Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

maybay
11. kvě 2012

@absti mam v planu, kdyz se ted neporadi zavolat doktorce a domluvit se s ni jestli udelat pruchodnost a 3.iui nebo jit rovnou na IVF, uvidime urcite to s ni chci probrat. To verim, ze se tesis na dovcu, Italii miluju.Ja zatim takovy vyhled nemam, ale rada bych taky nekam jela, uvicime jak se to vyvrbi.

absti
11. kvě 2012

@maybay
Já taky Itálii miluji!!! jezdíme tam každý rok a pokaždé na jiné místečko..
Určitě to s doktorkou všechno prober.

maybay
11. kvě 2012

@absti ja jsem tam byla taky hodnekrat, i na Sicilii, Sardinii a hodne jsme jezdili do Kalabrie tam je krasne

maybay
13. kvě 2012

holky nasla jsem // 12 DPO. MS mam dostat 18.5. Jarosova mi nepredepsala utros, myslite, ze ji mam zavolat zitra aby mi ho radsi predepsala?

marryy
13. kvě 2012

@maybay jej tak to je uzasny 🙂 no urcite bych ji zavolala.gratuluju.

maybay
13. kvě 2012

@marryy diky, snad bude carka silit, trosku se jeste bojim, ze byl mohla byt z pregnylu i kdyz minuly cyklus jsem 12 DPO mela test snehobily. Tak snad je to tehu.

trefulka
13. kvě 2012

Ahoj holky, jsem tu nová 🙂 a nová i v Gennetu - máme za sebou teprve 1. konzultaci a spoustu vyšetření před sebou. Mám z toho všeho docela hlavu v pejru 🙂

rory_g
14. kvě 2012

@maybay jéé super zpráva, gratuluju 😵
@trefulka ahojky, vítej 🙂 Ke komu chodíš? Ony ty 🙂 vyšetření jsou rychle hotové a potom už všechno půjde šup šup 😉

absti
14. kvě 2012

@maybay
no supééééééééér!!!! jo jo zkus jí cinknout. Ultrošem určitě nic nezkazíš 😉
Kalábrii s manželem milujeme!!!!

ahojkyy
14. kvě 2012

@maybay ahoj 🙂 gratulujem a pregnyl to nie je, rovnako som mala po ivf uz 10 den po odbere oocytov (12. den po pregnyle.. dve ciarocky a bol to Tomik 🙂. Tak len nech silnie! A urcite zavolaj, ultrog. nic nepokazis, len ho posilnis 😉

maybay
14. kvě 2012

@rory_g diky moc 🙂

maybay
14. kvě 2012

@absti
@ahojkyy dneska jsem byla na krvi a vysledky budou zitra. Nemuzu tomu verit, snad to vyjde.

trefulka
14. kvě 2012

@rory_g Byli jsme u primářky Brandejské 🙂

ahojkyy
14. kvě 2012

@maybay vsak tam mas normalne silnu ciarku, tak co sa bojis. Uz len byt v klude, lebo ako som ja zistila, odkedy clovek otehotnie, neprestane sa bat, roznych testov, ci to vydrzi, potom screeningov, potom porodu, potom o miminko, ockovani, kazdeho hlenu a tak asi az do vysoke skoly se budu o to me miminko bat 😉
tak klidek a uzivaj si to, ciarky su jasne 😉
a este raz gratulujem!
ahojkyy

ahojkyy
14. kvě 2012

@maybay a vies co je sranda? Tiez som mala transfer 1.5. - 2010 😀 asi nejaky carovny datum, ked to vychadza 🙂 sranda 🙂

maybay
14. kvě 2012

@ahojkyy ze by ten maj lasky cas? 🙂 to je dobra nahoda 🙂 diky za uklidneni, zitra dam vedet jak dopadla krev 🙂

trefulka
14. kvě 2012

@maybay přidávám se k ostatním gratulacím 🙂 Já pokaždé viděla jen jednu čárku, musí to být báječný pocit, když se objeví i druhá 🙂

maybay
14. kvě 2012

@trefulka taky jsem si myslela, ze ji nikdy neuvidim, vzdycky jsem se snazila ji tam vykoukat a nic, taky se objevi uvidis 🙂

ahojkyy
14. kvě 2012

@maybay 🙂

absti
15. kvě 2012

@maybay
no tééééda to jsou nádhezné čárky!!!!! Moc gratuluji!!!!!

maybay
15. kvě 2012

@absti diky moc 🙂

absti
15. kvě 2012

@maybay
kdy budeš volat na krev??

maybay
15. kvě 2012

@absti uz jsem volala rano, je totam 🙂 jdu si dneska pro utros

absti
15. kvě 2012

@maybay No týýýýýýjo fakt paráda, takže žádná průchodnost vejcovodů a 4D ultrazvuk tě nečeká!!! tedy 4D ultrazvuk ano, ale bude to ultrazvuk mrňouse 😉

maybay
15. kvě 2012

@absti 🙂 vidis, na pruchodnost jsem uplne zapomnela 🙂

absti
15. kvě 2012

@maybay
🙂 je to paráda, moc ti to přeji!!!!

brantovka
15. kvě 2012

@maybay GRATULUJIIIIIIII........SUPERRRRRRR

trefulka
15. kvě 2012

Hezký večer, příští týden mě čeká test průchodnosti HyFoSy, je to hodně nepříjemné vyšetření? Prý má trvat cca 15 minut. Měla jste některá po něm problémy - zánět, výtok atp.? Díky 🙂

maybay
15. kvě 2012

@absti
@brantovka diky holky, drzim palce at se poradi i vam

brantovka
16. kvě 2012

@maybay PROSIM TE A JAK SE TI TO POVEDLO ??? A NEBO SE TO POVEDLO GENNETU
????