Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
16. čer 2010

Ahoj holky, jsem doma....
Možná se mezi nebem a zemí něco děje....sice do toho jdu s rizikem a nejistým výsledkem, ale v sobotu bude OPU.
Nejde to vzdát, i kdyby šance na úspěch byla jen minimální, furt nějaká je. Paní doktorka Brandejská mi navrhla, že to teda zkusíme, jelikož od minule nepatrně povyrostli, ale nezaručuje, že se odběr povede. Ale já to zkusit musím!

petaloudi
16. čer 2010

petap: teď nemám ty výsledky HP u sebe, ale myslím, že tam bylo něco kolem 150 (teď nevím tu jednotku) a vedle ta norma byla snad kolem 20. No ona Lovásová řikala, že je možný, že snížením prolaktinu se srovnají i FSH a LH, ale jistý to prý není. A nijak jinak se prý srovnat nedají. Tak uvidíme...

betox: díky... hmm, tak já si jdu připravit strom života... to bude zajímavý, oba dědové jsou nevlastní a o těch "pravých" moc nevím... Musím zavolat mamce 🙂

petap1
16. čer 2010

dennisa : supeeer..i malinká naděje je naděje. A kdyby jsi do toho nešla, tak by jsi pořád přemýšlela, jestli jsi udělala správně...takže...jen do toho...držím palce 🙂

petaloudi...Hm tak to máš vysoko...já měla 127 a na Endošce 140..takže jsi na tom podobně jako já. Mě taky říkali, že je možné, že po snížení Prolaktinu cyklus naběhne a půjde to přirozeně, ale nikdo to nechtěl tvrdit určitě....no a já teď mám vyzkoušené, že je to tak....až ti ho sníží, tak pokud tam není nic jiného, vše se srovná. Teď si vzpomínám, že jsem měla ten FSH hrozně nízký proto nezrály vajucha....no a po tom nížení mi dozrálo a oplodnilo se 🙂 🙂
Takže jen jdi rychle na Endošku, ať ti dají Dostinex a pak se vše urovná, uvidíš 🙂

betox
16. čer 2010

petap: ahá, no tak aspoň že u Tebe je to OK. Nevím jak jenom ty mutace, ale mě poslali komplet výsledky do měsíce
denni, super, to je výborná zpráva. Třeba ještě trochu povyrostou. Fakt zázraky se dějou 😉
petaloudi: my to taky lovili z obou rodičů.....

dennisa
16. čer 2010

Děkuju holky! 😉
Tohle fakt nejde z toho vlaku vystoupit, byla by škoda to nezkusit a zahodit celou tu u mě extra dlouhou stimulku. Takže hurá na to 😅
Dneska si dám už 23. a 24. injekci, jestli teda najdu místo, kam to píchnout 😠

betox
16. čer 2010

denni, no jasný, teď by to byla hloupost to vzdát. Navíc každý organismus je jedinečný, takže fakt Tě může v sobotu překvapit 😉 Chudáčku, musíš být jak řešeto ☹

majcam
16. čer 2010

Ahoj holky,sleduju vás už dlouhou dobu,občas něco napíšu(z důvodu prac.vytíženosti né moc často 😉 ),měla bych pár otázek:1)koncem června mám jít před menzes na 1.konzultaci před IVF,to už dostanu pokyny a domluvíme se na ceně a na injekcích?! 2)vezmu si neschopenku už při stimulaci,píšou se nějaké vycházky? 3)můžu na injekce někam třeba docházet?Když totiž vidím injekci,tak pomalu omdlévám,a nevím jestli by to zvládl manža(pracuje na směny a to se asi musí píchat ve stejnou hodinu,,,
VVeru,Denisa:držím moc moc pěstičky,ať vám to vyjde....
Dark:mám jít na IVF,ale Lovásová mě neposlala na žádné vyšetření vaječníků,mám za sebou akorát základní vyšetření,tak nevim jestli na to mám jít..?
Děkuji moc za mé asi stupidní otázky,ale u dr.je to vždy taková rychlovka,že nevím pomalu jak se jmenuju..

