Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ahojkyy
21. čer 2010

ahojky baby, nemáte prosím vás priamo číslo na Dr. Daněka? Začala som špiniť a obávam sa toho, chcem sa poradiť. Niekde v tých papieroch na IVF som ho mala, ale nenájdem ho. dík

inza
21. čer 2010

dark:ty to teda beres pekne hopem 🙂

dennisa
21. čer 2010

Ahojkyy, vydrž, mrknu se a hned Ti to napíšu do IP.

ter23
21. čer 2010

dark, teda fakt to bereš hopem 😀 ale paráda... 🙂

ahojky, já nemám, ale myslím, že v gennetu ti ho určitě řeknou!

dennisa
21. čer 2010

ahojkyy, máš to v IP a držím palce, ať to není nic vážnýho!

darkwitch
21. čer 2010

inza, tery no, jasne kdyz jsem se rozhodla pro ivf tak neminim na nic cekat a kdyz to nevyjde porad budu stihat Indii 😀

ter23
21. čer 2010

dark, pěkný plán chválím... ale ono nebude co stíhat, protože to vyjde 😉

darkwitch
21. čer 2010

pokud to vyjde tak nikam nepojedu, jsem jela tech jedenact hodin autobusem a mela jsem pekne natekle kotnicky, si letadlo v tehu netroufnu...

ter23
21. čer 2010

neboj dark, indii sfouknete za pár let i s prckem 😉

pet.s
21. čer 2010

ahojky a ty jsi po ET, že jsi začala špinit? Já špinila po ET při obou těhu 😉

pet.s
21. čer 2010

ter... no mladá pořád zlobí..jen někdy víc a někdy míň...ted budou prázdniny, tak mám hrůzu, protože donutit ji chodit domů včas je nadlidský úkol.

betox
22. čer 2010

Dobré ránko holky,

pár dní jsem tady nebyla a vy jste toho mezitím tolik zvládly 😉
Evi, moc amoc Ti gratuluju k Barborce, jsem ráda, že jste obě v pořádku
Denni, je mi to moc líto. Věřím, že podruhé se to nestane. určitě už budou vědět, co s Tebou - jaké hormony, atd...Jak se cítíš?
Vveru, 2411 - držím vám holky pěsti 😉
Inza, super stimulka 😉 , tak ať to tentokrát vyjde

Snad jsem na nikoho nezapomněla....

darkwitch
22. čer 2010

dobre ranko 🙂

pet.s
22. čer 2010

dobré ráno děvčata, já už mám připravený oběd,pověšené prádlo a jdu malovat ložnici 😀

inza
22. čer 2010

dobre dopolko,
pet.s: ty jsi teda nejaka akcni.. 🙂

betox
22. čer 2010

pet.s - tý jo, Ty teda jedeš jak mašina 😉

darkwitch
22. čer 2010

pet.s ty si strasne akcni, nechces k nam dojit uklidit a dat vyprat pradlo?

inza
22. čer 2010

pet.s: se pridavam k dark v tom ze by jsme te taky domu vzali uklidit..., vyzehlit... 😀 😀

ahojkyy
22. čer 2010

ahojte baby. Tak som po kontrole u Dr. Daněka, je to ok. Máme 37 mm, ručičky a nožičky, fotku sfotím mobilom a prilepím do blogu. Len to špinenie - trošku ustalo. Dr. mi povedal, že každé špinenie je považované za začiatok potratu, tak si mám dať proste doma pauzu mimo práce, aspoň týždeň. Tak si sem tam zájdem za vami, ale neriskujem, padám domov zachvilinku. Počuli sme aj srdiečko a bol tam aj manžel a celý hrdý si niesol fotku domov
Som objednaná na 8.7. na NT, krv mi vzali dnes. No a mám si zavolať na gynekológiu, lebo to bola okrem NT - objednala som sa v CAR, verím im - posledná návšteva v Gennete.

Taká som rada, baby, že sa to vyvíja dobre tak idem odpočívať a písmenkujte, nech mám čo čítať
ahojkyy
jo a dík za pomoc s tým číslom a ochotu
🙂 krásny deň všetkým.

ahojkyy

betox
22. čer 2010

ahojkyy - tak to je výborná zpráva. Odpočívej a užívej si těhu 😉

kive76
22. čer 2010

ahojkyyy.....výtečná zpráva...držím palečky...užívej si těhu... 🙂

darkwitch
22. čer 2010

ahojkyy tak hezky odpocivej a uzivej si tehu 🙂 hlavne, ze je vsechno vporadku

petap1
22. čer 2010

ahojkyy : jen pořádně odpočívej a na všechno se vykašly...hlavně ať jste v pořádku 🙂

