Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
20. dub 2010

inza: 😀 😀

darkwitch
20. dub 2010

nannynka tak to uz mas pekneho cvladu a na pripravy moc casu nemas 🙂
pet.s to bychom si rozumneli, ja mam taky velkou fantazii, ale ta tvorivost mi chybi...

ahojkyy
20. dub 2010

petap - super, máš termín 😉
pets -me volali, protoze jsem spletla banku a kod banky, bylo to v patek, vraveli, ze hned peniaze posielaju, zatial na ucte nie su.. minuly rok to v polovici aprila uz bolo.. ak si dobre pamatam..

ahojkyy
20. dub 2010

ináč perfektný sen, pets :D :D

inza
20. dub 2010

😀 jo jinak v gennetu delaj patou ordinaci. Dankovi ji zmensujou a vedle maji uz vyriznute dvere 😀 asi pro toho noveho doktora 😉

petap1
20. dub 2010

ještě dotaz.....jak dlouho platí ta schválená žádost od pojišťovny...stihnu to popřípadě na další cyklus ?

evak99
20. dub 2010

nanny, tak to je hezká váha, ale nemyslím, že extrémní, ne? 😉 no jo cř, nic moc, ale v tomhle musíme dát na dr. tak ať ti jdou přípravy od ruky a když něco nebude hotové, tak se to taky nepo... 😉

petap: tak vidíš. zítra musíš dát vědět 🙂

inza
20. dub 2010

petap: 3 mesice 🙂

petap1
20. dub 2010

inza: tak aspoň něco...do té doby se k tomu snad dohrabu 🙂

ahojkyy
20. dub 2010

a kde teda ordinuje? zajtra mám u Daneka UTZ kde ho nájdem? prosím písnite info ja sa lúčim, zajtra prídem zase nakuknúť 🙂 pekný večer. ahojkyy

petap1
20. dub 2010

ahojkyy: určitě ho tam najdeš, neboj...když tak se zeptáš u sestřiček..klííídek 😀

Já se taky loučím a držte mi zítra palce 🙂
Páčko

inza
20. dub 2010

ahojkyy: no vcer abyl misto pani primarky, tak si mylsim ze bude tam.

inza
20. dub 2010

petap: ne ze se nsad dohrabes, proste se to posunulo jenom o mesic. Pristi mesic zkratka zacinas 😉

nannynka
20. dub 2010

pet.s - jj, mas pravdu. Taky me to hrozne moc sebralo. Mela jsem strasny strach....

No holky extremni neni, je jen 2 tydny napred. Pani doktorka ale rikala, ze to bude mezi 3,7 a 4,3 kily. Uvidime, nastesti pribrzdil, minule za 2 tydny pribral 700g, ted za tyden "jen" 200 g. Co je ale SUPER pozitivni je, ze jsem pribrala jen 8 kilo 😀.

betox
20. dub 2010

petap: držím na zítřek pěsti, určitě to dobře dopadne, neboj 😉

pet.s: Mě o tom filmu říkala mamka, která poslouchala rozhovor s Nellis a že údajně prošla tím, co my. Proto zřejmě ta autenticita....

evita
20. dub 2010

Ahojky

můžete mi poradit, jak se objednat do gennetu,abych nemusela chodit hodinu po bytě s telefonem 😠 , pořád mi říkají, at cekám, tak jsem to zkusila přes mail a to mi taky nikdo neodpověděl, potřebuju se objednat k doktorce,at rekne co dál. Nebo myslíte, že tam mám raději zajet a objednat se osobně. V kolik tam tak voláte vy? Díky za info. 😅

darkwitch
20. dub 2010

evita ja jsem volala po ctvrte a to sem necekala moc dlouho

evita
20. dub 2010

tak já to zkusím zítra a uvidím, já tam volala jednou v půl páté a půl hodiny a nic a potom jen pěkný účet za telefon 😠

pet.s
20. dub 2010

evita zkoušet, zkpoušet a zkoušet. Ale všeobecně je lépe volat dopoledne. je jich tam více. taky jsem už z tý jejich muziky pak úplně zblblá 😉

evak99
21. dub 2010

ty jo nanny tak to ti závidím, já už mám + 10kg 😠 ale hlavně, že jsou prcci v pořádku. 🙂

holky s tím telefonováním vám teda nezávidím, to je děsná průda. ale vím, že byly dny, kdy i my čekali dlouho u telefonu...tak hodně pevných nervů.

pet.s
21. dub 2010

Já jsem děsně přibrala ve druhém měsíci, když mi píchali \B12.To že tak přibírám po ní, mi došlo až záhy. Ted se docela držím. Čekala jsem to horší,ale myslím, že přibírání teprve nastane. 😒

asi půjdu ještě zalézt.

petaloudi
21. dub 2010

já volala teď kolem osmý a jen jednou jsem si vyslechla, že právě hovoří s těmi, co se dovolali přede mnou 😀

darkwitch
21. dub 2010

dobre rano

petaloudi
21. dub 2010

dobré ráno 🙂

pet.s: mě prašule z FÚ došly už asi před týdnem, ale já jsem Praha-východ

petap: myslím na tebe, jak dopadneš na UTZ... dej pak vědět...

jinak já dnes vedu vnitřní boj, jestli zkusit už testík nebo ne 😀 jsem 9.den po ET... na jednu stranu z toho mám strach a na druhou jsem zvědavá... navíc přítelovi jsem slíbila, že ho uděláme až společně v úterý ráno... takže bych to musela podniknout na tajňačku 😉 no jdu radši něco dělat, ať přijdu na jiný myšlenky...

nannynka
21. dub 2010

evak, pet.s - vahu nereste 😉 ja mela metrak kdyz jsem otehotnela (nabrala jsem 6 kilo behem stimulace 😒 ), takze me malej asi zere zevnitr. Hlavne aby jim u vas bylo dobre a vam bylo dobre.
¨
petaloudi:vydrz 😉

ahojkyy
21. dub 2010

ahojky holky. jak sa máte, ja idem dnes na UZV k Daněkovi, tak snád mi povie, že to tam narástlo až až 😀 a v nedelu - pondelok mozeme na OPU. Alebo ma bude volať ešte na jednu kontrolu? dnes som 7. den, poradte..
evika - volaj rano, ku 8ej, vtedy je to tam najlepsie.. medzi pol 4 a pol 5ou najhorsie.. aspon moja skusenost..

ahojkyy

petaloudi
21. dub 2010

ahojkyy: já byla na UTZ 6.DC a 9.DC, OPU bylo 13.DC... takže bych řekla, že ještě jedna kontrola bude...

vveru
21. dub 2010

Krásný den holky, chci se zeptat, mám nutkání zkusit v pátek brnkonout, kvůli těm výsledkům z té genetiky jestli už tam náhodou něco není-jen se zeptat sestřičky, v pátek to bude 14 dní. Co myslíte? Zase nechci otravovat?

ahojkyy
21. dub 2010

diky za info, petaloudi - ak sa mozem opytat, aky dlhy mas cyklus resp. kedy si zvykla mat ovu?? dik za info, budem pocitat s tym, ze tam este raz budem musiet zajst..

ahojkyy
21. dub 2010

vveru - kludne volaj, uz na teba davno zabudli, vsak tam maju kopu takych otrav 😀
ja som pri IUI ohladne krvnych testov ktore mali "kazdu chvilu prist" volala do hodky asi 6x, aby som ich stihla, kym odidu 😝