Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

mandre
27. zář 2010

@betox 😀 ....tak aspoň je po mně vesnice 😀 ....snad to dopadne...dobře

mandre
27. zář 2010

@ajriska no, dle tvého stavu, 1 měsíc jdeš kolem 20.DC na UTZ pro kontrolu před IVF, no a pak od 2.DC další cyklus začínáš stimulovat.....a ještě před tím se musí poslat žádost na pojišťovnu, schválení trvá tak 2-3 týdny.

dennisa
27. zář 2010

@betox jo jo, budu informovat. Budu mít konečně čas na net, protože si teď ve středu nechám už napsat neschopenku. Dala jsem v práci výpověď od listopadu, takže se tam už ani nevrátím a pro jistotu jsem si sehnala už práci jinou, kdyby to umělko nevyšlo.

@mandre všechno nej k svátku i k narozkám. Já měla svátek před 2 týdny a narozky mám příští týden v úterý, tak to máme podobně za sebou 🙂

Tentokrát beru Gonal, tak snad dopadnu líp, než minule. Ke Gonalu píchám ještě nějakej Decapeptyl.
Doufám, že dojdu dál, než jen k OPU jako minule.

cibka
27. zář 2010

@betox moc dekuju za povzbuzeni

cibka
27. zář 2010

nevíte kdo je zítra na sále

majcam
27. zář 2010

@cibka ahoj,držím pěsti k dvojkám,já měla v červenci v úterý na OPU Feldmára... 😉
@mandre také přeji opožděně vše nej nej a hlavně už to 😲 ....

darkwitch
27. zář 2010

ahoj holky
mandre, dennisa vse nejlepsi k svatku a narozeninkam
dennisa drzim palecky
betox sakra to je hrozny cysta protivna...
cibka tak to pak budem testovat spolu ja si jdu pro miminka ve stredu

majcam
27. zář 2010

@dennisa jo a samozřejmě tobě také vše nej nej...,sis pěkně poradila s tou prací 😉 ,držím pěsti ať folíci rostou..

dennisa
27. zář 2010

Děkuju holky za přání 🙂
I když teda ten věk už snad ani není důvod ke slávě 😀

@majcam já teda doufám, že už nepůjdu do žádný práce 😅 No a kdyby náhodou, tak nastoupím aspoň do nové a budu mít novou motivaci, tady, co jsem dělala mě to už vůbec nebavilo...

ajriska
27. zář 2010

@mandre no to už dr. poslala dnes a řekla mi další cyklus jdeme na to

cibka
27. zář 2010

@darkwitch a jak si natom ty kolik jich tam más

cibka
27. zář 2010

připojuji se a vsem oslavenkyním preji vse nej nej nej

majcam
27. zář 2010

@dennisa jj,taky jsem skončila v práci , jsem teď doma,zlomilo se to u mě po nevydařeném IVF v červenci,už jsem tam prostě nemohla.. 😉

darkwitch
27. zář 2010

@cibka no ja mam tri mrazacky

cibka
27. zář 2010

@darkwitch tak to je pekny ja se na mrazačky nikdy nedostala

darkwitch
27. zář 2010

@cibka no, snad preziji rozmrazeni

cibka
27. zář 2010

@darkwitch to víš že preziji to ti budou nejdrív volat?

darkwitch
27. zář 2010

@cibka meli by mi zavolat ve stredu rano jak to dopadlo

petaloudi
27. zář 2010

@ajriska já jsem podobný případ jako ty. Po clostylbeg. několik cyklů ani ťuk. Od té doby co jsem vysadila antiko, nemám bez hormonů kratší cyklus než 40 dní 😒 Už téměř tři roky. Za sebou mám jedno IVF, inseminace jsme ani nezkoušeli, protože bych musela stejně strašně moc stimulovat, to už je lepší IVF. Pravděpodobně to bylo zvýšeným prolaktinem, ale teď po léčbě ho mám ukázkový a dnes jsem 31 DC a MS stejně nikde. Takže nás čeká další IVF. Postup bude takový, že až ti začne další cyklus, vyzvedneš si injekce a budeš píchat. Postupně budeš chodit na UTZ jak folíci rostou. Pak plus mínus 12. den bude odběr (v narkoze) a za pár dní ti embryo/a dají zpátky.

@darkwitch držím pěsti!!!!

ajriska
27. zář 2010

@petaloudi děkuju ale dr. mi říkala, že se začne příští cyklus? Jako že se mám objednat na 11. den cyklu a začneme?

inza
27. zář 2010

mandre:takeopozdene adopredu vse nej.ty si umis ale vybrat darek na narozeniny🙂
cibka:zitra budou v tom nejlepsim a pujdou pekne do domecku🙂

petaloudi
27. zář 2010

@ajriska Tak jestli nemyslí, že teď tenhle cyklus uděláte kontrolu před IVF (jestli nejsou cysty) a stimulace pak od dalšího. A nebo jestli nebudeš mít "dlouhý protokol", to se začíná nějak v půlce cyklu. Ten já neměla, já měla krátký - to se začíná 2. den cyklu. A teď si ani nevybavuju, jestli některá z holek tady měla ten dlouhý.

inza
27. zář 2010

@ajriska:no ono zalezi taky jakej budes mit protokol zda kratkej ci dlouhej

darkwitch
27. zář 2010

@petaloudi dekuju 🙂

ajriska
27. zář 2010

@petaloudi co je to dlouhý protokol?

inza
27. zář 2010

@ajriska:tam se zacina stimulovatmyslim kolem 20DC nejdrive tim ze si strikas do nosu spray a cca od 6DC si pak jeste pichas.presne info ti kdyztak napisu zitra vecer az se vratim domu a k,ouknu do papiru jak jsem to mela

jinak me ted mrcha prisla nejak driv a to vedet tak jsem mohla jit uz na LSK tretiho.si ted dela co chce☹.preji pekny vecer

majcam
27. zář 2010

@inza tak tam zkus zavolat na ten termín, i když samozřejmě je to jen o pár dní,no...,no jo je to mrcha,chodí,když ji nepotřebujeme... 😉

cibka
28. zář 2010

inza dekuju
všem ořeji krýsné sváteční ráno u nás pekne leje
čekám na telefon mezi 8-9 mají volat

inza
28. zář 2010

preji pekne rano.
Tady leje uz od soboty vecer nepretrzite☹
cibka:tak jak se embrousove drzi?

cibka
28. zář 2010

@inza pravě volali drží se stále 2 takže dnes v 11:30 tam máme být a prý se dohodneme az tam jestli se zavede jedno nebo 2 asi nechame obe jedno nema cenu zamrazit
jinak u nás taky leje od soboty