Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
9. lis 2011

@majcam ee, to jsem neměla. Jen při prvním IVF po OPU když jsem měla Utrogestan ještě jíst, nezavádět.
Teď u druhého to bylo v poho... tedy do hyperstimuláku 😉

zana21
9. lis 2011

@pet.s Tak to je úžasný, že se vám zadařilo. Ta medicina dokáže divy 🙂 Jsem ráda i z toho, co jsi napsala, ze jsem u ni 🙂

inza
9. lis 2011

preji pekne odpolko

hypo
9. lis 2011

holky ja byla na KET v Genetu pred 6 dni a zaboha si nemuzu vzpomenout jak se jmenovala Dr. neco jako Javorska, nebo Janovska neporadite mi ?? 🙂 mlada svetle vlasy, pripominala mi Vykysalou 🙂🙂

zvalentova
9. lis 2011

@inza ahoj zlato, jak to jde?

zvalentova
9. lis 2011

@hypo nebyla to nová Jarošová?

hypo
9. lis 2011

@zvalentova jeeee, to je ona 🙂 dik..... ja jen ze bych se k ni pak chtela objednat zas tak dik 🙂

inza
9. lis 2011

@zvalentova: ahojky, no ted je to uz jenom o cekani az do pristiho tydne. Dneska jsem 6 den po ET. Teda zatim zadne priznaky necitim az na to ze me obcas bolej prsa teda vcera dneska uz zase ne...
co ty jak valcite 3v1 😀 😀

zvalentova
9. lis 2011

@inza ani mi nemluv, pořád mě někde píchá, někde tlačí, děti se fakt šíleně roztahujou 😀
Zítra mám kontrolu u Mudry a musím nějak na krev a tak....

inza
9. lis 2011

@zvalentova:takže taky veselo: -) no hlavně že se mají k světu

raducha
9. lis 2011

@zvalentova ahoj jdu také zítra na krev.na gennet k panu doktorovi kulovanýmu.

pentagras
9. lis 2011

@rychetkami Ahojky, neboj, určitě se zabydluje 🙂, my rosteme, prdola je k světu, to dej pak vědět 🙂 držím palce

adriadri
10. lis 2011

Ahojte holky. Dlouho jsem tady nepříspívala, zatím nebylo taky co. 😉 Pořád jsem jen na něco čekala (genetika, cysty, antikoncepce....)
Včera odpoledne jsem však byla v Gennetu (prim. Brandejská) vyzvednout si léky na stimulaci. Dnes večer začínám s injekcemi Gonalu a Clexane. 14. jdu na první UTZ. Po UTZ si pak budu 3dny píchat další injekce (Cetrotide).
S těch injekcí mám docela strach, že to bude bolet. Prý je docela nepříjemný ten Clexane. No tak uvidím, jak to budu zvladat. Máte s tím některá zkušenosti? Díky moc za odpovědi.

zvalentova
10. lis 2011

@pentagras ahoj kočko, jak se daří? 🙂

rychetkami
10. lis 2011

@pentagras uvidíme příšítí sobotu, co ukáže test...

rychetkami
10. lis 2011

@adriadri já měla jen krátký protokol, ale s injekcemi, neměli jsme pera. Injekce nebolely, jen trošku štípaly, ale byla to docela pohoda....já se toho dost děsila, a tak mi to pak přišlo v pohodě

zabka77
10. lis 2011

Ahoj holky. 28.11 jedu do gennetu a čeká mě dlouhý protokol. Vždycky jsem měla krátký. Nevíte co mě čeká? 😉

pentagras
10. lis 2011

@zvalentova jj, já ok, dnes teda blbej den, bolí mě žaludek ale jinak ok, příští týden razím na krev před 2 screningem, tak se tešíme, jinak dr říkal že pokud za týden bude nakontrole prcek svolnej, tak nám řekne co to bude, tak jsem celý natešený, a co ty, jak to zvládáš??? Kolik máš nahoře???

zvalentova
11. lis 2011

@pentagras také sjedu na krev, uvidím jak to stihnu časově. Mám čas až do 24.11., takže relativně pohoda.
Jinak jsem přibrala cca 6kg, ale z toho 4 byly při OHSS, jinak se držím v normě. 🙂

zvalentova
11. lis 2011

@zabka77 také jsem teď měla dlouhý protokol. Nepřišel mi o tolik jiný, jen je časově delší. 😀
Ke konci cyklu mi něco píchli na utlumení činosti vaječníků a tak, po 14 UTZ a po odsouhlasení pícháš stimulaci cca 12-14 dní. Poté odběr vajíček ale to je už stejné jako u krátkého.,
Držím palce ať to klapne. 😉

adriadri
11. lis 2011

@rychetkami Diky za odpoved. Ja mam taky kratky protokol. Injekce jsem zvladla - nebylo to tak zle. 🙂

zvalentova
11. lis 2011

@adriadri zvlášdneš všechno, na začátku jsme si to nemyslely žádná nebo jen výjimky a teď zpětně víme, že to byla vlastně pohoda, může být hůř. 😎

adriadri
11. lis 2011

@zvalentova To je pravda. Diky moc.Budu nadále informovat, co nového. Vidím, že už 16tt. To šíleně letí. 😉 Taky ti to tak ubíhá?

raducha
11. lis 2011

ahoj holky tak koukám na váhu a místo abych přibírala tak mám o kilo a půl mín. 😅

zvalentova
11. lis 2011

@raducha styď se 😀 😀

raducha
11. lis 2011

@zvalentova že bych se omezovala v jídle tak to ne. tak nevím ? !

zabka77
11. lis 2011

@zvalentova Díky moc 🙂 🙂

hypo
12. lis 2011

ahojky, muzu mit jen technicky dotaz? jsem po KET a mam pozitivni tehu test, ted pujdu do gennetu na krev, pry se objednavat nemusim kdyz to stihnu do 9 hod rano ale asi musim pres recepci, ze? kdyz ani nemam zadny papir v ruce, aby mi tam sestricka vyplnila zadanku...... taky mi dochazi extrofem, to se asi musim objednat k dr. nebo mi muzou vystavit recept na pozadani? jsem trochu mimo tak mam debilni otazky 🙂 omlouvam se

hypo
12. lis 2011

@monivo pozitivni tehu test 🙂

maharall
12. lis 2011

@hypo jee super zprávička velká gratulce 😀 . Moc Ti to přeju 😉 . A je Ti blbě?