Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
20. kvě 2010

uvidíš Jechulko, všechno dobře dopadne, nakonec budeme spolu vozit mimčo, nebo mimča 🙂 po Kladně 🙂

betox
20. kvě 2010

Holky díky za podporu, opary jsou fakt bestie protivný, nemůžu se pořádně ani vysmrkat 😒
Evi, no to je teda fajn, takhle Tě to trápilo i v těhu? Sis to teda pěkně vybrala. Já si naivně říkala, že třeba jednou v těhu se toho zbavím a ono ejhle 😠 No to teda potěš.....Holčička bude určitě pěkně zocelená 😉

Jechu: na magnetické rezonanci byla Petap, ona ti zítra poreferuje. Taky měla zvýšený prolaktin a no a vidíš, jak to má teď.... 😉 Manžovi to přeléčí a bude to v pohodě. Třeba v tom (myslím i v tom prolaktinu) byl zakopaný pes.

janyjany
20. kvě 2010

jechulka: manžel měl taky kulatý buňky (jsem nejprve napsala kulový b., tak se tu trochu tlemím🙂 😀 🙄 - už mi mateřská leze asi na mozek - no nic, prostě jsme je měli taky a fakt nás podruhý, co docházíme do gennetu , konečně urolog vyléčil a manžel je ted úplně zdravý, co se týče spermií. A to neměl před tím žádné použitelné, takže jsme z toho byli oba dost špatný... celkem to nechápu a je to pro mě zázrak 😕 , takže doporučuji dobrýho urologa , ale osobně si myslím, jestli má dobrej spermio, tak jim to může být buřt, ale na kvalitu to dle našich zkušeností má vliv určitě

jechulka77
21. kvě 2010

janyjany díky za info,moc mi to pomohlo. A jak dlouho se manžel léčil a to bral antibiotika??

vveru
21. kvě 2010

Krásné páteční ráno holky!

Jechulko držím Vám moc palečky ať to dopadne! Závidím Ti ten Tvůj přístup . . . Chci se zeptat, Ty jsi teda byla na kontrolním ultrazvuku a manželovi tam dělali znovu spermiogram???

darkwitch
21. kvě 2010

dobre ranko
petap drzim palecky na utz

evak99
21. kvě 2010

betox: jojo myslím, že to je ta reakce na hormony. stejně jako jsem nikdy neměla problémy se zuby a při stimulaci se to rozjelo a teď ve třetím trimestru trpím, ale prý to zase přejde 😉 tak ať se ti opárky brzy zahojí, je to průda. a myslím, že to je hormony, ale i tím počasím...

pet.s: tak co už je líp? nebo má manža pořád nesplnitelná přání? 😉

ivi: jak je? já jedu dnes do porodky na kontrolu...

jsem zvědavá, co nám napíše petap! 😉

všem ostatním přeju hezký den 🙂

jechulka77
21. kvě 2010

vveru právě že ne,šla jsem jen k Lovásové,ona se podívala do výsledků a začla na mě tohle sypat,přitom když jsem si před necelým měsícem na ty výsledky volala tak mi řekli v tel.že je to dobrý a že to Lovásová podepsala takže s tím jako souhlasila že je to o.k.. A to ještě zjistila,že někdo špatně zaškrtnul co se má dělat za vyšetření z moče tak mě dělali testy na kapavku místo chlamydie,takže včera jsem jim ještě dávala moč a znovu mě nabírali kvůli prolaktinu. Já se z toho prolaktinu fakt pos.... 🙄 😠

vveru
21. kvě 2010

Tak uvidíš, třeba se to ještě nějak změní, nebo už je to na jisto . . . Já jsem si právě říkala, že sperma už se pak odebírá snad jen při OPU.

kive76
21. kvě 2010

ahojky, no ty jsou teda hrozný, že ti tam nezaškrtly na ty chlamydie...

