Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

val1
9. lis 2012

Zdravím,
tento týden jsem byla v Gennetu, chodím k dr. Vykyslé. Chodí k ní někdo také? Přijde mi poslední dobou nějak mimo, přijdu, zařídí IUI, nic moc neřekne...tak nevím, zda to je mnou nebo má nějaké špatné období...nějak se nám pořád nedaří, snažím se být optimista, ale když jdu od doktorky, tak nemám takový ten pocit, že to bude ok...ale spíš jsem zpruzelá, že se na vše musím ptát...jinak přeji hodně štěstí všem 🙂 ...

val1
9. lis 2012

oprava k dr. Vykysalé... 😉 pardon 😉 už sedmým rokem.... 😝
teda s přestávkou, kdy tam byl pan doktor Feldmár...ten mi moc chybí....vždycky mě tak povzbudil....nestačila jsem se s ním rozloučit:-/

raducha
9. lis 2012

@val1 jo jo,feldmár byl úžasný. dokázal člověku zvednout náladu a nikdy se nechoval že ho obtěžujete 😉 toho je škoda že odešel ☹

pentagras
9. lis 2012

holky já chodím k dr Brandejské a je užasná, teším se na ní pokaždý když tam jdu 🙂

len.a
9. lis 2012

@val1 ja jsem u ni byla jednou pred ivf na kontrolu, jak reaguju na stimulaci a odchazela jsem s brekem. byla hrozna, uplne me rozhodila a nic moc nerekla. jen tak suse, ze tam jsou jen dve vajicka a ze s tim nic neudela, akorat mi zvysi davky a nashle.. proste jsem z ni mela pocit, ze jsem odepsana.. hrozny pristup a nakonec se hned napoprve zadarilo a spinka mi tady uz 14 ti mesicni slecinka 🙂 ja osobne bych k ni uz nikdy nesla!

crime
10. lis 2012

já chodím Dr. Langerové a nemůžu si na ní stěžovat... 🙂 myslím, že v Gennetu dělají jen fajn lidi... Dr. Brandejská mi dělala OPU a byla moc fajn 🙂

absti
16. lis 2012

@val1
Já k Vykysalé chodím. Je fakt, že mi taky nic moc neřekne, ale dělala mi Et a to jsem dvě čárky našla. Sice se jednalo o biochemické těhu, ale byly tam // . Jinak mi přijde strašně milá. a Bradejská je taky fajn. Jednou mi dělala IUI a KEt a bez výsledku.

majcam
19. lis 2012

@betox @inza holky kde jste?!Snad už nerodíte?! 😉

betox
19. lis 2012

@majcam Ahojky, dej pokoj, ještě je čas 😀. Minulý týden jsme byli na posledním velkém UTZ a všechno v pořádku. Je to opravdu Julinka a máme už 1,7kg 😉 . Co Vy? Jak rostete?

inza
19. lis 2012

@majcam: dej pokoj. My jdeme teď ve středu na ten velky UZ.jinak já vcelku v pohode..
co vy jak rostete

sofiemull
19. lis 2012

Dobrý den, nabízím Gonal 450- 2 balení, Gonal 300 - 1 balení, Synarel 8 ml- otěhotněla jsem spont, ale už mám doma léky. Pokud máte někdo zájem, piště do Ip.

mandre
19. lis 2012

@betox kus ženský 😉 ...my měli v 34+6tt (při porodu) 2490g 46cm, taky celkem dost 🙂

@inza tak jsem zvědavá, co to bude 😉 😉 😉 ...

majcam
20. lis 2012

@betox Jejda,to jí je u tebe v bříšku moc dobře teda,malá měla myslím v tuhle dobu nějak 1,2kg,ale ty odhady nemusí být stopro 😉 ,co těhu cukr?! Dietuješ 🙂 ..jéé Jůlinka,paráda,to bude krásná růžovka 😉
@inza ještě že si vás takhle holky můžu "vyvolat",jinak bych nevěděla ani v jakém týdnu jste 😝 ,to budu držet pěsti,a napiš a jsem taky zvědavá co to bude,tip si nechám pro sebe 😉
...jinak malou asi zlobí už zuby,furt se v noci budí,dám čaj usne,má teplotu,a je pěkně nepříjemná,no jo celej tatínek 😅,už se 14 dnů přetáčí,tak jen lítám a přetáčim nazpátek,je to prča,jak je vždycky vyvalená,kde to je 😉 ,jo a už má naušničky 😉 ,no takže už nevypadá jak miminko,ale jak velká holčička,ale mě přijde,že stejně nikdy nevypadala moc jako miminko s těma vlasama 😨

