známou tvář 🙂 Taky se chystáme objednat do Gennetu. Ale stále nebyly termíny na první konzultaci, ale snad by měly být příští týden na listopad. Takže jestli jsem to dobře četla, tak od první návštěvy cca do měsíce může být KET? Dělají ještě nějaká vyšetření? Trochu jsi mě zarazila s tím, že mají zamražená embryjka po 2ks. Já budu chtít na 100% zavést jen jedno. A jak ty?

hypo
26. zář 2011

@maharall
ahojky, chodila jsem na letnou a kdyz jsem tam volala tak me nechteli objednat ze neni termin tak jsem rekla ze chci opet dr. vykysalou a oni me prehodili na archu s tim ze je ted tam, se sice zdrahali me objednat ale nakonec objednali dokonce desne brzy za cca 10 dnu..... takze to bylo na moji zadost s tim ze jsem pak chtela prejit zas na letnou ale dr. vykysala rikala ze ted bude 3 mesice v arse tak zustavam tam

@monivo ahojky taky te zas rada vidim 🙂 me pri prvni navsteve jen nabrali krev udelali prohlidku gynda + utz a dostala jsem rovnou protokol a recept na prasky a od 1 DC brat prasky a pak se 10 DC objednat na UTZ... jinak ja chci taky jen jedno, uvidime zda budou vubec pouzitelna az se rozmrazi, kdyz mame jen ty dve.....

anlek
26. zář 2011

@monivo @hypo At se sourozenci, co nejdrive povedou. 😵

monivo
26. zář 2011

@hypo já se zase do toho takhle rychle nehrnu, neměla jsem tušení, jak rychle to probíhá, takže jsem se chtěla objednat včas. Ale představovala jsem si, že bych chtěla KET tak v lednu. Zatím mám z představy druhého mimča docela hrůzu 😅 My máme embryjek 11, tak doufám, že to bude stačit, abych to nemusel podstupovat celé znovu.
@anlek díky moc 😉 Teda, tobě už se to taky pěkně blíží. Tak ať vše dobře dopadne 🙂

zana21
26. zář 2011

Holky, tak jsem objednaná 🙂 Mám takovu radost. Ale byl to boj, jen přes deset minut trvalo hež jsem se dovolala, asi tam mají teď telefonní ústřednu, jak lidi volají. Ale jsem TAM 🙂 - na 8.11 🙂)))

monivo
26. zář 2011

@zana21 to mi vůbec neříkej, já se tam snažím dovolat od 7.30 a jsem ve frontě, jsem si spíš myslela, že to berou až od 8hod. Hm, tak to jsem tedy zvědavá, jestli se mi vůbec podaří objednat 😠

zana21
26. zář 2011

@monivo Určitě jo. Já volala něco po půl a vzali mě po 3/4 - tak to bylo dýl než deset minut. Skoro 20 minut!!! Ale vydrž, mě tedy už začala bolet hlava z té hudby, ale hlavně zůstaň ve frontě. Budu držet pěstičky, dej pak vědět.

monivo
26. zář 2011

@zana21 a ke komu jsi objednaná? Já chtěla přímo k Brandejský, tak jdeme 21.11.

zana21
26. zář 2011

@monivo Já jsem chtěla k doktorce Langerové. Doufám, že budu spokojená, četla jsem na ní samou chválu. Mudr, Brandejská je asi více vytížená, že jdete až 21.11. Ale hlavně, že jdete 🙂

monivo
26. zář 2011

@zana21 mě to zase až tak nevadí, jak jsem psala, my na to tolik nespěcháme 🙂 Ještě mi nabízeli 16.11., ale to bylo v 12.30. Takže asi buď moc termínu nemá nebo už nemá volno.

anlek
26. zář 2011

@monivo Ja take nespechala, jen jsem chtela opet k dr. Vykysale ... No a nakonec jsem konzultaci rusila. 😀

hypo
26. zář 2011

tak ja mam dnes narozeniny, jsem si myslela jak si dam k narozeninam MS ale zatim nic, pravda mam jeste cas a jsem dnes teprve 25 DC 🙂 ale nejak se nemuzu dockat zacinam byt netrpeliva...... a zacinam se bat 😒

zana21
26. zář 2011

A chodíte někdo i dr. langerové? Já jsme neměla šanci dostat se k dr. vykysalové, Archa nebere nové pacientky vůbec.
@monivo My jdeme v 12:30, dr. Langerová tam odpoledne nebývá ☹ Ale co, za trochu komplikací to stojí 🙂