Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

zvalentova
7. pro 2011

@majcam měla jsem ho mít do 12tt, pak ale přišly potíže s krvácením tak jsem ho měla do 14tt, dobrala balení a ze dne na den vysadila 😉

majcam
7. pro 2011

@zvalentova díky a na ten screening myslíš,že můžu jít,když budu mít 13+1,jsem totiž napřed a předtím mi vypočítávali termín toho screeningu podle prvního údaje...

zvalentova
7. pro 2011

@majcam určo, já tam šla 11+4 dle výpočtu mé MUDry a v Gennetu z toho udělali 12+6. Pro klid duše tam můžeš zavolat a zeptat se, ale byla bych v klidu.

zvalentova
7. pro 2011

Tak jsem se objednala v lednu do Gennetu na 4D ultrazvuk, snad tam budou děti vidět. Jinak by to byla zbytečná cesta a 400,- v pytli 😎

majcam
7. pro 2011

@zvalentova díky moc,já totiž silně zjišťuju,že nic nevím a taky můj gyndr.je lehce skoupej na slovo, přijde mi,že jsem se mu nejvíc hodila,když jsem potřebovala jen cytolku a to mu platím roční platbu 😠 ,jinak jsem si radši do toho Gennetu zavolala no a samo,že jsem zmáčkla 1 a byla jsem v IVF 🙂 ,tak screening se dělá do 13+4, tak snad to číslo nepřerostem 🙂 ,co mimča,nezlobí?

cibka
7. pro 2011

@adriadri kočko drž se snad se na nás taky jednou štěstí usměje 😉 já mym vyčerpane 3 pokusy

zvalentova
7. pro 2011

@majcam nevím, nějak nemám čas je pozorovat. Teď se to fest nakupilo. Stěhování domů po rekontrukci, do pátku přefinancovat úvěr, koupě auta abychom se všichni 4 vešli, v práci uzávěrka a do toho ženské magoří s nehtama. Tak trochu nevím co dřív 😀

adriadri
7. pro 2011

@cibka ☹ Vím, že už máš všechny vyčerpány. Ale dělá se snad ještě 4.pokus, ne? Myslím, že pojišťovna platí alespoň léky nebo když se vkládájí 2x jen jedno embryo, tak máš celý 4 zdarma. Moc se v tom nevyznám. Jaké jsou tedy tvé další kroky?
Pokus na který půjdu příští rok, bude brán jako 4. ☹ U druhého (ještě před tímto) mi totiž CAR v Brně zažádal na pojišťonvě o druhý pokus. Já jsem však nezačala stimulovat - rozešla jsem se s manželem. Jen se vybraly léky a to k tomu ještě ne všechny. Do poj. jsem si volala a mám nárok na poslední 4. pokus. Zbytečně byl ten pokus vyčerpán. ☹ Hold cesta je opravdu trnitá.

malina2
7. pro 2011

@rychetkami Tak to gratuluju! Já už jsem dávno po šestinedělí, po 2. ms, která má dorazit každou chvíli, na to zase vlítneme 🙂

rychetkami
7. pro 2011

@malina2 holka, tak tělo zas nastartovalo, říká se, že po vyčištění děložní dutiny to je jak po úklidu... a taky endoška by mohla dát pokoj...takže šup do prádla a hezké noci přeji 😎
Ohledně tý endometriózy zažívám snový období - už skoro dva měsíce jsem bez těch hroznejch bolestí, to pobolívání podbřišku po ET bylo jak lechtání

kive76
7. pro 2011

@zvalentova do Podolí

anlek
7. pro 2011

@majcam U Apolinare se snazi delat NT, co mozna nejpozdeji (aspon mi to tak prislo), aby bylo co mozna nejvic videt.

malina2
7. pro 2011

@rychetkami Jo, celkem rychle to uteklo. Doufám, že dá pokoj. Užívej!