kive76
21. kvě 2010

jechulko: uvidíš, ten prolaktin už bude v pořádku 🙂

vveru
21. kvě 2010

Tak holky už jsem volala, chce se mi bulet, už je to 6.týden a ty výsledky prostě pořád nejsou . . . . ☹ 😢 😔

evak99
21. kvě 2010

jak to veru? vždyť ti říkali, že budou do 6ti týdnů ne? to je borčus 😠 ...ale co, neboj, třeba to tak má být a až za chvíli budou, tak budou na jedničku 😉 drž se a nestresuj se tím, to ti nepomůže 🙂

darkwitch
21. kvě 2010

vveru to je hrozny... ale nestresuj se tim, to stejne nicemu nepomuzeme... urcite budou vporadku kdyz to tak dlouho trva 😉

vveru
21. kvě 2010

Evi, to říkala Brandejská, že to trvá 4-6 týdnů a já jdu už ve středu na kontolní ultrazvuk, to jsem také minulý pátek říkala Raškové, ta mi pak řekla, že mi to teda někam připíše(pravděpodobně do karty) a že jí mám před tím zavolat, že by mohli být.
😔

ahojkyy
21. kvě 2010

ahojte baby, ja nestíham, tak Vás pomaly dočítávam 🙂
dnes som bola na kontrolný odber krvi,tak okolo 3ej budem vedieť, či HCG stúpa, alebo nie.. dúfam, že je to v poriadku a v poriadku to stúpa, ako to má.
jechulinka - prolaktín neviem. Viem, že sa upravuje, ale či aj pred IVF, alebo len v časti po ET neviem, ale upravuje sa liekami. Ale tie kulaté buňky 🙂 tak manžel to tiež mal, nejakú "hraničnú hodnotu" a povedali, nech si dá urobiť kontrolu u urológa, lebo to môže značiť zánet. Ale do IVF sme išli, Dr. Daněk mi nepovedal nič a zatiaľ - musím poklepať 🙂 - mám pozitívny test. Mali sme ICSI, keď tam je toto, ja nevidím dôvod, prečo by mala byť spermia nepoužiteľná.. ale nie som lekár, každopádne by som sa na to opýtala, či sa to s ICSI nedá obísť..

ahojkyy
21. kvě 2010

dennisa - predoperačné vyšetrenie musí byť menej ako mesiac staré. Treba to stihnúť v závislosti od menštruácie, hlavne čo sa týka odberu a rozboru moči - aby nebola s krvou a aby si stihla následne OPU 😉

baby - ja som tiež na FB

darkwitch
21. kvě 2010

vveru do stredy to urcite stihnou 🙂

darkwitch
21. kvě 2010

ahojky drzim palecky at se pekne zvysuje 🙂

ahojkyy
21. kvě 2010

dík, dark, jak sa máš? 🙂

vveru
21. kvě 2010

Dark, uplně mi to zkazilo náladu, já už tomu nevěřím ☹

Ahojkyy, taky držím moc palečky, dej pak vědět.

kive76
21. kvě 2010

ahojkyy: to předoperační vyšetření, to je jako, že rtg plic?jako před normální operací? nebo jen ty odběry a rozbory moče?

vveru
21. kvě 2010

Kive, jako před operací.

darkwitch
21. kvě 2010

ahojky celkem dobre, ale jak je venku hnusne tak mame v praci trochu zimu a to me teda fakt neba...

kive76
21. kvě 2010

darkwitch: no to u nás je zima i doma...už nám netopěj ☹ no ale snad o víkend bude už hezky...slibujou 18 stupňů - 20...tak uvidíme..

ahojkyy
21. kvě 2010

dark - aj tu je kosa.. riadna..
kive - moč, krv, EKG. Nič viac mi nerobila. Len to nesmie byť staršie ako mesiac.. Jo a mala by sa Ti vyjadriť, že si celkovo zdravá a súhlasí s anestéziou, inak Ťa neuspia. Ja som s tým mala problém, nechcela mi to tam lekárka doslova napísmenkovať a v Gennete to vyžadujú.

ahojkyy

ahojkyy
21. kvě 2010

vveru - dám vedieť, samozrejme 🙂 len sa trochu bojím. Nič necítim. Baby na iných fórach bolí brucho a tak. Ja som len unavená..

jechulka77
21. kvě 2010

ahojkyy já si právě taky říkám,že když ty spermie má mrštný,krásný ,rychlý 😀 ,ostatní taky v naprostým pořádku tak nechápu proč to takhle včera dopadlo 😢 a na první konzultaci mi říkala,že ten zvýšený prolaktin nevadí,že z tou hodnotou co mám se dá jít do IVF,tak proč mě takhle tejrá ted??? 😠 😠 😠

darkwitch
21. kvě 2010

tak doma mame nastesti krbova kamna a muzu si tam zatopit, ale tady ne, jeste ze uz je patek...

ahojkyy
21. kvě 2010

jechulka - opýtaj sa jej na to