dennisa
16. čer 2010

Betox, jsem hezky barevná, to jo, zadnice k pohledání 😀

Majcam - 1) záleží, jaký je u Vás problém, proč nemůžeš otěhotnět, např. u mě nemuseli nic řešit, nemám vejcovody, takže to pak šlo rychle a vlastně jsme se domluvili na druhé návštěvě se všema výsledkama už na stimulaci apod.
2) mám taky neschopenku od stimulace a vycházky mi napsali 9-11 a 16-18, neřešila jsem to, možná by se s nima dalo domluvit na jiných.
3) můžeš na injekce klidně docházet třeba k obvodní, mně to ta moje nabízela, jenže stimulace Ti vždy vyjde i na víkend, takže jsem to vyřešila tak, že mi to radši píchá manžel v klidu doma. Směny jsou blbý, opravdu se to má píchat ve stejnou hodinu. Ale kdyby jsi měla třeba to pero, to bys určitě zvládla sama 😉

Ještě mě napadlo...na 1. návštěvě poslali manžela na spermiogram a pak oba na odběr krve na pohlavně přenosný nemoci. Pak na začátku cyklu jsem tam ještě byla na krvi na hormonální profil.

2411
16. čer 2010

Ahoj Dennisko,to jsem ráda ,že ti to takhle dopadlo určitě to bude dobré,moc Ti to přeju pa 🙂 🙂 🙂

dennisa
16. čer 2010

2411, děkuju 😉

majcam
16. čer 2010

Denisa:díky moc,už máme za sebou dvě IUI,takže teď jdeme na IVF,já jen,že jsem uý v práci nahlásila,že budu červenec na neschopence,tak doufám,že až to teď dostanu,tak půjdu na věc, ještě mě napadlo,nemám si teď nějak oběhnout předoperační,nebo na to budu mít čas při stimulce?

2411
16. čer 2010

Není zač ,mě čeká ET v pátek mám strach ,ale jsem silná žena 😉

dennisa
16. čer 2010

2411, na pátek držím moc palce! ET nebolí, to bude brnkačka, žádný strachy 😉 Kolik budete zavádět, jedno nebo dvě?

Majcam, na předoperační je ještě čas, nesmí být starší než 3-4 týdny. V Gennetu Ti pak na něj dají žádanku. To bude stačit, když si to zařídíš při stimulce.

majcam
16. čer 2010

Dennisa:děkuju moc,jsem z toho trochu vyplesklá,problém u nás nenašli(až na pomalejší spermie),ale Lovásová říkala,že naším nepřítelem je věk(je mi 34,nikdy žádné těhotenství),jo a ještě mám prý zakloněnou dělohu,tak nevím jestli je to tím...,držím ti moc moc pěsti,prožívám to tady s váma,jak kdyby se to týkalo mě samé...

vveru
16. čer 2010

Denis, super!!! Mám radost. Moc držím palečky.
😉
😉
😉
Mě by zítra měli říct předpokládaný denET.

dennisa
16. čer 2010

Macjam, z toho si nic nedělej, taky jsem ze všeho vyplesklá 😅
Dnešek jsem třeba vůbec nepobrala, takový náhlý šoky ze dne na den, na to už jsem asi stará 😀
Ale co, to Ti řekla, že Ti je hodně let? 😕 Mně je 32 a naopak mi paní doktorka říkala, že jsem mladá 😕 (Když tam přede mnou byla paní, který bylo 47)

Vveru, děkuju 🙂
Takže ET vypadá na pátek, co? 😉

kive76
16. čer 2010

ahojky, majcam ..tak to jsme na tom podovně ..34 let, žádné těhotenství...a já se zítra dozvím...co dál s nama

vveru
16. čer 2010

Deni, já vůbec nevím, prý mi řeknou zítra zhruba kdy, tak uvidíme, možná sobota 😉 By sme se zase sešli 😉

dennisa
16. čer 2010

Vveru, tak to jo. No OPU dělají ráno a ET dělají myslím kolem poledne, tak to bys mě tam možná zastihla, jak mě manžel táhne do auta 😀
V kolik Tě po OPU pustili domů?

