Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nannynka
7. čer 2010

vveru: jejda, ja to prehlidla....zkusim si vzpomenout a nezapomenout napsat. Dneska totiz Vojtin spal celou noc durch (tj 22 - 4.15) a od 7 chce zabavu, protoze v kosi je nuda a spat se jako nebude. Za chvili letime k doktorovi, tak se pak ozvu.

vveru
7. čer 2010

Tak ať Vám to dobře dopadne a děkuju 😉

majcam
7. čer 2010

Tak objednat se do Gennetu před 1.IVF je docela na nervy,dr.Lovásová a ostatní (ženy dr) jsou v mém termínu na nějaké konferenci,takže mi budou volat,protože tam zbyl dr.Daněk a dr.Feldman,ale ti se ještě střídají na sále 😠 ,chjooo, nějak se mi už do toho nechce,když jsou komplikace už teď.Asi jsem divná 😕,a to to ještě nemusí ˇv červenci vyjít,protože po 1.IUI jsem měla normální menzes a po 6dnech pauzy jsem to dostala znova a to se střídalo se špiněním a měla jsem to ještě pak 16dní, nikdo mi nedokázal odpovědět proč to tak bylo,v krvi nic nenašli,takže by se mi to parádně posunulo,a to se chystám na to připravit šéfa v práci,že budu na nemocenské. Jsem zvědavá co mu budu řikat,jakože možná tady červenec nebudu,ale kdybych měla mrchu nějak jinak,než jak je běžné,tak v červenci přijdu,ale nebudu tady v srpnu.....?! No jsem na to zvědavá jak na mě bude čučet 😎

ahojkyy
7. čer 2010

ahoj, Dr. sú v pohode. Felfman mi robil OPU a Daněk stimuloval 🙂 a som v 8. tt, snáď to dobre dopadne 🙂

vveru
7. čer 2010

Majcam, a kdy tam doktorky nejsou??? Mě řikali v pátek, že je Brandejská na nějaké konferenci.

inza
7. čer 2010

majcam: muzes me pls rici jaky to je termin?

dennisa
7. čer 2010

Holky, ten dr. Feldman, není to takovej menší Slovák? To bude asi ten, ke kterýmu jdu zítra na UTZ. Kromě něj a dr. Daňka tam asi žádnej jinej doktor není si myslím. Nevíte, jakej ten Feldman je?

Jinak já myslím, že teď, jak se blíží léto a budou dovolený, že to tam asi bude horší s objednáváním apod.

vveru
7. čer 2010

Denis, myslím, že to je on, ale prej je super. Kamarádka k němu jezdí taky a chválí si ho 😵

dennisa
7. čer 2010

Vveru, já jsem ho právě minule viděla na chodbě a připadal mi sympatickej 😉 No zítra to zhodnotím 😅

ahojkyy
7. čer 2010

vveru, dennisa - ano, je taký nižší, je Slovák a je úplne v pohode, baby 🙂

dennisa
7. čer 2010

Ahojkyy, díky za info 😉

kive76
7. čer 2010

ahojky, holky zdravím.....ted nějak nestíhám koukat na net, a číst zprávy, zítra si vše dopřečtu...

vveru
7. čer 2010

Denis, tak to Ti na ten zítřek budu držet palečky 😉 Hale Denis, já mám dotaz, máš normálně menstruaci??? Bolí Tě něco?

dennisa
7. čer 2010

Děkuju Vveru 🙂
Hele, já už menstruaci nemám, jsem dneska 6.den cyklu a mívám to tak max. 3 dny. Ale první 2 dny mě dost bolelo břicho, možná vaječníky, nevím. I když mě teda takhle bolí břicho skoro každej měsíc od tý doby, co mi vzali vejcovody.
Copak, bolí Tě nějak víc břicho?

vveru
7. čer 2010

Právě, že mě menstruace docela ustává a na to, že jí mám od pátku (1.DC) jindy bývá tak šest dní a už skoro nic 😖 A dneska mi začli docela pobolívat vaječníky.

ahojkyy
7. čer 2010

vveru - ja som mala m tiež len krátko, 2 - 3 dni, kvôli stimulácii. Asi to robia tie lieky, akoby sa váječníky naštartovali skôr..

vveru
7. čer 2010

Ahojkyy, já si taky myslím, že to je tím, ale začíná mi nebejt dobře, tak doufám, že to alespoň vyjde. Mám z toho strach . . .

ahojkyy
7. čer 2010

vveru - jasne, že to vyjde, prečo by nemalo? Každá z nás sa obáva, či niečo "napichá", neboj, dopadne to oki.
A tie hormóny samozrejme telo cíti, preto sa možno cítiš špatne. To prejde, po OPU si na to už ani nespomenieš, aj modrinky pominú 🙂

vveru
7. čer 2010

Modřinky zatím nejsou, musím zaťukat, ale mám strach, už bych nezvládla znovu přijít o miminko . . . teda, začíná na mě lézt nějaká depka 😖

nell1
7. čer 2010

vveru--ale vveru, teď jsem ti to psala, o miminko nepřijdeš..je to podchycený. 🙂 ..takže se teď soustřeď na folíky a pak na sliznici a všechno bude v pohodě.

vveru
7. čer 2010

Holky ještě, že Vás mám, nevím co bych dělala, fakt mi to moc pomáhá . . . Děkuju 😉

darkwitch
7. čer 2010

veru nezlob 🙂
tak hlasim, ze jsem naprosto netehotna 🙂

vveru
7. čer 2010

Ach jo Dark, tak ani Ty mi neuděláš radost?! To mě mrzí . . .

darkwitch
7. čer 2010

veru je to na tobe a denni abyste nam udelaly radost tak hezky pichejte 😀

betox
7. čer 2010

dark: hlavu vzhůru...jedeme dááál 😉
vveru: hele, žádný negativní myšlenky, jasný 😉 Všechno bude OK

darkwitch
7. čer 2010

betox vsak jo, kocici jazycky to spravi 😉 ale jestli tohle budu muset podstupovat casto tak se za chvili nevejdu do dveri 😉

betox
7. čer 2010

dark: chachááá...jen si dej. Chválím super přístup 😉

vveru
7. čer 2010

Dark, vžyť my pícháme ostošest 😀

Betox, já se snažím 😅

kive76
7. čer 2010

ahojky dark: pomalu dočítám, to mě mrzí... ☹

evak99
7. čer 2010

dark: to je mi moc líto ☹ věřila jsem tomu, ale tvůj přístup je dobrý, zkoušejte to, dokud se nerozhodnete pro ivf. 😉
kdy jdeš na další konzultaci? 😉

inza: to neva, že jsi o víkendu necvičila, však to zase půjde 😉

vveru: hezky píchej 🙂 no už jsem z tý ivi taky nervozní, opravdu tu dlouho nebyla.... 😅