Jinak já dnes volala na výsledky genetiky..a co myslíte...jak to u mě asi mohlo dopadnout 😠 ....genetici píšou, že tam vzorek plodu neidentifikovali...jako že ho nemají či co...tak jsem volala Daňkovi a ten se rozčílil, že on tam posílá vše a že už se mu vícekrát tohle stalo a že si asi bude muset promluvit s ředitelem genetiky....no to je sice hezké, ale já jsem zase bez informací ☹ Takže mám po MS přijít na kontrolu..tam se uvidí co dál...ale já na žádné vyšetření už nejdu...už mě to nebaví...stejně říkají, že se to stává hodně a žádná příčina nemusí být....uvidím co mi řekne, ale on mě taky moc posílat nechce...po prvním potratu se toho prý moc nedělá....

betox
22. čer 2010

petap: no to je síla. To si snad dělají legraci, ne? Mě udělali po potratu něco podobného v nemocnici. Prý tam plod vůbec nenašli, takže mi doktor napsal do papírů mimoděložní....Mám děsnej vztek, protože se to se mnou pořád táhne...Kamkoliv přijdu, tak se mě vyptávají "a co to vaše mimoděložní?". Takže všude vysvětluju, že je to blbost, protože když jsem ten plod viděla na UTZ v děloze, tak to asi nebylo mimoděložní....Člověk bohužel nic nenadělá ☹ Taky bych se na Tvém místě na další vyšetření vykašlala. Prostě se to stane. Vám to ale určitě vyjde přirozeně příště, já to cítím 😉

petap1
22. čer 2010

betox: Jj taky bych jim nejraději něco řekla od plic...vždyť dělají důležitou práci a když se na to vyfláknou, tak to může mít i neblahé důsledky ! Kašlu na ně....ještě mám nabrané ty mutace, tak to snad udělají dobře. Zase mi Daněk říkal, že se 3m nemá otěhotnět...to mě taky štve, co doktor to názor....na Bulovce jedné holčině řekli, že se po první porevizní MS můžou snažit...tak si pak vyber...já bych se tedy chtěla začít snažit v srpnu po druhé MS...člověk je z toho akorát zmatený a pak se cítí špatně, když udělá něco trošinku jinak než jeden Dr. doporučí....nemohli by se taky dohodnout, jak je to správně ?? Tedy já mám dnes zase našlápnuto...pardón, ale nějak mě to všechno nadzvedlo 🙂
Děkuju, kéž by tvůj pocit byl správný...nějak si myslím, že buď v srpnu či záží by to mohlo vyjít....ale na mé pocity už jsem několikrát dojela, takže tomu nedávám moc naděje 😅

petap1
22. čer 2010

betox: a jaký časový plán máš teď ty ?

darkwitch
22. čer 2010

petap to je fakt hrozne, ze si nedaji trochu pozor, se ti vubec nedivim, ze jsi rozcilena, to bych byla taky... ja si taky myslim, ze se ti ted zadari prirozene a tentokrat to dobre dopadne 😉 drz se 🙂

inza
22. čer 2010

petap: bejt tebou tak se ridim podle toho jak se budes cejtit. Pokud si budes uz verit po druhe MS tak se do toho proste pustite. Proste nejaky dr preferuje to a jiny to. Jako ve vsem. Me dr rikala ze taky mam nejake bakterie, ale ze to nevadi. Taky ale rikala ze zase nekdo to leci. Ze i v odborne literature jsou na to ruzne nazory...

pet.s
22. čer 2010

ahojky holčičnky....tak ložnice vymalovaná, já vykoupaná, vyšlechtěná, napapaná. Ve 3 jdeme na 3D k mému gyndaři. Docela se těším. On ho dělá i s komentářem
moooc hezky. Ségra ho měla u malého a když mi ho pouštěla, tak jsem bulela jak slon.

petap to je to přesně co já celou dobu říkám, že jsem na větvy z doktorů, že pokud se něco nepovede nebo něco zanedbají, tak pro ně je to jen omyl a pro nás životní tragedie. Naštěstí já mám ted skoro všechny doktory výborné,ale jen pouze protekcema, tlačenkama a zadníma vrátkama jsem se k nim dostala. To je k nasrání,ne?

petap nevím v kolikátém jsi potratila. Mně dělali potrat v 14tt a řekli pauza 3-6 měsíců.

betox
22. čer 2010

petap: se Ti vůbec nedivím. Dostaň to ze sebe, ať Tě to nežere.....Mě tenkrát doktor tuším říkal počkat 1 MS a po druhé se snažit, ale taky jsem četla, že někdo doporučuje 3 měsíce a někdo dokonce 6 měsíců pauzu. Taky bych to viděla jako Inza, uvidíš jak se budeš cítit...
Já uvidím, co mi řekne příští týden ten doktor, asi taky záleží na těch výsledcích. Pokud to bude OK, tak tomu dáme volný průběh do září - začátkem září jedeme na dovču, tak eventuelně pak IVF. Do té dovolené se mi to stejně nechce hrotit.
inza: dej pokoj s bakteriema..... 😉