Kive, na zítra držím palce! Už se to konečně rozhýbe 😉

vveru
16. čer 2010

Denis, musela jsem tam být kolem půl osmé-osmé a na řadu jsem šla v půl jedenáctý 😖 břicho už mě tou dobou bolelo jak prase, tak jsem to už chtěla mít za sebou. V 11 už jsem byla zpátky na pokoji a ve 12 šla domů 😉

kive76
16. čer 2010

dennisa: díky...no přesně tak..aspon budu vědět na čem jsme

dennisa
16. čer 2010

Vveru, mně říkala doktorka, že to na sobotu vypadá dobře, že bych nemusela moc čekat. Radši bych to měla hned za sebou...Bude mi to dělat Mudr.Langerová, paní doktorka Brandejská ji psala ke mně nějakou zprávu, jsem trochu zvláštní případ to tak vypadá 😕

Kive, v kolik jdeš?

majcam
16. čer 2010

kive76:a to jdeš na první konzultaci?A ke komu jdeš?
Dennisa:prý po 35 roku klesá produkce vajíček,takže mi moc času na přirozenou cestu nezbývá,a i když je pár zdravý, tak to pak trvá déle,samozřejmě asi záleží na ženě,každá jsme jiná,v životě by mě nenapadlo,že půjdu na IVF, po gynekologické stránce jsem nikdy neměla s ničím problémy.no vše je jednou poprvé ☹

dennisa
16. čer 2010

Majcam, já jsem taky nikdy neměla jedinej gynekologickej problém a najednou šup, dvě mimoděložní, nemám vejcovody a už jedině IVF.
Ale dneska jsou naštěstí velký možnosti a medicína je v tomhle daleko, tak buďme rády 🙂

darkwitch
16. čer 2010

denni skvele tak drzim palecky at v sobotu najdou dobra vajucha a ty se krasne oplodni a hlasis nam za chvili dve
kive drzim na zitrek palce
majcam me poslala po neuspesnem iui na hsg a tam zjistili, ze mam jeden vejcovod nepruchodny a druhy opozdeny, takze mi navrhla ivf s tim, ze pokud by se ivf nezadarilo tak bych sla na laparku, jeste si muzu rozmyslet jestli nechci jit nejdriv na laparku a pak na ivf (jsem chtela jit na ivf az v po zarijove dovolene) a tehle cyklus zkusime jeste iui (mela bych mit folik na strasne kde mam castecne pruchozi vejcovod...

jinak hlasim, ze jsem se rozhodla vykaslat se na dovolenou a zkusit hned ivf a v pripade, ze to nevyjde laparku na podzim 😀 a manza s tim souhlasim...

vanuska
16. čer 2010

Ahoj holky, mohla bych se vás opět na něco zeptat? Ale nejdříve musím říct Denise, že jí držím moc moc palce 🙂 , sem tam na vás kouknu jak se vám daří

Byly jste v Gennetu na tom speciálním 4D ultrazvuku - Fertility scan před IVF, který by měl i ukázat kolik folíků je v zásobě před stimulací? Odpovídá to pak realitě při stimulaci?
Díky moc

majcam
16. čer 2010

vanuska:na 4D ultrazvuku jsem byla v rámci hormonálního profilu po první konzultaci v gennetu,ale nevím jestli se používá před IVF.Mám jít v červenci na IVF a dr. o tom nic neříkala...

evak99
17. čer 2010

dobré ránko holky,

denniso, moc držím pěsti 😉

jinak já stále doma, neb kontrakce mám celou noc zatím po 8-10 min, tak čekám až se to zkrátí, tak jen doufám, že to nebude trvat dlouho. 😀

hezký den všem! ať se daří 😉

darkwitch
17. čer 2010

evi tak drzim palce at to netrva moc dlouho...

petap1
17. čer 2010

Dobré ráno,

Evi už to nebude dlouho trvat a budeš mít holčičku u sebe 🙂 Držím palce ať vše probíhá hladce a moc tě miminko i doktoři netrápí 🙂