majcam
7. pro 2011

@anlek děkuju 😉 ,jsem tajně doufala,že mě přeobjednaj a budu to mít za sebou 😉

anlek
7. pro 2011

@majcam Jen vydrz, mas urcite zdrave miminko. 😉

raducha
7. pro 2011

@zvalentova ahoj kočko to stojí 400 kč 4D ultrazvuk? chtěla bych se také objednat. 🙂

zvalentova
8. pro 2011

@raducha ee, stojí kolem 1100,-, ale 400 je poplatek pokud by nic nebylo vidět, takový správní... sestra mě na to dostpečlivě upozorňovala, že se to stává u jednoho dítěte a u dvou je to dost časté

zvalentova
8. pro 2011

@raducha jo a dala mi to na 24 tt, jedno dítko berou i později až do 28 tt

inza
8. pro 2011

pekne rano preji.
Pojistovna hradi jenom 3 pokusy a ctvrty v pripade ze v jednom z predchozich nedoslo k transferu...Jinak pak si uz platis vsechno sama

majcam
8. pro 2011

@inza Ahoooooooooooooooooooj,kam ses zase ztratila? 😉

cibka
8. pro 2011

@adriadri no nám pokaždé závadeli 2 takže na 4 pokus nemám nárok jedine ze si to zaplatím

inza
8. pro 2011

@majcam: zatim nikam porads jsem tady...🙂 co jak je 3v1 😀

majcam
8. pro 2011

@inza furt stejně,návaly žravosti a pak nechuť,tloustnu jak prase a 28.12 jdu až na screening 😉 , co ty? V Praze nebo na domečku?

maharall
8. pro 2011

@hypo ahojík, tak jak dopadl UTZ ? Co srdíčko, už jsi viděla????

maharall
8. pro 2011

@monivo ahojky, tak si píchám a dělám to asi špatně nebo nevím, mám po každém píchanci modřinu ... to budu mít za chvíli břicho celý modrý. Taky se Ti dělali modřiny?

monivo
8. pro 2011

@hypo jo jo, taky čekám na zprávy 🙂
@maharall po první injekci se mi udělalo blbě, jak jsem z toho byla nervozní a modřinu jsem měla taky. Ale když se něco udělalo, tak spíš taková červená tečka kolem, ale modřiny úplně ne (teda na těch stehnech jo, to byly obr modřiny, ale to bylo tím, že jsem to píchala do stehen). No nevim, jak ti poradit, nejlepší je názorná ukázka. Musíš to píchat do kůže, ne do svalu. Tzn. nejlépe kolem pupku či na straně ve výšce pupíku si vezmi kus "špeku", zmáčkni ho mezi palec a ukazováček, to udělej levou rukou, pravou rukou si tam píchni injekci, stále drž špek. Pak vprav tekutinu z injekce, stále drž špek, vytáhni jehlu a teprve poté pusť špek. Poté znovu desinfekčním polštářkem případně ještě místo promasíruj nebo chvíli tlač jako po odběru krve. Víc nevim, jak ti poradit 😅

monivo
8. pro 2011

@maharall tak oprava, teď jsem si o tom něco četla, do kožní řasy píchneš,ale pak pustíš a aplikuješ už bez řasy, tzn. že pak špek pustíš a vpíchneš už do volné kůže a místo pak nemasírovat!!!! Ale hodně holky píšou, že i když aplikují správně, tak se občas modřině nevyhneš. Jééééžiš, mě už se teď z toho dělá blbě, při té představě, že mě to brzy čeká taky. 😖

inza
8. pro 2011

@majcam: tak pul na pul..porad nekde rozlitano. Dneska prave z Prg odjizdime cca tak za hodinku...

hypo
8. pro 2011

@maharall
@monivo
ahojky holky, tak srdicko bylo, mimi ma 14mm a opet zustavam v gennetu po celou dobu tehu 🙂 v lednu se z Archy vraci Vykysalá tak budu chodit zase k ni 🙂 hura
dalsi UTZ mezi svatky a taktez screenning......

monivo
8. pro 2011

@hypo ty jo, jak jsi to opět udělala, že budeš chodit celé těhu tam? Taky bych to potřebovala, moc své gyndr už nevěřím poté, co se mi stalo. A samozřejmě moc gratuluju 🙂