betox
20. lis 2012

@mandre- no podle zprávy od Dr. a podle těch grafů, které nám dala je Julča váhově přesný průměr, odhad porodní váhy je 3,5 kg. Uvidíme, jak to bude ve finále 😉 Co Vy, jak rostete?
@majcam - Ajaj, zuby. Tak ať jí to moc netrápí. Týjo, naušničky, jak jste zvládli píchání?
@inza Držím pěsti a pak se ozvi 😉

inza
20. lis 2012

@mandre: no ja ani nevim zda to chceme vedet ci ne....bude alespon prekvapko...ne my si to asi rici nechame, ale ostatnim v pribuzenstvu atd to spise rikat nebudem 😀
@majcam: no ja taky ani sama nevim v jakem tydnu jsem....nejak to absolutne nesleduju a jde to mimo me. Co to bude bude prekvapko bud to muze byt holka ci kluk vice moznosti neni 😀. Jo jnak manza zacal uz pomalu koukat po kocarkach...resp hleda na netu info o znackach, bezpecnosti, cene atd....ted prisel s tim ze uz ma vytipovamne tri vyrobce..resp jeden uz z tohovypad, protoze je to delany v Polsku a polaky nebrat...takze ma dva tipy kocarku a z nich bude vybirat...jsem mu rekla ze at si vybere jakej chce, hlavne nesmi byt ruzovej 😀
@betox: jj dam vedet jak jsme dopadli.
Jinak jak braly pred timto UZ krev tak se dr nastesti neozvala takze snad vsechny vysledky budou v pohode....

majcam
20. lis 2012

@betox no má je nastřelený 😉 ,ale i tak dala pusu do obrácenýho U a rozplakala se,tak jsem jí řekla,že pro krásu se musí trpět 😉

majcam
20. lis 2012

@inza no vidíš,manža ti s tím pěkně pomáhá,my máme černočervenej,je to sice polák,ale jsem spokojená a myslím,že už se nám další dítko nepoštěstí,takže jsem na ty kvalitnější až tak nekoukala 😉

inza
20. lis 2012

@majcam:nerikej nikdy....treba sourozenec bude.co mate za polaka.my potrebujem aby vydrzel v horach.zatim ma vybranej cervenej.je ve sleve 🙂

trefulka
20. lis 2012

Ahoj, potřebovala bych radu od některé zkušenější - příští cyklus mě čeká 1. IVF a nevím, zda stimulovat Fostimonem nebo si připlatit za novější preparát v peru? Podle doktorky je rozdíl pouze v komfortu aplikace. Díky 😎

majcam
20. lis 2012

@inza máme Camarelo Q12 😉 ,červená je dobrá volba 😉

majcam
20. lis 2012

@trefulka to je těžký,já první IVF stimulovala Gonalem v peru a nic a v druhým IVF jsem měla klasiku injekce Menopur a povedlo se 😉,dala bych na radu dr.k čemu se víc přiklání...

majcam
20. lis 2012

@pentagras jak si na tom?! 😉

trefulka
20. lis 2012

@majcam Doktorka mi řekla, že u mě hyperstimulace nehrozí, takže je to prý jedno.... Že je to opravdu jenom o tom komfortu, který se ale musí zaplatit... Asi bych nad tím neměla tolik přemýšlet, protože mi už z toho pěkně hrabe. Ale díky za vlastní zkušenost 🙂

pentagras
20. lis 2012

@majcam ahojky, zatím nijak, jsme 8 den po KET a počkám až na krev radši, bojííííím seeee

monnn
20. lis 2012

@pentagras jé to je úžasná zpráva!!!!!držím vše co mám 😀 😉 😉 😉 😉 kdo ti dělal KET?

pentagras
20. lis 2012

@monnn moje milovaná Brandejská 🙂 jj, počkám na krev, mám totiž hroznej strach

inza
21. lis 2012

@pentagras: drzim palce at to vyjde 😀

inza
21. lis 2012

@monnn: tak jak

pentagras
21. lis 2012

@inza moc ti děkuju a gratuluju k těhu - konečně vid, zasloužíš si to 🙂

monnn
21. lis 2012

@inza tak jak jsem předpokládala 😝 písnu ti do IP